Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5,7 mil. | 94 000 | 1,4 mil. |
| 2024 | 6,5 mil. | 19 000 | 1,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MgA. Michal Brož, vlastní MgA. Michal Brož (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- ak. mal. Marek Brožjednatel · od 1993 · do 2022 · nar. 1961 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Brožjednatel · od 1993 · do 2008 · Praha
- JUDr. Zdeněk Slapničkaprokura · od 1993 · do 1993 · Praha
- ak.mal. Marek Brožspolečník · od 2008 · do 2022 · nar. 1961 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ak.mal. Marek Brožspolečník · od 1993 · do 2008 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
RE, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
RE, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 33 letna trhu, déle než 4 841 z 5 397 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 215 firemsídlí na stejné adrese
- 5 397aktivních firem v oboru v Praze
- 78,7 mil. Kč65 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 120 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 24 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 91,7 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze · 2 803 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 02 403
- 1 - 5267
- 6 - 930
- 10 - 1945
- 20 - 2411
- 25 - 4915
- 50 - 9919
- 100 - 1998
- 200 - 2492
- 250 - 4991
- 500 - 9991
- 1500 - 19991
Ročník 1993
Z 385 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 377. RE, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- RE, s.r.o.velikost neuvedenaod 1993Tato firma
- Český filmový a televizní svaz FITES, z.s.velikost neuvedenaod 1990
- Region družstvovelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo Signál - Mírvelikost neuvedenaod 1990
- Nadace Občanského fóravelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo Agentura MONÁDAvelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo Paternostervelikost neuvedenaod 1990
- Spolek divadelních ochotníků v Braníkuvelikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
65 smluv za 78,7 mil. Kč, nejvíc s Město Lovosice.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Lovosice3 smlouvy14,1 mil. Kč
- Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace5 smluv8 mil. Kč
- Město Kolín9 smluv7,6 mil. Kč
- Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech, příspěvková organizace4 smlouvy7 mil. Kč
- Národní památkový ústav10 smluv6,1 mil. Kč
- Statutární město Ústí nad Labem4 smlouvy4,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021SZ Frýdlant NKP - Restaurování renesanční fasády; 4002H121000310,5 mil. Kč
- Oprava a restaurování kulturní památky hrobka rodiny Antona Baselta rej.č.106945uzavřena 14. 9. 20263,6 mil. Kč
- Smlouvy - dodatek 1 k S0227/2025uzavřena 21. 11. 202599 000 Kč
- Smlouva o výpůjčce - restaurováníuzavřena 22. 9. 2025cena neuvedena
- Dodatek č.2 Oprava a restaurování hrobky rodiny Alexandra Edlera von Wölfelauzavřena 12. 9. 2025 · dodatek1,4 mil. Kč
- Smlouva - restaurování židlí ze všeobecné studovnyuzavřena 23. 7. 20251,4 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 120 000 Kč (2014), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- ABA-SN-94/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014120 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
24 vyhraných zakázek za 91,7 mil. Kč od 17 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní památkový ústav3 zakázky16,6 mil. Kč
- Římskokatolická farnost Římov3 zakázky4,8 mil. Kč
- Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou2 zakázky42,7 mil. Kč
- Liberecký kraj2 zakázky4,5 mil. Kč
- Národní knihovna České republiky2 zakázky2,9 mil. Kč
- Biskupství brněnské1 zakázka6 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Oprava fasád a související stavební práce v exteriéru proboštství a ambitu Chlum Svaté MaříRytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou · jediná nabídka21,3 mil. Kč
- podlimitní · 2026Oprava fasád a související stavební práce v exteriéru proboštství a ambitu Chlum Svaté MaříRytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou · 3 nabídky21,3 mil. Kč
- podlimitní · 2021Zámek Frýdlant NKP – restaurování renesanční fasádyNárodní památkový ústav · 4 nabídky10,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Restaurátorské práce v částech kláštera Rosa Coeli v Dolních KounicíchBiskupství brněnské6 mil. Kč
- nadlimitní · 2017Restaurování a uměleckořemeslná obnova dřevěných prvků zámku StekníkNárodní památkový ústav3,9 mil. Kč
- podlimitní · 2021Restaurování - podsbírka Gobelíny (Záchrana pokladů z depozitářů)Liberecký kraj3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2023PřesídleníPraha
- 19. 8. 2022Odchod společníkaak.mal. Marek Brož
- 19. 8. 2022Nový společníkMgA. Michal Brož – 100 %
- 21. 3. 2022Nový ve vedeníMgA. Michal Brož (jednatel)
- 22. 2. 2022Odchod z vedeníak. mal. Marek Brož (jednatel)
- 22. 2. 2016PřesídleníPraha
- 26. 6. 2008Odchod z vedeníMarek Brož (jednatel)
- 26. 6. 2008Odchod společníkaak.mal. Marek Brož
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 26. 6. 2008Nový společníkak.mal. Marek Brož – 100 %
- 4. 2. 2003PřesídleníPraha
- 25. 10. 1993Odchod z vedeníJUDr. Zdeněk Slapnička (prokura)
- 15. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 385 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tzqr6hk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48591441
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Počernická 272/96, Malešice (Praha 10), 10800 Praha
- ADVAMED s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Agentura BSS, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Aglas furniture spol s .ro.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- AGUSTA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- A&I HOLDING s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48591441
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Umělecká tvorba
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 15. 3. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy RE, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě RE, s.r.o.
Kdy vznikla firma RE, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má RE, s.r.o.?
Kde sídlí RE, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy RE, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má RE, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy RE, s.r.o.?
Komu patří RE, s.r.o.?
Je RE, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se RE, s.r.o. zabývá?
Je RE, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu