Z účetních závěrek
Největší podle tržeb
Největší je Měšťanský pivovar v Poličce, a.s. s tržbami 145,2 mil. Kč za rok 2022. Deset největších má 97,1 % tržeb všech 22 firem se závěrkou.
U každé firmy její poslední zveřejněný rok; růst proti roku předtím
| Firma | Tržby |
|---|---|
| 1Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.Polička | 145,2 mil. Kč |
| 2VO Babák s.r.o.Letohrad | 127,7 mil. Kč |
| 3HTH STARS, s.r.o.Dolní Újezd | 23,4 mil. Kč |
| 4Lékárna Urban, s.r.o.Lanškroun | 20,3 mil. Kč |
| 5ELYSA s.r.o.Dašice | 16,6 mil. Kč |
| 6HofmanOil s.r.o.Dolní Roveň | 14 mil. Kč |
| 7Lékárna Dobromysl s.r.o.Proseč | 13,4 mil. Kč |
| 8Lmach s.r.o.Míčov-Sušice | 13,1 mil. Kč |
| 9BURGRÁRNA s.r.o.Choceň | 12,4 mil. Kč |
| 10Maxbert s.r.o.Předhradí | 3,6 mil. Kč |
Z účetních závěrek
Nejrychleji rostoucí
Nejrychleji roste BURGRÁRNA s.r.o.: tržby +73,3 % na 12,4 mil. Kč. Všech 13 firem se dvěma roky dohromady +6,5 %.
Růst tržeb proti předchozímu roku, jen z tržeb aspoň 1 mil. Kč
| Firma | Růst | Tržby |
|---|---|---|
| 1BURGRÁRNA s.r.o.Choceň | +73,3 % | 12,4 mil. Kč 2023 |
| 2Lmach s.r.o.Míčov-Sušice | +56,2 % | 13,1 mil. Kč 2025 |
| 3HofmanOil s.r.o.Dolní Roveň | +33,9 % | 14 mil. Kč 2025 |
| 4KMS TRADE s.r.o.Chrudim | +23,5 % | 2 mil. Kč 2025 |
| 5Lékárna Urban, s.r.o.Lanškroun | +19 % | 20,3 mil. Kč 2025 |
| 6Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.Polička | +13,9 % | 145,2 mil. Kč 2022 |
| 7ELYSA s.r.o.Dašice | +7,8 % | 16,6 mil. Kč 2022 |
| 8Lékárna Dobromysl s.r.o.Proseč | +5 % | 13,4 mil. Kč 2025 |
| 9HTH STARS, s.r.o.Dolní Újezd | +4,2 % | 23,4 mil. Kč 2025 |
| 10VO Babák s.r.o.Letohrad | +1,3 % | 127,7 mil. Kč 2023 |
Všechny firmy
20 z 689 aktivních subjektů, největší podle zaměstnanců
Vznik a zánik
Za 6 let +155 nových a −3 zaniklých · rozběhnutý rok není zahrnut
Velikost podle zaměstnanců
Podíl subjektů s uvedeným pásmem ČSÚ · bez údaje 269
- Bez zaměstnanců27164,5 %
- 1 - 5 zaměstnanců11226,7 %
- 6 - 9 zaměstnanců174 %
- 10 - 19 zaměstnanců92,1 %
- 20 - 24 zaměstnanci30,7 %
- 25 - 49 zaměstnanců61,4 %
- 50 - 99 zaměstnanců20,5 %
Celá ČR
Nejčastější města
Aktivní subjekty v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji
Časté otázky
Které firmy v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji mají největší tržby?
Kolik firem je v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji?
Kolik firem v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji vzniklo v roce 2025?
Které firmy v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji jsou největší?
Kolik firem v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji vydrží?
Kolik firem v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji je v insolvenci?
Jak stáhnout seznam firem v oboru Výroba nápojů v Pardubickém kraji?
Nové firmy
1 zapsaná v roce 2026 · bez fyzických osob
- JPM GRAPES s.r.o.Němčice4. 3. 2026
- Diana DudlaChrudim19. 12. 2025
- Ryszard Robert NiewójtPrachovice11. 6. 2025
- Hajský Delivery, s.r.o.Sloupnice16. 4. 2024
- Doan Hau ThaiDlouhá Loučka15. 11. 2023
- Haimy Center s.r.o.Letohrad5. 9. 2023
- Edita SmolárováDolní Dobrouč11. 8. 2023
- HofmanOil s.r.o.Dolní Roveň6. 6. 2023
Rizika v oboru
Insolvenční rejstřík, nespolehliví plátci DPH, sankce EU a USA
Žádná firma tu dnes není v insolvenčním řízení, na sankčním seznamu ani mezi nespolehlivými plátci DPH.
Kolik jich přežilo
Podíl dnes aktivních podle dekády zápisu
Ze subjektů zapsaných v letech 2000–2009 dnes funguje 100 %. V celé ČR 95,5 %.
- 1990–1999158 z 15999,4 %
- 2000–2009107 z 107100 %
- 2010–2019254 z 25798,8 %
- 2020–2026170 z 17199,4 %
Celá ČR
Největší zaměstnavatelé
Podle pásma ČSÚ, bez fyzických osob
Nejdéle působící
Podle data zápisu do registru
Pivovary a výrobci nápojů v dalších krajích
Další obory v Pardubickém kraji
Pivovary a výrobci nápojů v Pardubickém kraji: celý seznam v jednom souboru
Tržby, vedení, vlastníci a rizika každé firmy do CSV nebo přes API. Prvních 100 firem zdarma.
- Základní údaje
- Velikost a postavení
- Hospodaření
- Vedení a vlastníci
- Vývoj a pořadí
- Aktivita a rizika
Kontakty na firmy najdete na jejich profilech nebo hromadně při exportu.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ (načtený do hodin od vydání), účetní závěrky ze Sbírky listin, insolvenční rejstřík, seznam nespolehlivých plátců DPH a sankční seznamy EU a USA. Tržby jsou z posledního roku, který firma zveřejnila; nic není odhadnuto. Žebříčky a seznamy fyzické osoby podnikatele neuvádějí.