Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 6,1 mil. |
| 2024 | – | – | 5,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Kalina, vlastní Jan Kalina (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- ing. Martin Mezerajednatel · od 1993 · do 2006 · Praha
- Pavel Gadžukspolečník · od 2006 · do 2014 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Faltisspolečník · od 2009 · do 2014 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Martin Mezeraspolečník · od 1993 · do 2006 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Zdravý počítač s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Zdravý počítač s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 13 709 z 18 063firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 32 460 z 33 897 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 25,4 mil. Kč114 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,5 mil. Kč bez DPH
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 063 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 13 709
- Ve stejném pásmu
- 3 070
- Větších
- 1 284
- 013 709
- 1 - 5tato firma3 070
- 6 - 9396
- 10 - 19379
- 20 - 2490
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19953
- 200 - 24918
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1993
Z 925 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 898. Zdravý počítač s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Zdravý počítač s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- HRMCreal spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STECO DATA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- ASEX spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Anti Vir s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- STRATOS Informatic spol. s r.o. v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1990
- AgiSense s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- G & C Management Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
114 smluv za 25,4 mil. Kč, nejvíc s Armádní Servisní, příspěvková organizace (66 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Armádní Servisní, příspěvková organizace71 smluv16,7 mil. Kč
- Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace38 smluv7,5 mil. Kč
- Univerzita Karlova5 smluv1,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Kupní smlouva - VUZ Dědina Jih – doplnění bezdrátové sítě wifi AP959 063 Kč
- UKKaM Dodatek č. 4 ke Smlouvě o nájmu č. 127559/2024 Centrum Krystal - rozšíření nájmu Centrum Krystaluzavřena 4. 8. 2026cena neuvedena
- IT materiáluzavřena 13. 7. 2026299 309 Kč
- instalace a oživení wifi řešení 3x VUZ Olomoucuzavřena 30. 6. 2026293 500 Kč
- úprava síťové infrastrukturyuzavřena 13. 5. 2026292 700 Kč
- instalaci wifi řešení v objektu VUZ Dědinauzavřena 30. 4. 2026297 800 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 1,5 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Armádní Servisní, příspěvková organizace1 zakázka959 063 Kč
- Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace1 zakázka538 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: LPG 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 28. 11. 2014Odchod společníkaPavel Gadžuk
- 28. 11. 2014Odchod společníkaJan Faltis
- 14. 9. 2012PřesídleníPraha
- 23. 12. 2009PřesídleníPraha
- 12. 10. 2009PřesídleníPraha
- 21. 9. 2009Nový společníkJan Faltis – 20 %
- 21. 9. 2009PřesídleníPraha
- 15. 12. 2006Nový společníkJan Kalina – 100 %
Celá historie · další 7Skrýt starší
- 15. 12. 2006Změna názvuCondor Inox,spol. s r.o. → Zdravý počítač s.r.o.
- 15. 12. 2006PřesídleníPraha
- 30. 11. 2006Nový ve vedeníJan Kalina (jednatel)
- 30. 11. 2006Odchod z vedeníing. Martin Mezera (jednatel)
- 6. 1. 2006Nový společníkPavel Gadžuk – 20 %
- 6. 1. 2006Odchod společníkaing. Martin Mezera
- 15. 2. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 925 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
kurcs27
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48584011
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48584011
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 2. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Zdravý počítač s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Zdravý počítač s.r.o.
Kdy vznikla firma Zdravý počítač s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Zdravý počítač s.r.o.?
Kde sídlí Zdravý počítač s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Zdravý počítač s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Zdravý počítač s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Zdravý počítač s.r.o.?
Komu patří Zdravý počítač s.r.o.?
Je Zdravý počítač s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Zdravý počítač s.r.o. zabývá?
Je Zdravý počítač s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu