Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8,1 mil. | 660 000 | 9,4 mil. |
| 2024 | 7,2 mil. | 907 000 | 8,7 mil. |
| 2023 | 5,7 mil. | 406 000 | 7,8 mil. |
| 2022 | 6,7 mil. | 524 000 | 7,4 mil. |
| 2021 | 8,2 mil. | 913 000 | 7,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miloš Kozelka a 1 další, vlastní Miloš Kozelka (100 %).
Statutární orgán
- Miloš Kozelkajednatel · od 1996 · nar. 1955 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Tomáš Kozelkajednatel · od 2020 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 11
- Jan Kozelkajednatel · od 1996 · do 2019 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Miloš Kozelkačlen statutárního orgánu · od 1996 · do 2008 · nar. 1955 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Jan Kozelkačlen statutárního orgánu · od 1996 · do 2008 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Popelkačlen statutárního orgánu · od 1996 · do 2002 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Leoš Kopeckýčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 1999 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Popelkačlen statutárního orgánu · od 1996 · do 1997 · Praha
- Ing. Leoš Kopeckýčlen statutárního orgánu · od 1996 · do 1997 · Praha
- Ing. Leoš Kopeckýspolečník · od 1996 · do 1997 · Praha
- Jan Kozelkaspolečník · od 1996 · do 2014 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Popelkaspolečník · od 1996 · do 2002 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Leoš Kopeckýspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DEMA Creative Production s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DEMA Creative Production s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 655 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 4 257 z 4 758 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 549 280 Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 178 500 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 501 280 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 655
- Ve stejném pásmu
- 926
- Větších
- 258
- 0655
- 1 - 5tato firma926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4995
- 500 - 9995
- 1000 - 14991
Ročník 1996
Z 178 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 166. DEMA Creative Production s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- DEMA Creative Production s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Melantrich, akciová společnost pro grafický průmysl a nakladatelství v Praze a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1924
- Čtyřlístek, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RICHTR & Co., spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- M.V.A. spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- NOVUM, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Victoria Security Printing, a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MGR Consulting s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 549 280 Kč, nejvíc s Národní muzeum (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní muzeum5 smluv501 280 Kč
- Městská část Praha 34 smlouvy48 000 Kč
Poslední smlouvy
- SVN2 - Smlouva o dílo a licenční č. 260917 - Vytvoření a úprava AV obsahů pro edukační linku k expozici v Historické budově Národního muzeauzavřena 31. 7. 2026102 000 Kč
- SVN2 - Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dílo a licenční č. 240475 - změna termínu předání hotového dílauzavřena 31. 10. 2024 · dodatekcena neuvedena
- SVN - Smlouva o dílo a licenční č. 240475 - výroba AV obsahů do výstavy Pravěká dobrodružství Eduarda Štorchauzavřena 9. 8. 2024210 000 Kč
- SVN - Smlouva o dílo a licenční č. 220902 - Výroba AV obsahu výstavy Zneužitá muzea v Nové budově Národního muzeauzavřena 19. 9. 2022125 440 Kč
- SVN - Smlouva o dílo a poskytnutí licence k dílu č. 220765 - AV obsah do výstavy Expedice Národního muzeauzavřena 25. 7. 202263 840 Kč
- Audiovýrobu radničních novin - 07-07/2020. Akceptace objednávky: Podepsanou objednávku vč. data přijetí nám obratem zašlete zpět na e-mail saidova.jirina@praha3.cz.uzavřena 17. 7. 202012 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 178 500 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2150015627Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 501 280 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní muzeum4 zakázky501 280 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2024Vytvoření AV obsahů do výstavy Pravěká dobrodružství Eduarda ŠtorchaNárodní muzeum · 3 nabídky210 000 Kč
- malého rozsahu · 2022Výroba AV obsahů výstavy Zneužitá muzea v Nové budově Národního muzeaNárodní muzeum · 2 nabídky125 440 Kč
- malého rozsahu · 2026AV obsahy pro edukační linku k expozici v HBNMNárodní muzeum102 000 Kč
- malého rozsahu · 2022Výroba AV obsahu pro výstavu Expedice Národního muzea v Historické budově Národního muzeaNárodní muzeum · 2 nabídky63 840 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníTomáš Kozelka (jednatel)
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníJan Kozelka (jednatel)
- 11. 9. 2014Odchod společníkaJan Kozelka
- 26. 3. 2011PřesídleníPraha
- 20. 8. 2008Odchod z vedeníMiloš Kozelka (člen statutárního orgánu)
- 20. 8. 2008Odchod z vedeníJan Kozelka (člen statutárního orgánu)
- 8. 11. 2003PřesídleníPraha
- 18. 11. 2002Odchod společníkaPetr Popelka
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 16. 10. 2002Odchod z vedeníPetr Popelka (člen statutárního orgánu)
- 28. 12. 2001Změna názvuDEMA - Sound & Creative Studio, s.r.o. → DEMA Creative Production s.r.o.
- 21. 6. 2000Odchod společníkaIng. Leoš Kopecký
- 26. 1. 1999Odchod z vedeníIng. Leoš Kopecký (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 1997Odchod z vedeníIng. Leoš Kopecký (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 1997Odchod z vedeníPetr Popelka (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 1997Nový ve vedeníIng. Leoš Kopecký (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 1997Odchod společníkaIng. Leoš Kopecký
- 21. 5. 1997Nový společníkIng. Leoš Kopecký
- 21. 5. 1997PřesídleníPraha
- 10. 1. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 178 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
sscyip8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ64943178
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 64943178
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Reklamní činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 1. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DEMA Creative Production s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DEMA Creative Production s.r.o.
Kdy vznikla firma DEMA Creative Production s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DEMA Creative Production s.r.o.?
Kde sídlí DEMA Creative Production s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DEMA Creative Production s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DEMA Creative Production s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DEMA Creative Production s.r.o.?
Komu patří DEMA Creative Production s.r.o.?
Je DEMA Creative Production s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DEMA Creative Production s.r.o. zabývá?
Je DEMA Creative Production s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu