Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Kukačka a 4 další.
Statutární orgán
- Ing. Martin Kukačkačlen představenstva · od 2014 · nar. 1980 · Jindřichův Hradecdalších 16 firem:16 aktivních
- JUDr. PhDr. Marek Antoš, LL.M., Ph.D.místopředseda představenstva · od 2014 · nar. 1979 · Prahadalších 11 firem:11 aktivních
- Ing. Ilona Filípkováčlenka představenstva · od 2021 · nar. 1972 · Hrdějovicejiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Karel Taft, MBAčlen představenstva · od 2025 · nar. 1971 · Rozdrojovicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Tomáš Košňarpředseda představenstva · od 2025 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 3
- RNDr. Karel Taftpředseda představenstva · od 2014 · do 2025 · nar. 1971 · Rozdrojovicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Tomáš Košňarčlen představenstva · od 2014 · do 2022 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Kyselačlen představenstva · od 2014 · do 2020 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CZ.NIC, z.s.p.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CZ.NIC, z.s.p.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 638 z 2 674firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 14 978 z 18 070 firem oboru v Praze
- 78 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 361,9 mil. Kč134 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 30,8 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů
- 9 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 185,4 mil. Kč bez DPH
- 31 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze · 2 674 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 638
- Ve stejném pásmu
- 24
- Větších
- 12
- 01
- 1 - 51 637
- 6 - 9365
- 10 - 19349
- 20 - 2483
- 25 - 49147
- 50 - 9956
- 100 - 199tato firma24
- 200 - 2493
- 250 - 4997
- 500 - 9992
Ročník 1998
Z 2 567 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 2 012. CZ.NIC, z.s.p.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- CZ.NIC, z.s.p.o.100 - 199 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Církev bratrská100 - 199 zaměstnancůod 1980
- Pražská pravoslavná eparchie100 - 199 zaměstnancůod 1980
- Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z.s.100 - 199 zaměstnancůod 1981
- Klub českých turistů100 - 199 zaměstnancůod 1990
- Královská kanonie premonstrátů na Strahově100 - 199 zaměstnancůod 1990
- Komunistická strana Čech a Moravy100 - 199 zaměstnancůod 1990
- Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s.100 - 199 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
134 smluv za 361,9 mil. Kč, nejvíc s Digitální a informační agentura (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Digitální a informační agentura6 smluv85,6 mil. Kč
- Správa základních registrů7 smluv15,7 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra10 smluv12,2 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE20 smluv9,9 mil. Kč
- Kraj Vysočina12 smluv7,5 mil. Kč
- Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)5 smluv1,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o partnerství195 mil. Kč
- Smlouva o spolupráci - Vývoj hardware a software pro konstrukci domácího routeruuzavřena 7. 1. 201665 935 Kč
- Nákup routerů Turris Omnia NGuzavřena 7. 7. 202673 050 Kč s DPH
- CYBER_CON 2026 - Smlouva o spolupráci - zajištění cateringových služebuzavřena 15. 7. 2026cena neuvedena
- PNČ_DNS gov.cz - rozvoj, investiční RFCuzavřena 12. 6. 2026 · dodatek4,5 mil. Kč
- Objednávka služeb SKENER WEBU pro webové stránkyuzavřena 28. 5. 202660 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 30,8 mil. Kč (2012–2017); nejvíc přiznal Ministerstvo vnitra.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo vnitra12 dotací29,5 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky1 dotace1,3 mil. Kč
Poslední dotace
- Vybudování a ověřovací provoz systému Cyber Threat InteligenceMinisterstvo vnitra · 201716,1 mil. Kč
- Zabezpečené DNS serverů v ČRMinisterstvo vnitra · 20172 mil. Kč
- Honeypot jako službaTechnologická agentura České republiky · 20161,3 mil. Kč
- Predikce a ochrana před kybernetickými incidentyMinisterstvo vnitra · 201510,2 mil. Kč
- Secure idenTity acrOss boRders linKed (STORK)Ministerstvo vnitra · 201568 312 Kč
- Governments ENabled with IPv6 (GEN6)Ministerstvo vnitra · 201539 137 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
9 vyhraných zakázek za 185,4 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Digitální a informační agentura4 zakázky130,9 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra2 zakázky29 mil. Kč
- Správa základních registrů2 zakázky18,6 mil. Kč
- Kraj Vysočina1 zakázka6,8 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Zajištění provozu DNS infrastruktury v rámci projektu sjednocení vizuálního vzhledu a internetových domén centrálních úřadů II.Digitální a informační agentura · jediná nabídka49,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2017Vybudování a ověřovací provoz systému Cyber Threat IntelligenceMinisterstvo vnitra27,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Poskytování služby národního eIDAS uzluDigitální a informační agentura · jediná nabídka15,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Služba provozu mezinárodní brány eIDAS na období 2020-2024Správa základních registrů · jediná nabídka13,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Kybernetická bezpečnost KV- Bezpečný DNS systémKraj Vysočina6,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Služba provozu národního eIDAS uzluSpráva základních registrů · jediná nabídka5,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2023
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 5 · nafta 3 · ostatní 2 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2025Nový ve vedeníTomáš Košňar (předseda představenstva)
- 30. 6. 2025Nový ve vedeníRNDr. Karel Taft, MBA (člen představenstva)
- 29. 6. 2025Odchod z vedeníRNDr. Karel Taft (předseda představenstva)
- 20. 12. 2022Odchod z vedeníIng. Tomáš Košňar (člen představenstva)
- 25. 6. 2021Nový ve vedeníIng. Ilona Filípková (členka představenstva)
- 6. 12. 2020Odchod z vedeníIng. Jiří Kysela (člen představenstva)
- 1. 1. 2015PřesídleníPraha
- 10. 3. 2014Nový ve vedeníJUDr. PhDr. Marek Antoš, LL.M., Ph.D. (místopředseda představenstva)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 10. 3. 2014Nový ve vedeníIng. Tomáš Košňar (člen představenstva)
- 10. 3. 2014Nový ve vedeníIng. Martin Kukačka (člen představenstva)
- 10. 3. 2014Nový ve vedeníIng. Jiří Kysela (člen představenstva)
- 10. 3. 2014Nový ve vedeníRNDr. Karel Taft (předseda představenstva)
- 27. 5. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 567 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 20. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
h4axdn8
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ67985726
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 3
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Milešovská 1136/5, Vinohrady (Praha 3), 13000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 67985726
- Právní forma
- Zájmové sdružení právnických osob
- Hlavní činnost
- Činnosti profesních organizací
- Další činnosti
- Rozmnožování nahraných nosičů, Rozmnožování nahraných nosičů, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Technické zkoušky a analýzy a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 27. 5. 1998
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CZ.NIC, z.s.p.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CZ.NIC, z.s.p.o.
Kdy vznikla firma CZ.NIC, z.s.p.o.?
Kolik zaměstnanců má CZ.NIC, z.s.p.o.?
Kde sídlí CZ.NIC, z.s.p.o.?
Jaké je IČO firmy CZ.NIC, z.s.p.o.?
Jakou datovou schránku má CZ.NIC, z.s.p.o.?
Kdo je ve vedení firmy CZ.NIC, z.s.p.o.?
Je CZ.NIC, z.s.p.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CZ.NIC, z.s.p.o. zabývá?
Je CZ.NIC, z.s.p.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu