Lucie Strnadová v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Jizerská 2948/67, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Na stejné adrese
Jizerská 2948/67, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Ústí nad Labem · 124 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 75
- Větších
- 49
Ročník 2004
Z 381 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 359. Lucie Strnadová je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- Lucie Strnadovávelikost neuvedenaod 2004Tato firma
- OSMID spol. s r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1993
- TERNO TOUR, s.r.o.velikost neuvedenaod 1997
- Chaloupka Sněžník s.r.o.velikost neuvedenaod 1998
- CH + CH Teplice s.r.o.velikost neuvedenaod 2000
- MAROU s.r.o.velikost neuvedenaod 2007
- Service Velichov s.r.o.velikost neuvedenaod 2011
- Apartments Invest s.r.o.velikost neuvedenaod 2011
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 13. 7. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 381 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Lucie Strnadová?
Kolik zaměstnanců má Lucie Strnadová?
Kde sídlí Lucie Strnadová?
Jaké je IČO firmy Lucie Strnadová?
Čím se Lucie Strnadová zabývá?
Je Lucie Strnadová aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 86766147
- Sídlo
- Jizerská 2948/67, Severní Terasa, 40011 Ústí nad Labem
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem
- Kraj
- Ústecký kraj
- Hlavní činnost
- Ubytování
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 13. 7. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 55
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0427
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu