Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miloš Šír.
Statutární orgán
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925Shrnutí · spočítáno z registrů
Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 382 z 414firem oboru v Pardubicích s uvedenou velikostí je menších
- 14 letna trhu, déle než 313 z 659 firem oboru v Pardubicích
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 15,3 mil. Kč119 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,6 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 79 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Pardubicích · 414 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 382
- Ve stejném pásmu
- 23
- Větších
- 9
Ročník 2012
Z 1 543 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 1 520. Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Pardubicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 92550 - 99 zaměstnancůod 2012Tato firma · stejně velké →
- Střední zdravotnická škola Pardubice50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Základní škola Pardubice-Spořilov, Kotkova 128750 - 99 zaměstnancůod 1992
- Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 225850 - 99 zaměstnancůod 1993
- Gymnázium, Pardubice, Mozartova 44950 - 99 zaměstnancůod 1994
- Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice50 - 99 zaměstnancůod 1994
- Základní škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 87050 - 99 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
119 smluv za 15,3 mil. Kč, nejvíc s Konzervatoř Pardubice (38 % hodnoty).
Smlouvy, které zveřejnila v Registru smluv, a její dodavatelé
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší dodavatelé
- Konzervatoř Pardubice22 smluv5,8 mil. Kč
- Východočeské divadlo Pardubice12 smluv624 301 Kč
- CMI Music s.r.o.6 smluv433 320 Kč
- Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 8663 smlouvy409 500 Kč
- MIDEAL s.r.o.3 smlouvy356 960 Kč
- GUITAR CENTRE Pavel Vitáček s.r.o.3 smlouvy351 603 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Dodatek č. 13 ke smlouvě ze dne 2.7.2012773 892 Kč
- Akceptovaná objednávka - pokládka koberců v učebnách školyuzavřena 2. 11. 2026100 442 Kč s DPH
- Akceptovaná objednávka - pokládka koberců v učebnách školyuzavřena 2. 11. 2026100 442 Kč s DPH
- nákup hudebního nástroje - tenor V.F.Červený B tenor CTH 521-4uzavřena 10. 9. 202672 500 Kč s DPH
- výmalba prostor školy Dům hudby Sukova třídauzavřena 27. 7. 2026194 568 Kč s DPH
- využívání programu ELSSuzavřena 1. 6. 202654 865 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 1,6 mil. Kč (2022–2025), 79 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,3 mil. Kčnárodní zdroje · 330 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Ze stromu umění si člověk trhá tam, kam dostane...Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2025 · JAK ZED1,3 mil. KčEU
- Výzva Adaptační skupiny pro děti cizince migrující z UkrajinyMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy · 2022330 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 1,3 mil. Kč, vyúčtováno 91 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 1,2 mil. Kčzbývá · 115 408 Kč
Projekt
- od 18. 2. 2025 · do 31. 1. 2027Ze stromu umění si člověk trhá tam, kam dostane...Operační program Jan Amos Komenský · Projekt v realizaci · Pardubický1,3 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 8. 2024Nový ve vedeníMiloš Šír (ředitel)
- 31. 7. 2024Odchod z vedeníZdeněk Seidl (ředitel)
- 1. 7. 2012Nový ve vedeníZdeněk Seidl (ředitel)
- 1. 7. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 543 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
it6m34x
Schránka orgánu veřejné moci
Finanční úřad · Územní pracoviště v Pardubicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Vykonává činnost školy nebo školského zařízeníRejstřík školaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Pardubice
- Okres
- Pardubice · 45 018 aktivních
- Kraj
- Pardubický kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Havlíčkova 925, Zelené Předměstí (Pardubice I), 53002 Pardubice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 72566779
- Hlavní činnost
- Umělecké vzdělávání
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
Otázky
Časté otázky o firmě Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
Kdy vznikla firma Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Kolik zaměstnanců má Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Kde sídlí Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Jaké je IČO firmy Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Jakou datovou schránku má Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Kdo je ve vedení firmy Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925?
Je Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 spolehlivý plátce DPH?
Čím se Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 zabývá?
Je Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Pardubicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu