Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 32 000 | −713 000 |
| 2023 | 0 | −64 000 | −745 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−713 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Sakine Ozalp a 2 další, vlastní hlavně Abdulhamit Ozalp.
Statutární orgán
- Sakine Ozalpjednatel · od 1996 · nar. 1959 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Abdulhamit Ozalpjednatel · od 1996 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mehmet Calijednatel · od 1996 · nar. 1950 · Praha 6dalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Abdulhamit Ozalpod 1995 · nar. 1950 · vklad 250 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Sakine Ozalpod 1995 · nar. 1959 · vklad 250 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 1
- Sefik Savasčlen statutárního orgánu · od 1995 · do 1996 · Praha
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SANTEX, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SANTEX, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 31 letna trhu, déle než 8 722 z 10 123 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 10 123aktivních firem v oboru v Praze
- 411 506 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 381 056 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 30 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 763 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 01 377
- 1 - 51 854
- 6 - 9227
- 10 - 19140
- 20 - 2422
- 25 - 4972
- 50 - 9930
- 100 - 19918
- 200 - 2493
- 250 - 49912
- 500 - 9994
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 1995
Z 567 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 511. SANTEX, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SANTEX, s.r.o.velikost neuvedenaod 1995Tato firma
- Koospol, akciová společnost v likvidacivelikost neuvedenaod 1980
- TECHNOMAT, státní podnik "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1988
- T.I.M. PRAHA, družstvo racionalizačních služebvelikost neuvedenaod 1989
- Spolplast výrobní družstvovelikost neuvedenaod 1990
- A-Z a.s.velikost neuvedenaod 1990
- INVENTA, spol. s r. o.velikost neuvedenaod 1990
- ICEMAN s.r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 411 506 Kč, nejvíc s Městská část Praha 2 (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská část Praha 22 smlouvy411 506 Kč
- Úřad práce České republiky4 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-9004863/2020 ze dne 4. 11. 2020uzavřena 11. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 11. 3. 2021cena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABI-CO-9004863/2020 ze dne 7. 4. 2020uzavřena 4. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 5 - Francouzská 20 - nájem nebytových prostor - OMI – OSEMuzavřena 29. 9. 2020 · dodatek35 012 Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 17. 4. 2020cena neuvedena
- Francouzská 20 - nájem nebytových prostor - OMI – OSEMuzavřena 18. 10. 2019411 506 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 381 056 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150016601Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2101027579Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202197 519 Kč
- 2002011754Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202152 519 Kč
- 2001023115Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202052 519 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 28. 10. 2016PřesídleníPraha
- 3. 7. 1996Odchod z vedeníSefik Savas (člen statutárního orgánu)
- 3. 7. 1996Nový ve vedeníSakine Ozalp (jednatel)
- 3. 7. 1996Nový ve vedeníAbdulhamit Ozalp (jednatel)
- 3. 7. 1996Nový ve vedeníMehmet Cali (jednatel)
- 3. 7. 1996PřesídleníPraha
- 2. 11. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 567 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cr6728w
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64581578
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64581578
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 2. 11. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SANTEX, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SANTEX, s.r.o.
Kdy vznikla firma SANTEX, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SANTEX, s.r.o.?
Kde sídlí SANTEX, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SANTEX, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SANTEX, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SANTEX, s.r.o.?
Komu patří SANTEX, s.r.o.?
Je SANTEX, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SANTEX, s.r.o. zabývá?
Je SANTEX, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu