"Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Achátová 1240, 50901 Nová Paka
- Obec
- Nová Paka
- Okres
- Jičín · 18 529 aktivních
- Kraj
- Královéhradecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Nové Pace · 56 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 49
- Větších
- 7
Ročník 1995
Z 3 081 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 2 568.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Nové Pace, nejpodobnější velikostí
- "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidacivelikost neuvedenaod 1995Tato firma
- Interclub Orient Pekinez a Japan-chin z.s.velikost neuvedenaod 1990
- Odborový svaz pracovníků kultury a ochrany přírody Základní odborová organizace Městského muzea v Nové Pacevelikost neuvedenaod 1990
- ZO OS KOVO ZPA Nová Pakavelikost neuvedenaod 1990
- Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Nová Pakavelikost neuvedenaod 1991
- Rodičovské sdružení při ZŠ, Husitská 1695, Nová Pakavelikost neuvedenaod 1991
- Spolek rodičů a přátel Gymnázia a SOŠPg Nová Pakavelikost neuvedenaod 1991
- KONFEDERACE POLITICKÝCH VĚZŇŮ ČR - POBOČKA 41 NOVÁ PAKAvelikost neuvedenaod 1992
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 3. 5. 2024Zánik
- 21. 9. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 081 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci?
Kolik zaměstnanců má "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci?
Kde sídlí "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci?
Jaké je IČO firmy "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci?
Je "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
Čím se "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci zabývá?
Je "Sdružení spoluvlastníků Achátová 1240 a 1241" v likvidaci aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 60118822
- Právní forma
- Spolek
- Obec
- Nová Paka
- Okres
- Jičín
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 21. 9. 1995
- Datum zániku
- 3. 5. 2024
- Poslední změna
- 16. 5. 2024
- Kód činnosti
- 9499
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0522
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Nové Pace?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu