Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 352 000 | −361 000 | −2,2 mil. |
| 2021 | 0 | −643 000 | −1,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,2 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2021 a 2022).
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Vémola, vlastní Milan Vémola (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 10
- Jindřich Vémolajednatel · od 2015 · do 2023 · nar. 1947 · Ruda nad Moravoujiné firmy v rejstříku nemá
- Dušan Nazarejjednatel · od 2015 · do 2015 · nar. 1992 · Jindřichovjiné firmy v rejstříku nemá
- Antonín Šmídjednatel · od 1995 · do 2015 · nar. 1954 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Aleš Baštinecjednatel · od 1995 · do 2000 · Olomouc
- ing. Ivo Ferencjednatel · od 1995 · do 2000 · Olomouc
- Dušan Nazarejspolečník · od 2015 · do 2015 · nar. 1992 · Jindřichovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jindřich Vémolaspolečník · od 2015 · do 2023 · nar. 1947 · Ruda nad Moravoujiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Ivo Ferencspolečník · od 1995 · do 2000 · nar. 1966 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- Antonín Šmídspolečník · od 1995 · do 2015 · nar. 1954 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Aleš Baštinecspolečník · od 1995 · do 1997 · Olomouc
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
B.S.A.F., s. r. o.Shrnutí · spočítáno z registrů
B.S.A.F., s. r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 9 474 z 12 513firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 22 953 z 26 055 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 696 firemsídlí na stejné adrese
- 306 000 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,8 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 90 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Pozemní a potrubní doprava v Praze · 12 513 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 9 474
- Ve stejném pásmu
- 2 044
- Větších
- 995
- 09 474
- 1 - 5tato firma2 044
- 6 - 9341
- 10 - 19300
- 20 - 2470
- 25 - 49160
- 50 - 9973
- 100 - 19926
- 200 - 2496
- 250 - 49913
- 500 - 9992
- 4000 - 49992
- 10 000 a více2
Ročník 1995
Z 2 610 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 2 565. B.S.A.F., s. r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- B.S.A.F., s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- Jan Běťák1 - 5 zaměstnancůod 1991
- F R Y M M spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Z servis, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MUSIL TOUR spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- B.T. TRANS, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- PRAGOREMO,s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- AUTO LS, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 306 000 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky3 smlouvy306 000 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 2,8 mil. Kč (2015–2018), 90 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,5 mil. Kčnárodní zdroje · 270 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky12 dotací2,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace233 549 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2015SUA-SF-142/2015Úřad práce České republiky560 516 KčEU
- SUA-S-90/2018Úřad práce České republiky · 201890 000 Kč
- SUA-S-91/2018Úřad práce České republiky · 201890 000 Kč
- SUA-S-53/2018Úřad práce České republiky · 201890 000 Kč
- SUA-SZ-145/2018Úřad práce České republiky · 201836 000 KčEU
- SUA-SZ-146/2018Úřad práce České republiky · 201836 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 2. 2023Nový ve vedeníMilan Vémola (jednatel)
- 23. 2. 2023Odchod z vedeníJindřich Vémola (jednatel)
- 23. 2. 2023Nový společníkMilan Vémola – 100 %
- 23. 2. 2023Odchod společníkaJindřich Vémola
- 2. 11. 2015Nový ve vedeníJindřich Vémola (jednatel)
- 2. 11. 2015Odchod z vedeníDušan Nazarej (jednatel)
- 2. 11. 2015Nový společníkJindřich Vémola – 100 %
- 2. 11. 2015Odchod společníkaDušan Nazarej
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 8. 4. 2015Odchod společníkaAntonín Šmíd
- 8. 4. 2015Nový společníkDušan Nazarej – 100 %
- 8. 4. 2015PřesídleníOlomouc → Praha
- 11. 2. 2015Nový ve vedeníDušan Nazarej (jednatel)
- 11. 2. 2015Odchod z vedeníAntonín Šmíd (jednatel)
- 9. 3. 2000Odchod z vedeníing. Aleš Baštinec (jednatel)
- 9. 3. 2000Odchod z vedeníing. Ivo Ferenc (jednatel)
- 9. 3. 2000Odchod společníkaing. Ivo Ferenc
- 9. 3. 2000PřesídleníOlomouc
- 10. 9. 1997Odchod společníkaing. Aleš Baštinec
- 10. 9. 1997PřesídleníOlomouc
- 8. 12. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 610 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
sresyuu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64088065
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Branická 213/53, Braník, 14700 Praha
- 1. PRAGUE WAREHOUSE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A1A Gastro s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- Abastav s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- AB Contractor s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- actaNEJ Invest s. r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64088065
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Silniční nákladní doprava
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 12. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy B.S.A.F., s. r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě B.S.A.F., s. r. o.
Kdy vznikla firma B.S.A.F., s. r. o.?
Kolik zaměstnanců má B.S.A.F., s. r. o.?
Kde sídlí B.S.A.F., s. r. o.?
Jaké je IČO firmy B.S.A.F., s. r. o.?
Jakou datovou schránku má B.S.A.F., s. r. o.?
Kdo je ve vedení firmy B.S.A.F., s. r. o.?
Komu patří B.S.A.F., s. r. o.?
Je B.S.A.F., s. r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se B.S.A.F., s. r. o. zabývá?
Je B.S.A.F., s. r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Pozemní a potrubní doprava v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu