Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michael Günther Niesner a 1 další, vlastní Alfred Niesner, GmbH (100 %).
Statutární orgán
- Michael Günther Niesnerjednatel · od 2022 · nar. 1967 · Butzbach Griedeljiné firmy v rejstříku nemá
- Nicole Christine Niesnerjednatel · od 2022 · nar. 1970 · Eppstein, St. Ehlhaltenjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Alfred Niesner, GmbH100 %od 1996 · vklad 5 mil. Kč
Dříve ve firmě · 5
- Alfred Niesnerjednatel · od 1998 · do 2022 · nar. 1947jiné firmy v rejstříku nemá
- Barbora Morávkováprokura · od 1998 · do 2009 · nar. 1975 · Hněvotínjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Razimajednatel · od 1996 · do 1998 · nar. 1945 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Alfred Niesnerspolečník · od 1996 · do 2000
- Alfred Niesnerspolečník · od 2000 · do 2025 · nar. 1947jiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IDSC, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IDSC, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 30 letna trhu, déle než 9 z 11 firem oboru v obci Mladá Vožice
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 11aktivních firem v oboru v obci Mladá Vožice
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 28 000 Kč
- 7,1 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní zpracovatelský průmysl v obci Mladá Vožice · 9 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1996
Z 486 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 477. IDSC, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Mladá Vožice, nejpodobnější velikostí
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 7,1 mil. Kč (2019–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 24 IDSC, Snížení energetické náročnosti firmy IDSC, spol. s r.o., Voračického předměstí 636, 391 43 Mladá Vožice - výrobní technologieMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)3,9 mil. KčEU
- Realizace energetických úspor ve společnosti IDSC, spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost agregace (dotace mimo VVI)791 244 KčEU
- Realizace energetických úspor ve společnosti IDSC, spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2019 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost2,5 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 4,7 mil. Kč, vyúčtováno 99 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 4,7 mil. Kčzbývá · 36 000 Kč
Projekty, nejnovější první
- od 26. 6. 2025 · ukončen 20. 5. 202524 IDSC, Snížení energetické náročnosti firmy IDSC, spol. s r.o., Voračického předměstí 636, 391 43 Mladá Vožice - výrobní technologieOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský3,9 mil. Kč
- od 15. 12. 2023 · ukončen 18. 10. 2023Realizace energetických úspor ve společnosti IDSC, spol. s r.o.Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Jihočeský827 244 Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Operátor výroby - obsluha vstřikovacích lisů1 místo
- Údržbář1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 7. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 11 · ostatní 7 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 9. 2025Odchod společníkaAlfred Niesner
- 12. 9. 2025Změna základního kapitálu10 000 000 → 5 000 000 Kč
- 3. 6. 2022Odchod z vedeníAlfred Niesner (jednatel)
- 3. 6. 2022Nový ve vedeníMichael Günther Niesner (jednatel)
- 3. 6. 2022Nový ve vedeníNicole Christine Niesner (jednatel)
- 30. 11. 2016PřesídleníMladá Vožice
- 9. 4. 2009Odchod z vedeníBarbora Morávková (prokura)
- 21. 8. 2000Odchod společníkaAlfred Niesner
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 21. 8. 2000Nový společníkAlfred Niesner
- 3. 4. 1998Odchod z vedeníMilan Razima (jednatel)
- 3. 4. 1998Nový ve vedeníBarbora Morávková (prokura)
- 20. 3. 1998Nový ve vedeníAlfred Niesner (jednatel)
- 21. 11. 1997PřesídleníMladá Vožice
- 6. 3. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 486 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 9. 3. 2015 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
c92bf6h
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63911281
Finanční úřad · Územní pracoviště v Táboře
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Mladá Vožice
- Okres
- Tábor · 25 230 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63911281
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
- Další činnosti
- Výroba plastových výrobků, Slévárenství, Ostatní zpracovatelský průmysl j. n., Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 3. 1996
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IDSC, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IDSC, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma IDSC, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má IDSC, spol. s r.o.?
Kde sídlí IDSC, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy IDSC, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má IDSC, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IDSC, spol. s r.o.?
Komu patří IDSC, spol. s r.o.?
Je IDSC, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IDSC, spol. s r.o. zabývá?
Je IDSC, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní zpracovatelský průmysl v obci Mladá Vožice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu