Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 13,2 mil. |
| 2024 | – | – | 8,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Yusuf Göbekoglu, vlastní Yusuf Göbekoglu (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 8
- Yusuf Göbekogluprokura · od 2012 · do 2018 · nar. 1968 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Göksel Karamizrakjednatel · od 2012 · do 2018 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Adéla Rodovájednatel · od 1998 · do 2005 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Adéla Ballišovájednatel · od 1995 · do 1998 · Praha
- Murat Ayvazspolečník · od 2005 · do 2013 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Adéla Ballišováspolečník · od 1995 · do 1998 · Praha
- Yusuf Göbekogluspolečník · od 1995 · do 1998 · 94250 Gentilly,Francie
- Adéla Rodováspolečník · od 1998 · do 2005 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GIZEM s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
GIZEM s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 736 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 55 442 z 65 964 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1,1 mil. Kč1 smlouva s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 969 150 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 736
- Ve stejném pásmu
- 9 517
- Větších
- 3 545
- 05 736
- 1 - 5tato firma9 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 99917
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1995
Z 7 215 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 6 484. GIZEM s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- GIZEM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 smlouva za 1,1 mil. Kč, nejvíc s Městská část Praha 1 (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Městská část Praha 11 smlouva1,1 mil. Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 969 150 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160003073Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021194 400 Kč
- 2101021843Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021191 250 Kč
- 2161003160Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021132 000 Kč
- 2110013999Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202124 000 Kč
- 2001005220Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020255 000 Kč
- 2002005798Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020172 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · hybrid 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 31. 1. 2023PřesídleníPraha
- 2. 8. 2021PřesídleníPraha
- 16. 7. 2018Odchod z vedeníYusuf Göbekoglu (prokura)
- 10. 7. 2018Odchod z vedeníGöksel Karamizrak (jednatel)
- 29. 1. 2013Odchod společníkaMurat Ayvaz
- 1. 10. 2012Nový ve vedeníYusuf Göbekoglu (prokura)
- 4. 9. 2012Nový ve vedeníGöksel Karamizrak (jednatel)
- 30. 8. 2011PřesídleníPraha
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 16. 12. 2005Odchod společníkaAdéla Rodová
- 16. 12. 2005Nový společníkMurat Ayvaz – 20 %
- 16. 12. 2005PřesídleníPraha
- 25. 11. 2005Nový ve vedeníYusuf Göbekoglu (jednatel)
- 25. 11. 2005Odchod z vedeníAdéla Rodová (jednatel)
- 21. 12. 1998Odchod z vedeníAdéla Ballišová (jednatel)
- 21. 12. 1998Nový ve vedeníAdéla Rodová (jednatel)
- 21. 12. 1998Odchod společníkaAdéla Ballišová
- 21. 12. 1998Odchod společníkaYusuf Göbekoglu
- 21. 12. 1998Nový společníkAdéla Rodová
- 21. 12. 1998Nový společníkYusuf Göbekoglu – 100 %
- 20. 9. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 215 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
m2h8ea6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63983346
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63983346
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Ostatní finanční zprostředkování, Ostatní pomocné činnosti související s finančním zprostředkováním
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 9. 1995
- Poslední změna
- 30. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GIZEM s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GIZEM s.r.o.
Kdy vznikla firma GIZEM s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GIZEM s.r.o.?
Kde sídlí GIZEM s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GIZEM s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GIZEM s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GIZEM s.r.o.?
Komu patří GIZEM s.r.o.?
Je GIZEM s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GIZEM s.r.o. zabývá?
Je GIZEM s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu