Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Českokamenická 1798/11, 47001 Česká Lípa
- Obec
- Česká Lípa
- Okres
- Česká Lípa · 21 060 aktivních
- Kraj
- Liberecký kraj
Na stejné adrese
Českokamenická 1798/11, 47001 Česká Lípa
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v České Lípě · 283 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 246
- Větších
- 37
Ročník 1998
Z 2 567 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 2 015.
Nejbližší konkurence · stejný obor v České Lípě, nejpodobnější velikostí
- Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanecvelikost neuvedenaod 1998Tato firma
- Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Česká Lípavelikost neuvedenaod 1976
- Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Česká Lípavelikost neuvedenaod 1976
- ZO OS pracovníků pen. a poj. - Česká spořitelna a.s.velikost neuvedenaod 1990
- ZO OS pracovníků pen. a poj.-Komerční banka,a.s.velikost neuvedenaod 1990
- ZO Odbor.svazu justice - Okresní soud Česká Lípavelikost neuvedenaod 1990
- AUTO-MOTO-KLUB SLOVANKA, ČESKÁ LÍPA v AČRvelikost neuvedenaod 1990
- AUTO RACING CLUB Kamenický Šenovvelikost neuvedenaod 1990
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 9. 7. 2024Zánik
- 1. 1. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 567 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec?
Kolik zaměstnanců má Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec?
Kde sídlí Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec?
Jaké je IČO firmy Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec?
Je Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec spolehlivý plátce DPH?
Čím se Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec zabývá?
Je Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radvanec aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 66111081
- Právní forma
- Pobočný spolek
- Obec
- Česká Lípa
- Okres
- Česká Lípa
- Kraj
- Liberecký kraj
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 1. 1. 1998
- Datum zániku
- 9. 7. 2024
- Poslední změna
- 16. 7. 2024
- Kód činnosti
- 94993
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0511
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v České Lípě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu