Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Prošek a 3 další, vlastní Inteva Europe Holdings B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Martin Prošekprokura · od 2006 · nar. 1971 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Papánekprokura · od 2022 · nar. 1967 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Marco Vom Wegejednatel · od 2025 · nar. 1972 · Kolín nad Rýnemdalších 1 firma:1 aktivních
- Martin Stüttemjednatel · od 2025 · nar. 1966 · Zusmarshausendalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Inteva Europe Holdings B.V.100 %od 2025 · vklad 258,7 mil. Kč
Dříve ve firmě · 24
- Claus-Peter Kiehljednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1960 · Karlsfeldjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Zoufalýprokura · od 2012 · do 2024 · nar. 1970 · Židlochovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Iwona Niec Villairečlen statutárního orgánu · od 2018 · do 2024 · nar. 1973 · Michiganjiné firmy v rejstříku nemá
- David John Prystashjednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1961 · Northville Michiganjiné firmy v rejstříku nemá
- Richard Jamsekprokura · od 2019 · do 2022 · nar. 1963 · Arlövjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Bromprokura · od 2016 · do 2020 · nar. 1971 · Nezvěsticejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Vondráčekprokura · od 2009 · do 2019 · nar. 1978 · Zruč-Senecjiné firmy v rejstříku nemá
- Dennis Edmond Richardvillejednatel · od 2013 · do 2018 · nar. 1954 · Northvillejiné firmy v rejstříku nemá
- Janis Nikkoline Acostajednatel · od 2013 · do 2018 · nar. 1969 · Bloomfield Hillsjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Faitprokura · od 2006 · do 2018 · nar. 1957 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Marc Antonio Heilprokura · od 2017 · do 2017 · nar. 1964 · Weinheimjiné firmy v rejstříku nemá
- Marco Antonio Heilprokura · od 2017 · do 2017 · nar. 1964 · Weinheimjiné firmy v rejstříku nemá
- International Automotive Components Group Europe, S.á r.l.společník · od 2014 · do 2020
- International Automotive Components Group Europe S.à r.l.společník · od 2020 · do 2025
- Lear European Holdings, LLCspolečník · od 2004 · do 2004
- Lear East European Operations S.a r.l.společník · od 2004 · do 2006
- International Automotive Components Group S.a.r.l. identifikační číslo B 113661společník · od 2006 · do 2011
- SHCO 25, S.á.r.l.společník · od 2011 · do 2011
- International Automotive Components Group Europe, S.á.r.l.společník · od 2011 · do 2014
- International Automotive Components Group Limited identifikační číslo 05611434společník · od 2006 · do 2016
- Maymon Kft.společník · od 2004 · do 2005
- Lear Holdings (Hungary) Kft.společník · od 2005 · do 2006
- Hartmut P. Scheurerspolečník · od 1993 · do 1994 · 8000 München, SRN
- Wolfgang Krassnitzerspolečník · od 1993 · do 1994 · 8080 Dachau, Německo
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Inteva Products CZ I s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Inteva Products CZ I s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 33 letv registru, od roku 1993
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 15 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 3,1 mil. Kč59 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 59,5 mil. Kčv 50 dotacích z veřejných rozpočtů, 6 % z fondů EU
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- International Automotive Components Group Europe S.à r.l.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Lucembursko
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Přešticích · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1993
Z 36 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 35. Inteva Products CZ I s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
59 smluv za 3,1 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky20 smluv1,3 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje7 smluv1,1 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem3 smlouvy311 580 Kč
- Dětské terapeutické centrum Trnová, příspěvková organizace1 smlouva300 000 Kč
- Dětské centrum Plzeň, příspěvková organizace1 smlouva119 000 Kč
- Město Přeštice1 smlouva100 000 Kč
Poslední smlouvy
- darovací - Darovací smlouva 2025 - přijetí peněžitého daru ve prospěch Základní umělecké školy Přeštice na pořízení nového hudebního nástroje – křídla od IACG s.r.o.uzavřena 21. 11. 2025100 000 Kč s DPH
- DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity a poskytnutí příspěvku v rámci projektu NPO – DIGI pro firmu č. 331721/25/Puzavřena 6. 10. 2025270 199 Kč
- darovací smlouva na peněží dar č. 12/Ti/23uzavřena 5. 12. 2023150 000 Kč
- Ostatní-EPS, IACG Přeštice, CTParkuzavřena 15. 5. 2024193 140 Kč s DPH
- Ostatní-EPS, IACG, Přešticeuzavřena 12. 4. 2024193 140 Kč s DPH
- Ostatní-EPS, IACG, Přešticeuzavřena 12. 4. 2024193 140 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
50 dotací za 59,5 mil. Kč (2009–2023), 6 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 3,3 mil. Kčnárodní zdroje · 56,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace53,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky31 dotací3,7 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí11 dotací2,1 mil. Kč
- Úřad práce v Plzni4 dotace320 888 Kč
Poslední dotace
- Žádost o podporu na zvýšené náklady na elektřinu v důsledku mimořádného růstu cenMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen23,1 mil. Kč
- Obnova nemovitosti společnosti IAC Group s.r.o. po tornáduMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program Pomoc po tornádu7,8 mil. Kč
- 2171000125Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211 mil. Kč
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost157 016 KčEU
- HOA-MN-35/2019Úřad práce České republiky · 2019135 040 KčEU
- HOA-MN-26/2019Úřad práce České republiky · 2019135 040 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- DĚLNÍK/ DĚLNICE VE VÝROBĚ10 míst
- SKLADNÍK - MANIPULANT/ SKLADNICE - MANIPULANTKA4 místa
- Pracovník ve výrobě1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 20. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 5 · benzín 3 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2025Nový ve vedeníMartin Stüttem (jednatel)
- 1. 12. 2025Odchod společníkaInternational Automotive Components Group Europe S.à r.l.
- 1. 12. 2025Nový společníkInteva Europe Holdings B.V. – 100 %
- 1. 12. 2025Změna názvuInternational Automotive Components Group s.r.o. → Inteva Products CZ I s.r.o.
- 29. 11. 2025Nový ve vedeníMarco Vom Wege (jednatel)
- 28. 11. 2025Odchod z vedeníClaus-Peter Kiehl (jednatel)
- 23. 11. 2024Odchod z vedeníPetr Zoufalý (prokura)
- 22. 11. 2024Odchod z vedeníIwona Niec Villaire (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 11. 2024Nový ve vedeníClaus-Peter Kiehl (jednatel)
- 22. 8. 2023Odchod z vedeníDavid John Prystash (jednatel)
- 11. 4. 2022Nový ve vedeníPetr Papánek (prokura)
- 11. 4. 2022Odchod z vedeníRichard Jamsek (prokura)
- 25. 11. 2020Odchod společníkaInternational Automotive Components Group Europe, S.á r.l.
- 25. 11. 2020Nový společníkInternational Automotive Components Group Europe S.à r.l. – 100 %
- 18. 2. 2020Odchod z vedeníMartin Brom (prokura)
- 3. 7. 2019Odchod z vedeníIng. Jan Vondráček (prokura)
- 3. 7. 2019Nový ve vedeníRichard Jamsek (prokura)
- 11. 2. 2019Nový ve vedeníDavid John Prystash (jednatel)
- 18. 12. 2018Nový ve vedeníIwona Niec Villaire (člen statutárního orgánu)
- 18. 12. 2018Odchod z vedeníDennis Edmond Richardville (jednatel)
- 18. 12. 2018Odchod z vedeníJanis Nikkoline Acosta (jednatel)
- 24. 5. 2018Odchod z vedeníIng. Zdeněk Fait (prokura)
- 17. 10. 2017Odchod z vedeníMarc Antonio Heil (prokura)
- 19. 5. 2017Odchod z vedeníMarco Antonio Heil (prokura)
- 19. 5. 2017Nový ve vedeníMarc Antonio Heil (prokura)
- 14. 7. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 36 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 14. 1. 2019 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
pbba9j9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ49681311
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Přeštice
- Okres
- Plzeň-jih · 15 305 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Hlávkova 1254, 33401 Přeštice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 49681311
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba strojů a zařízení j. n., Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, 71120, Výzkum a vývoj
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 7. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Inteva Products CZ I s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Inteva Products CZ I s.r.o.
Kdy vznikla firma Inteva Products CZ I s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Inteva Products CZ I s.r.o.?
Kde sídlí Inteva Products CZ I s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Inteva Products CZ I s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Inteva Products CZ I s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Inteva Products CZ I s.r.o.?
Komu patří Inteva Products CZ I s.r.o.?
Je Inteva Products CZ I s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Inteva Products CZ I s.r.o. zabývá?
Je Inteva Products CZ I s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Přešticích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu