Shrnutí · spočítáno z registrů
Mgr. Zdenka Hubinková v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 516 z 561firem oboru ve Zlíně s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 805 z 1 002 firem oboru ve Zlíně
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 165 776 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,9 mil. Kčv 23 dotacích z veřejných rozpočtů, 52 % z fondů EU
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Poskytování ostatních osobních služeb ve Zlíně · 561 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 516
- Ve stejném pásmu
- 33
- Větších
- 12
Ročník 1996
Z 2 890 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 2 881. Mgr. Zdenka Hubinková je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Zlíně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mgr. Zdenka Hubinková1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- Lenka Ševelová1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Antonín Lutonský1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MUDr. Josef Maček1 - 5 zaměstnancůod 1992
- DAX ZLÍN, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- Ing. Marcela Kvapilová1 - 5 zaměstnancůod 1995
- Ladislava Adamcová1 - 5 zaměstnancůod 1998
- MUDr. Tomáš Moravec1 - 5 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 165 776 Kč, nejvíc s Fond dalšího vzdělávání (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fond dalšího vzdělávání4 smlouvy165 776 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Smlouva o zajištění vzdělávání praxí46 049 Kč
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 30. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 15. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 9. 4. 2020cena neuvedena
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 10. 8. 201836 839 Kč
- Smlouva o zajištění vzdělávání praxíuzavřena 23. 5. 201836 839 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
23 dotací za 1,9 mil. Kč (2008–2021), 52 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1 mil. Kčnárodní zdroje · 930 571 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky9 dotací1,4 mil. Kč
- Úřad práce ve Zlíně8 dotací312 196 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 dotací192 375 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace60 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2015PYA-SF-74/2015Úřad práce České republiky360 000 KčEU
- 2150003066Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021168 000 Kč
- 2110008444Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202112 000 Kč
- 2101034822Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214 125 Kč
- 2002043898Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214 125 Kč
- 2001021634Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20204 125 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se v registru měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 3. 12. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 890 subjektů
Sídlo
Kde sídlí
Mokrá IV 333, Mladcová, 76001 Zlín
- Obec
- Zlín
- Okres
- Zlín · 51 585 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Mokrá IV 333, Mladcová, 76001 Zlín
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 65357540
- Datum narození
- 30. 9. 1967 · 59 let
- Sídlo
- Mokrá IV 333, Mladcová, 76001 Zlín
- Hlavní činnost
- Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
- Další činnosti
- Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Ostatní vzdělávání, 96210
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 12. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mgr. Zdenka Hubinková
Otázky
Časté otázky: Mgr. Zdenka Hubinková
Odkdy podniká Mgr. Zdenka Hubinková?
Kolik zaměstnanců má Mgr. Zdenka Hubinková?
Kde sídlí Mgr. Zdenka Hubinková?
Jaké IČO má Mgr. Zdenka Hubinková?
Čím se Mgr. Zdenka Hubinková zabývá?
Je Mgr. Zdenka Hubinková aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Poskytování ostatních osobních služeb ve Zlíně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu