Mgr. Alena Paštiková v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Šindlodvorská 1647/7, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice · 54 379 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Na stejné adrese
Šindlodvorská 1647/7, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Českých Budějovicích · 863 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 518
- Větších
- 345
Ročník 2012
Z 2 200 subjektů oboru zapsaných v roce 2012 dnes funguje 2 094. Mgr. Alena Paštiková je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Českých Budějovicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mgr. Alena Paštikovávelikost neuvedenaod 2012Tato firma
- TJ START České Budějovice z. s.velikost neuvedenaod 1990
- TJ Velo-Club České Budějovicevelikost neuvedenaod 1990
- TC Dvořák České Budějovice z.s.velikost neuvedenaod 1990
- T.J. Fruta Dobrá Vodavelikost neuvedenaod 1990
- Jezdecký klub České Budějovice z.s.velikost neuvedenaod 1990
- Sdružení technických sportů a činností z.s., v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
- Spolek Jihočeský klub aviatikůvelikost neuvedenaod 1990
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 13. 4. 2012Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 200 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Mgr. Alena Paštiková?
Kolik zaměstnanců má Mgr. Alena Paštiková?
Kde sídlí Mgr. Alena Paštiková?
Jaké je IČO firmy Mgr. Alena Paštiková?
Čím se Mgr. Alena Paštiková zabývá?
Je Mgr. Alena Paštiková aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 88723020
- Sídlo
- Šindlodvorská 1647/7, České Budějovice 2, 37005 České Budějovice
- Obec
- České Budějovice
- Okres
- České Budějovice
- Kraj
- Jihočeský kraj
- Hlavní činnost
- Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 13. 4. 2012
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 93290
- Institucionální sektor
- 14200 · Samostatne zárobkovo činné osoby
- Kód okresu (LAU)
- CZ0311
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Českých Budějovicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu