Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
50331 Vysoká nad Labem
- Obec
- Vysoká nad Labem
- Okres
- Hradec Králové · 43 177 aktivních
- Kraj
- Královéhradecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v obci Vysoká nad Labem · 17 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 10
- Větších
- 7
001 - 510 - 19
Ročník 2000
87 %přežilo
Z 1 533 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 1 339.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Vysoká nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidacivelikost neuvedenaod 2000Tato firma
- FK Vysoká n/L. z.s.velikost neuvedenaod 2000
- Rybářský Sportovní Klub Tsunami, z.s.velikost neuvedenaod 2025
- Mountains Forever s.r.o.velikost neuvedenaod 2026
- Pecski School s.r.o.velikost neuvedenaod 2026
- Vispen s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2014
- BK Vysoká nad Labem, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 2015
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 20. 9. 2024Zánik
- 13. 4. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 533 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci?
Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci byla zapsána do registru 13. 4. 2000, a fungovala 24 lety.
Kolik zaměstnanců má Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci?
Registr ekonomických subjektů u této firmy počet zaměstnanců neuvádí.
Kde sídlí Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci?
Sídlo je zapsáno na adrese 50331 Vysoká nad Labem.
Jaké je IČO firmy Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci?
IČO je 70157723.
Je Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
V seznamu nespolehlivých plátců DPH Finanční správy není. Zveřejněné bankovní účty ověříte v kartě „Než zaplatíte fakturu“.
Čím se Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci zabývá?
Hlavní činnost podle klasifikace CZ-NACE je Provozování sportovních zařízení.
Je Jezdecký klub Vysoká nad Labem v likvidaci aktivní?
Ne. Subjekt zanikl 20. 9. 2024.
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 70157723
- Právní forma
- Spolek
- Obec
- Vysoká nad Labem
- Okres
- Hradec Králové
- Hlavní činnost
- Provozování sportovních zařízení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 13. 4. 2000
- Datum zániku
- 20. 9. 2024
- Poslední změna
- 16. 10. 2024
- Kód činnosti
- 93110
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0521
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v obci Vysoká nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu