Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2022 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Mokrý, vlastní Ing. Kristýna Mokrá (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 9
- Zdeněk Frabšajednatel · od 2002 · do 2014 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Frabšajednatel · od 2002 · do 2011 · nar. 1941 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Frabša st.jednatel · od 1995 · do 2002 · Praha
- Zdeněk Frabša ml.jednatel · od 1995 · do 2002 · Praha
- Ing. Kristýna Linhartováspolečník · od 2014 · do 2016 · nar. 1986 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Frabša st.společník · od 1995 · do 2002 · Praha
- Zdeněk Frabša ml.společník · od 1995 · do 2002 · Praha
- Zdeněk Frabšaspolečník · od 2002 · do 2014 · nar. 1941 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Frabšaspolečník · od 2002 · do 2014 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
LM Mont s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
LM Mont s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 804 z 5 462firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 8 142 z 10 593 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 193 000 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 85 000 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 22 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 462 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 804
- Ve stejném pásmu
- 341
- Větších
- 317
- 02 172
- 1 - 52 232
- 6 - 9400
- 10 - 19tato firma341
- 20 - 2496
- 25 - 49135
- 50 - 9957
- 100 - 19918
- 200 - 2491
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 1995
Z 2 835 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 2 736. LM Mont s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- LM Mont s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- RCR Flooring Services Central Europe s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- NOWASTAV akciová společnost10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SAPROS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MYSTAV, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Univerzální stavební, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALUPRA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EPISTAV spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 193 000 Kč, nejvíc s Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace2 smlouvy112 000 Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových1 smlouva81 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka renovace - štukování objektu Harrachovuzavřena 19. 9. 202481 000 Kč
- Objednávka ubytování a stravy pro žáky ISŠ Vysoké nad Jizerou v rámci projektu Šablony OP JAK pro ISŠ Vysoké nad Jizerouuzavřena 5. 9. 202357 600 Kč s DPH
- objednávka ubytování a stravy žáků NAKAP LK IIuzavřena 5. 9. 202254 400 Kč s DPH
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 3. 11. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 85 000 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2002029543Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202127 500 Kč
- 2101038742Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202127 500 Kč
- 2001017442Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202030 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 13 · benzín 4 · ostatní 4 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 10. 2020PřesídleníPraha
- 20. 5. 2016Odchod společníkaIng. Kristýna Linhartová
- 20. 5. 2016Nový společníkIng. Kristýna Mokrá – 100 %
- 8. 8. 2014Odchod společníkaZdeněk Frabša
- 8. 8. 2014Odchod společníkaZdeněk Frabša
- 8. 8. 2014Nový společníkIng. Kristýna Linhartová – 100 %
- 8. 8. 2014Změna názvuFRABŠA & SYN spol. s r.o. → LM Mont s.r.o.
- 8. 8. 2014PřesídleníPraha
Celá historie · další 13Skrýt starší
- 1. 5. 2014Nový ve vedeníMichal Mokrý (jednatel)
- 30. 4. 2014Odchod z vedeníZdeněk Frabša (jednatel)
- 7. 11. 2011Odchod z vedeníZdeněk Frabša (jednatel)
- 14. 3. 2002Odchod z vedeníZdeněk Frabša st. (jednatel)
- 14. 3. 2002Odchod z vedeníZdeněk Frabša ml. (jednatel)
- 14. 3. 2002Nový ve vedeníZdeněk Frabša (jednatel)
- 14. 3. 2002Nový ve vedeníZdeněk Frabša (jednatel)
- 14. 3. 2002Odchod společníkaZdeněk Frabša st.
- 14. 3. 2002Odchod společníkaZdeněk Frabša ml.
- 14. 3. 2002Nový společníkZdeněk Frabša
- 14. 3. 2002Nový společníkZdeněk Frabša
- 14. 3. 2002PřesídleníPraha
- 26. 6. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 835 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
yqh63yi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63985608
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63985608
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- 41000, 43240, Ostatní stavební instalace, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s nápoji, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 6. 1995
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy LM Mont s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě LM Mont s.r.o.
Kdy vznikla firma LM Mont s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má LM Mont s.r.o.?
Kde sídlí LM Mont s.r.o.?
Jaké je IČO firmy LM Mont s.r.o.?
Jakou datovou schránku má LM Mont s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy LM Mont s.r.o.?
Komu patří LM Mont s.r.o.?
Je LM Mont s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se LM Mont s.r.o. zabývá?
Je LM Mont s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu