Hana Tabáčková v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Unhošťská 604, 27361 Velká Dobrá
- Obec
- Velká Dobrá
- Okres
- Kladno · 37 820 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v obci Velká Dobrá · 8 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2008
99 %přežilo
Z 1 634 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 1 610. Hana Tabáčková je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Velká Dobrá, nejpodobnější velikostí
Všechny- Hana Tabáčkovávelikost neuvedenaod 2008Tato firma
- VDK66 s.r.o.velikost neuvedenaod 2022
- Základní škola a Mateřská škola Velká Dobrá, okres Kladno, příspěvková organizace10 - 19 zaměstnancůod 2003
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 2. 9. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 634 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Hana Tabáčková?
Hana Tabáčková byla zapsána do registru 2. 9. 2008, tedy před 18 lety.
Kolik zaměstnanců má Hana Tabáčková?
Registr ekonomických subjektů u této firmy počet zaměstnanců neuvádí.
Kde sídlí Hana Tabáčková?
Sídlo je zapsáno na adrese Unhošťská 604, 27361 Velká Dobrá.
Jaké je IČO firmy Hana Tabáčková?
IČO je 87013053.
Čím se Hana Tabáčková zabývá?
Hlavní činnost podle klasifikace CZ-NACE je Ostatní vzdělávání.
Je Hana Tabáčková aktivní?
Ano. Podle Registru ekonomických subjektů je subjekt aktivní.
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 87013053
- Sídlo
- Unhošťská 604, 27361 Velká Dobrá
- Obec
- Velká Dobrá
- Okres
- Kladno
- Kraj
- Středočeský kraj
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 2. 9. 2008
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 855
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0203
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v obci Velká Dobrá?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu