Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 mil. | 66 000 | 1,4 mil. |
| 2024 | 9,9 mil. | 82 000 | 1,4 mil. |
| 2023 | 6,6 mil. | 60 000 | 1,3 mil. |
| 2022 | 5,7 mil. | 710 000 | 1,2 mil. |
| 2021 | 4,5 mil. | 244 000 | 502 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 33 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lucie Řehoutová, vlastní Lucie Řehoutová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 15
- Lucie Kopeckájednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1984 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Řehoutjednatel · od 2016 · do 2020 · nar. 1976 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Řehoutjednatel · od 2008 · do 2017 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Procházkajednatel · od 2009 · do 2016 · nar. 1975 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Horst Eggerjednatel · od 1998 · do 2008 · nar. 1964 · 5600 St.Johannjiné firmy v rejstříku nemá
- Renate Pfistererjednatel · od 1998 · do 2008 · nar. 1957 · 5600 St.Johannjiné firmy v rejstříku nemá
- Renate Sperljednatel · od 1997 · do 1998 · nar. 1957 · Grossarljiné firmy v rejstříku nemá
- Lucie Jedličkováčlen statutárního orgánu · od 1996 · do 1997 · Netřebice
- London Finance and Investment Corporation a.s.společník · od 2008 · do 2012
- Tomáš Řehoutspolečník · od 2016 · do 2020 · nar. 1976 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Lucie Kopeckáspolečník · od 2020 · do 2022 · nar. 1984 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Procházkaspolečník · od 2009 · do 2016 · nar. 1975 · České Budějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Řehoutspolečník · od 2012 · do 2017 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Renate Sperlspolečník · od 1996 · do 1998 · nar. 1957jiné firmy v rejstříku nemá
- Renate Pfistererspolečník · od 1998 · do 2008 · nar. 1957 · 5600 St.Johannjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 14 z 16firem oboru v obci Kamenná s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 16 z 26 firem oboru v obci Kamenná
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 11,2 mil. Kč21 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 715 927 Kčv 9 dotacích z veřejných rozpočtů, 17 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 16 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Kamenná · 16 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 14
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 1996
Z 3 183 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 3 152. Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Kamenná, nejpodobnější velikostí
Všechny- Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- BKV Kamenná spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- Agrocha s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2016
- Radek Chromý1 - 5 zaměstnancůod 1999
- Agrotamana s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2016
- Jiří Tancer0 zaměstnancůod 1991
- Oldřich Chromý0 zaměstnancůod 1992
- Václav Wasserbauer0 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
21 smluv za 11,2 mil. Kč, nejvíc s Státní zemědělský intervenční fond (99 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní zemědělský intervenční fond7 smluv11,1 mil. Kč
- Státní pozemkový úřad3 smlouvy60 579 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.10 smluvjen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Dohoda o poskytnutí dotace z Programu rozvoje venkova ČR - 21/012/0411h/231/0029512,5 mil. Kč
- Smlouva 2502030301uzavřena 6. 3. 2026cena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí dotace na projekt rozvoje venkova ČR - 25/003/52774/240/005687uzavřena 19. 2. 2026150 000 Kč s DPH
- Dohoda o poskytnutí dotace na projekt rozvoje venkova ČR - 24/003/4573a/200/001735uzavřena 12. 5. 20251,7 mil. Kč s DPH
- dodatek č. 2 k PS 99N24/05 + prohlášení o neplatnosti části PS 99N24/05uzavřena 13. 3. 2025 · dodatek−51 478 Kč s DPH
- zveřejnění prohlášení o neplatnosti dohody o zaplacení úhrady za užívání č. 99N24/05 a dohoda o zaplacení úhrady za užívání č. 2 k PS 99N24/05 - zúženíuzavřena 20. 3. 2025 · dodatek−2 452 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
9 dotací za 715 927 Kč (2011–2020), 17 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 120 000 Kčnárodní zdroje · 595 927 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství6 dotací359 437 Kč
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace236 490 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace120 000 Kč
Poslední dotace
- 20477923 - A.0, A.4Ministerstvo životního prostředí · 2020 · Nová zelená úsporám - Rodinné domy - 3. Výzva236 490 Kč
- 83/2018-A113Ministerstvo zemědělství · 2019237 228 Kč
- 43/2019-A113Ministerstvo zemědělství · 201937 743 Kč
- 16/2016-A113Ministerstvo zemědělství · 201676 991 Kč
- CBA-SN-653/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201460 000 KčEU
- CKA-SN-242/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201460 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · ostatní 7 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 11. 2022Odchod z vedeníLucie Kopecká (jednatel)
- 23. 11. 2022Odchod společníkaLucie Kopecká
- 23. 11. 2022Nový společníkLucie Řehoutová – 100 %
- 22. 10. 2020Nový ve vedeníLucie Kopecká (jednatel)
- 22. 10. 2020Nový ve vedeníLucie Řehoutová (jednatel)
- 22. 10. 2020Odchod z vedeníTomáš Řehout (jednatel)
- 22. 10. 2020Nový společníkLucie Kopecká – 100 %
- 22. 10. 2020Odchod společníkaTomáš Řehout
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 10. 2020PřesídleníSoběnov → Kamenná
- 19. 10. 2017Odchod společníkaMgr. Martin Řehout
- 10. 10. 2017Odchod z vedeníMgr. Martin Řehout (jednatel)
- 16. 6. 2016Odchod společníkaMarek Procházka
- 16. 6. 2016Nový společníkTomáš Řehout – 100 %
- 31. 5. 2016Nový ve vedeníTomáš Řehout (jednatel)
- 31. 5. 2016Odchod z vedeníMarek Procházka (jednatel)
- 29. 10. 2012Odchod společníkaLondon Finance and Investment Corporation a.s.
- 29. 10. 2012Nový společníkMgr. Martin Řehout – 49 %
- 29. 10. 2012PřesídleníČeské Budějovice → Soběnov
- 22. 1. 2009Nový společníkMarek Procházka – 51 %
- 15. 1. 2009Nový ve vedeníMarek Procházka (jednatel)
- 6. 6. 2008Změna názvuRENATE SPERL spol. s r.o. → Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.
- 6. 6. 2008PřesídleníHluboká nad Vltavou → České Budějovice
- 23. 4. 2008Odchod společníkaRenate Pfisterer
- 23. 4. 2008Nový společníkLondon Finance and Investment Corporation a.s. – 100 %
- 15. 4. 2008Odchod z vedeníRenate Pfisterer (jednatel)
- 1. 2. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 183 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
yitvk93
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63908549
Finanční úřad · Územní pracoviště v Českých Budějovicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Kamenná
- Okres
- České Budějovice · 54 382 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63908549
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Podpůrné činnosti pro rostlinnou výrobu
- Další činnosti
- Smíšené hospodářství, Smíšené hospodářství, Lesnictví a těžba dřeva, Akvakultura, Příprava staveniště, Příprava staveniště, 43990, Jiné specializované stavební činnosti j. n. a 8 dalších
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 2. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.
Kdy vznikla firma Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Kde sídlí Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Komu patří Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o.?
Je Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o. zabývá?
Je Přírodní park Soběnovská vrchovina s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Kamenná?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu