Z účetních závěrek
Největší podle tržeb
Největší je Meopta Systems, s.r.o. s tržbami 247,4 mil. Kč za rok 2024. Deset největších má 98,3 % tržeb všech 22 firem se závěrkou.
U každé firmy její poslední zveřejněný rok; růst proti roku předtím
| Firma | Tržby |
|---|---|
| 1Meopta Systems, s.r.o. | 247,4 mil. Kč |
| 2MFP paper s.r.o. | 237,9 mil. Kč |
| 3TOBWELL s.r.o. | 232,2 mil. Kč |
| 4METRUM s.r.o. | 79,5 mil. Kč |
| 5TŠPON prodej vodoinstalace s.r.o. | 19,6 mil. Kč |
| 6HERMAXCLEAN CZ s.r.o. | 16,4 mil. Kč |
| 7SKEL s.r.o. | 9,4 mil. Kč |
| 8Jankusport s.r.o. | 7,1 mil. Kč |
| 9Enviras s.r.o. | 6,8 mil. Kč |
| 10Regitas s.r.o. | 6,8 mil. Kč |
Z účetních závěrek
Nejrychleji rostoucí
Nejrychleji roste Enviras s.r.o.: tržby +45,1 % na 6,8 mil. Kč. Všech 11 firem se dvěma roky dohromady +7,1 %.
Růst tržeb proti předchozímu roku, jen z tržeb aspoň 1 mil. Kč
| Firma | Růst | Tržby |
|---|---|---|
| 1Enviras s.r.o. | +45,1 % | 6,8 mil. Kč 2025 |
| 2MFP paper s.r.o. | +15,9 % | 237,9 mil. Kč 2022 |
| 3HERMAXCLEAN CZ s.r.o. | +12,8 % | 16,4 mil. Kč 2023 |
| 4Meopta Systems, s.r.o. | +5,9 % | 247,4 mil. Kč 2024 |
| 5BAIMEX trading s.r.o. | +4,4 % | 2 mil. Kč 2022 |
| 6METRUM s.r.o. | +3 % | 79,5 mil. Kč 2022 |
| 7TŠPON prodej vodoinstalace s.r.o. | +1,4 % | 19,6 mil. Kč 2023 |
| 8Regitas s.r.o. | +0,5 % | 6,8 mil. Kč 2025 |
Všechny firmy
20 z 646 aktivních subjektů, největší podle zaměstnanců
Vznik a zánik
Za 6 let +5 nových a −10 zaniklých · rozběhnutý rok není zahrnut
Velikost podle zaměstnanců
Podíl subjektů s uvedeným pásmem ČSÚ · bez údaje 478
- Bez zaměstnanců9456 %
- 1 - 5 zaměstnanců4325,6 %
- 6 - 9 zaměstnanců84,8 %
- 10 - 19 zaměstnanců137,7 %
- 20 - 24 zaměstnanci21,2 %
- 25 - 49 zaměstnanců31,8 %
- 50 - 99 zaměstnanců31,8 %
- 100 - 199 zaměstnanců10,6 %
- 250 - 499 zaměstnanců10,6 %
Celá ČR
Časté otázky
Které firmy v oboru Velkoobchod v Přerově mají největší tržby?
Kolik firem je v oboru Velkoobchod v Přerově?
Kolik firem v oboru Velkoobchod v Přerově vzniklo v roce 2025?
Které firmy v oboru Velkoobchod v Přerově jsou největší?
Kolik firem v oboru Velkoobchod v Přerově vydrží?
Kolik firem v oboru Velkoobchod v Přerově je v insolvenci?
Jak stáhnout seznam firem v oboru Velkoobchod v Přerově?
Nové firmy
Naposledy zapsané · bez fyzických osob
Rizika v oboru
2 v úpadku
Kolik jich přežilo
Podíl dnes aktivních podle dekády zápisu
Ze subjektů zapsaných v letech 2000–2009 dnes funguje 98,3 %. V celé ČR 95,5 %.
- 1990–1999249 z 25398,4 %
- 2000–2009177 z 18098,3 %
- 2010–2019215 z 22097,7 %
Celá ČR
Největší zaměstnavatelé
Podle pásma ČSÚ, bez fyzických osob
Nejdéle působící
Podle data zápisu do registru
Velkoobchodní firmy v dalších městech
Další obory v Přerově
Velkoobchodní firmy v Přerově: celý seznam v jednom souboru
Tržby, vedení, vlastníci a rizika každé firmy do CSV nebo přes API. Prvních 100 firem zdarma.
- Základní údaje
- Velikost a postavení
- Hospodaření
- Vedení a vlastníci
- Vývoj a pořadí
- Aktivita a rizika
Kontakty na firmy najdete na jejich profilech nebo hromadně při exportu.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ (načtený do hodin od vydání), účetní závěrky ze Sbírky listin, insolvenční rejstřík, seznam nespolehlivých plátců DPH a sankční seznamy EU a USA. Tržby jsou z posledního roku, který firma zveřejnila; nic není odhadnuto. Žebříčky a seznamy fyzické osoby podnikatele neuvádějí.