Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68 v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Než zaplatíte fakturu
Ověření účtu v registru plátců DPH
Kde sídlí
Štěnovický Borek
- Obec
- Štěnovický Borek
- Okres
- Plzeň-město · 54 697 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v obci Štěnovický Borek · 7 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2003
Z 10 434 subjektů oboru zapsaných v roce 2003 dnes funguje 10 039. Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68 je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Štěnovický Borek, nejpodobnější velikostí
VšechnyHistorie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 7. 7. 2003Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 10 434 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68?
Kolik zaměstnanců má Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68?
Kde sídlí Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68?
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68?
Je Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68 spolehlivý plátce DPH?
Čím se Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68 zabývá?
Je Společenství vlastníků jednotek Štěnovický Borek čp. 68 aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 71219153
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Štěnovický Borek
- Okres
- Plzeň-město
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 7. 2003
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 6820
- Institucionální sektor
- 14430 · Příjemci ostatních transferů
- Kód okresu (LAU)
- CZ0323
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v obci Štěnovický Borek?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, aktualizováno 15. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu