Michal Kolb v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Josefa Tippelta 246, 54226 Horní Maršov
- Obec
- Horní Maršov
- Okres
- Trutnov · 27 568 aktivních
- Kraj
- Královéhradecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v obci Horní Maršov · 16 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6
- Ve stejném pásmu
- 8
- Větších
- 2
001 - 5
Ročník 1994
96 %přežilo
Z 724 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 698. Michal Kolb je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Horní Maršov, nejpodobnější velikostí
VšechnyHistorie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 7. 7. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 724 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Michal Kolb?
Michal Kolb byla zapsána do registru 7. 7. 1994, tedy před 32 lety.
Kolik zaměstnanců má Michal Kolb?
Podle ČSÚ spadá do pásma Bez zaměstnanců. Přesný počet registr neuvádí. Z 16 firem oboru v obci Horní Maršov s uvedenou velikostí je 6 menších.
Kde sídlí Michal Kolb?
Sídlo je zapsáno na adrese Josefa Tippelta 246, 54226 Horní Maršov.
Jaké je IČO firmy Michal Kolb?
IČO je 60919311.
Čím se Michal Kolb zabývá?
Hlavní činnost podle klasifikace CZ-NACE je Ubytování.
Je Michal Kolb aktivní?
Ano. Podle Registru ekonomických subjektů je subjekt aktivní.
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 60919311
- Sídlo
- Josefa Tippelta 246, 54226 Horní Maršov
- Obec
- Horní Maršov
- Okres
- Trutnov
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Zaměstnanci
- Bez zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 7. 1994
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 55
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0525
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v obci Horní Maršov?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu