Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 175,8 mil. | 5,2 mil. | 5,6 mil. |
| 2023 | 171,5 mil. | 2,4 mil. | 7,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Lávička a 1 další, vlastní hlavně Petr Lávička (50 %).
Statutární orgán
- Petr Lávičkajednatel · od 1995 · nar. 1954 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Martin Kamišjednatel · od 1995 · nar. 1964 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Petr Lávička50 %od 1995 · nar. 1954 · Praha · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Martin Kamiš50 %od 1995 · nar. 1964 · Praha · vklad 50 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IFC FOOD spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IFC FOOD spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 936 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 54 963 z 65 964 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 316 115 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 850 942 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 936
- Ve stejném pásmu
- 476
- Větších
- 386
- 05 736
- 1 - 59 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 99917
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 1995
Z 7 215 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 6 484. IFC FOOD spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IFC FOOD spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- EVVA spol. s r.o. Praha25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 316 115 Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 smluv316 115 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek−5 585 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 8. 4. 2026 · dodatek18 865 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 1. 2026 · dodatek19 745 Kč
- nájemní smlouva - ostatní: restaurační zahrádkauzavřena 5. 3. 2024cena neuvedena
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 1. 4. 2023316 115 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABJ-CO-9006638/2020uzavřena 19. 3. 2021cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 850 942 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2110010816Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021384 800 Kč
- 2101033499Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021155 381 Kč
- 2001006428Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020155 381 Kč
- 2002001084Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020155 381 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 3. 2021PřesídleníPraha
- 5. 9. 2006PřesídleníPraha
- 6. 2. 2002Odchod společníkaIng. Miloslav Lávička
- 2. 8. 2001Odchod z vedeníIng. Miloslav Lávička (jednatel)
- 18. 9. 1998Nový ve vedeníIng. Miloslav Lávička (jednatel)
- 18. 9. 1998Odchod společníkaIFC Group, s.r.o.
- 18. 9. 1998Nový společníkIng. Miloslav Lávička
- 19. 12. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 215 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
685bghy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64938336
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Černičná 1423, Kyje, 19800 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64938336
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s chemickými výrobky
- Další činnosti
- Výroba ostatních chemických výrobků j. n., Výroba jiných chemických výrobků j. n., Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, 46850, Nespecializovaný velkoobchod, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 12. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IFC FOOD spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IFC FOOD spol. s r.o.
Kdy vznikla firma IFC FOOD spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má IFC FOOD spol. s r.o.?
Kde sídlí IFC FOOD spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy IFC FOOD spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má IFC FOOD spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IFC FOOD spol. s r.o.?
Komu patří IFC FOOD spol. s r.o.?
Je IFC FOOD spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IFC FOOD spol. s r.o. zabývá?
Je IFC FOOD spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu