Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Dura Automotive Systems CZ, s.r.o., vlastní Dura Holding Germany GmbH.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Dura Holding Germany GmbHod 2014 · vklad 8,1 mil. Kč
Dříve ve firmě · 13
- ing. Bohuslav Hykeljednatel · od 1996 · do 2006 · nar. 1955 · Štramberkjiné firmy v rejstříku nemá
- Erich Menrathjednatel · od 1996 · do 2006 · nar. 1943 · Plettenbergjiné firmy v rejstříku nemá
- Dipl. Ing. Wolfgang Krappe, nar. 13.2.1952jednatel · od 1996 · do 1999 · Lüdenscheid
- Christoph Hümmlerjednatel · od 1994 · do 1996 · D-5970 Plettenberg, SRN
- ing. Bohuslav Hykljednatel · od 1996 · do 1996 · nar. 1955 · Štramberkjiné firmy v rejstříku nemá
- DURA Automotive Portuguesa Ldaspolečník · od 2004 · do 2004
- DURA Automotive Portuquesa Ldaspolečník · od 2004 · do 2006
- Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.společník · od 2006 · do 2006
- Schade, s.r.o.společník · od 1994 · do 1997 · Domažlice
- Schade, s.r.o.společník · od 1997 · do 1999
- Schade GmbH Projektgesellschaftspolečník · od 1999 · do 1999
- DURA Automotive GmbH Projektgesellschaftspolečník · od 1999 · do 2004
- DURA Holding Germany GmbHspolečník · od 2004 · do 2014
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DURA Automotive CZ, k.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
DURA Automotive CZ, k.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 32 letv registru, od roku 1994
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1,5 mil. Kč21 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 46,1 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 4 % z fondů EU
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Blatné · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1994
Z 41 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 40. DURA Automotive CZ, k.s. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
21 smluv za 1,5 mil. Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (32 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky6 smluv470 058 Kč
- Nemocnice Strakonice, a.s.2 smlouvy350 000 Kč
- Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 12801 smlouva227 940 Kč
- Základní škola Strakonice, Dukelská 1661 smlouva188 380 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje2 smlouvy188 100 Kč
- Základní škola Povážská Strakonice1 smlouva113 970 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018DOHODA o zabezpečení vzdělávací aktivity zaměstnanců a potenciálních zaměstnanců a poskytnutí příspěvku v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II č. STA-MN-10/2018 / reg. č. proj. CZ.03.1.52/0.0/0.0/15_021/0000053258 054 Kč
- Darovací smlouva - robot pro výukuuzavřena 30. 6. 202680 000 Kč s DPH
- Darovací smlouvauzavřena 30. 6. 2023100 000 Kč
- Doadtek - Připojení EPS na PCOuzavřena 31. 5. 2022 · dodatekcena neuvedena
- Darovací smlouvauzavřena 16. 12. 2021250 000 Kč
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. STA-CO-2011296/2020 a Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. STA-CO-2011296/2020uzavřena 16. 8. 2021 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 46,1 mil. Kč (2014–2018), 4 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,7 mil. Kčnárodní zdroje · 44,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace44,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace928 766 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí9 dotací779 875 Kč
Poslední dotace
- STA-MN-10/2018Úřad práce České republiky · 2018516 108 KčEU
- STA-MN-6/2018Úřad práce České republiky · 2018294 400 KčEU
- STA-MN-4/2018Úřad práce České republiky · 2018118 258 KčEU
- Inovace prvků karoserií pro osobní vozyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2014 · OP Podnikání a inovace44,4 mil. Kč
- C-MR-64/2012Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014245 000 KčEU
- CBA-MR-61/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014139 875 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2016PřesídleníBlatná
- 1. 11. 2016PřesídleníBlatná
- 11. 7. 2014Nový společníkDura Holding Germany GmbH
- 11. 7. 2014Odchod společníkaDURA Holding Germany GmbH
- 27. 11. 2006Nový ve vedeníDura Automotive Systems CZ, s.r.o. (komplementář)
- 27. 11. 2006Odchod z vedeníing. Bohuslav Hykel (jednatel)
- 27. 11. 2006Odchod z vedeníErich Menrath (jednatel)
- 27. 11. 2006Odchod společníkaDura Automotive Systems CZ, s.r.o.
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 27. 11. 2006Změna názvuDURA Automotive CZ, s.r.o. → DURA Automotive CZ, k.s.
- 12. 1. 2006Odchod společníkaDURA Automotive Portuquesa Lda
- 12. 1. 2006Nový společníkDura Automotive Systems CZ, s.r.o. – 99 %
- 11. 11. 2004Nový společníkDURA Holding Germany GmbH
- 11. 11. 2004Odchod společníkaDURA Automotive Portuguesa Lda
- 11. 11. 2004Nový společníkDURA Automotive Portuquesa Lda – 99 %
- 25. 2. 2004Odchod společníkaDURA Automotive GmbH Projektgesellschaft
- 25. 2. 2004Nový společníkDURA Automotive Portuguesa Lda – 100 %
- 15. 11. 1999Odchod společníkaSchade GmbH Projektgesellschaft
- 15. 11. 1999Nový společníkDURA Automotive GmbH Projektgesellschaft
- 3. 8. 1999Změna názvuSchade CZ, s.r.o. → DURA Automotive CZ, s.r.o.
- 23. 6. 1999Odchod z vedeníDipl. Ing. Wolfgang Krappe, nar. 13.2.1952 (jednatel)
- 23. 6. 1999Odchod společníkaSchade, s.r.o.
- 23. 6. 1999Nový společníkSchade GmbH Projektgesellschaft
- 23. 6. 1999Změna základního kapitálu46 135 000 → 811 144 000 Kč
- 23. 6. 1999Změna názvuS - G. GES., s.r.o. → Schade CZ, s.r.o.
- 17. 6. 1998Změna základního kapitálu18 135 000 → 46 135 000 Kč
- 10. 8. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 41 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
d68ri7f
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ61173151
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Blatná
- Okres
- Strakonice · 15 716 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Riegrova 495, 38801 Blatná
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 61173151
- Právní forma
- Společnost komanditní
- Další činnosti
- Výroba skla a skleněných výrobků, 25530, Obrábění, Obchod s díly a příslušenstvím pro motorová vozidla, kromě motocyklů, Velkoobchod s rudami, kovy a hutními výrobky, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 8. 1994
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DURA Automotive CZ, k.s.
Otázky
Časté otázky o firmě DURA Automotive CZ, k.s.
Kdy vznikla firma DURA Automotive CZ, k.s.?
Kolik zaměstnanců má DURA Automotive CZ, k.s.?
Kde sídlí DURA Automotive CZ, k.s.?
Jaké je IČO firmy DURA Automotive CZ, k.s.?
Jakou datovou schránku má DURA Automotive CZ, k.s.?
Kdo je ve vedení firmy DURA Automotive CZ, k.s.?
Komu patří DURA Automotive CZ, k.s.?
Je DURA Automotive CZ, k.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DURA Automotive CZ, k.s. zabývá?
Je DURA Automotive CZ, k.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů v Blatné?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu