Z účetních závěrek
Největší podle tržeb
Největší je FANY Gastroservis s.r.o. s tržbami 1,5 mld. Kč za rok 2025. Deset největších má 99,5 % tržeb všech 23 firem se závěrkou.
U každé firmy její poslední zveřejněný rok; růst proti roku předtím
| Firma | Tržby |
|---|---|
| 1FANY Gastroservis s.r.o. | 1,5 mld. Kč |
| 2VÁGNER POOL s.r.o. | 857,2 mil. Kč |
| 3Aliaxis Česká republika s.r.o. | 383,8 mil. Kč |
| 4Koopman International Prague s.r.o. | 318,9 mil. Kč |
| 5Cargotrans group, a. s. | 59,2 mil. Kč |
| 6ABUS CZECH s.r.o. | 52,4 mil. Kč |
| 7Amplico, s.r.o. | 38,9 mil. Kč |
| 8CHEMOFORM CZ s.r.o. | 30,4 mil. Kč |
| 9LAVANDE agency s.r.o. | 22,1 mil. Kč |
| 10LEZARA s.r.o. | 7,4 mil. Kč |
Z účetních závěrek
Nejrychleji rostoucí
Nejrychleji roste Amplico, s.r.o.: tržby +135,8 % na 38,9 mil. Kč. Všech 14 firem se dvěma roky dohromady +6,9 %.
Růst tržeb proti předchozímu roku, jen z tržeb aspoň 1 mil. Kč
| Firma | Růst | Tržby |
|---|---|---|
| 1Amplico, s.r.o. | +135,8 % | 38,9 mil. Kč 2023 |
| 2SPORTEX plus s.r.o. | +122,8 % | 3,1 mil. Kč 2025 |
| 3LAVANDE agency s.r.o. | +85,3 % | 22,1 mil. Kč 2023 |
| 4Cargotrans group, a. s. | +55,4 % | 59,2 mil. Kč 2023 |
| 5CHEMOFORM CZ s.r.o. | +17,7 % | 30,4 mil. Kč 2024 |
| 6ABUS CZECH s.r.o. | +8,7 % | 52,4 mil. Kč 2025 |
| 7FANY Gastroservis s.r.o. | +8 % | 1,5 mld. Kč 2025 |
| 8VÁGNER POOL s.r.o. | +8 % | 857,2 mil. Kč 2025 |
| 9Aliaxis Česká republika s.r.o. | +5,7 % | 383,8 mil. Kč 2022 |
| 10PHUONG NAM TUAN, spol. s r.o. | +0,1 % | 1,9 mil. Kč 2025 |
Všechny firmy
20 z 103 aktivních subjektů, největší podle zaměstnanců
Vznik a zánik
Za 6 let +10 nových a −8 zaniklých · rozběhnutý rok není zahrnut
Velikost podle zaměstnanců
Podíl subjektů s uvedeným pásmem ČSÚ · bez údaje 60
- Bez zaměstnanců1227,9 %
- 1 - 5 zaměstnanců1739,5 %
- 6 - 9 zaměstnanců511,6 %
- 10 - 19 zaměstnanců24,7 %
- 20 - 24 zaměstnanci12,3 %
- 25 - 49 zaměstnanců12,3 %
- 50 - 99 zaměstnanců49,3 %
- 100 - 199 zaměstnanců12,3 %
Celá ČR
Časté otázky
Které firmy v oboru Velkoobchod ve Vestci mají největší tržby?
Kolik firem je v oboru Velkoobchod ve Vestci?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vestci vzniklo v roce 2025?
Které firmy v oboru Velkoobchod ve Vestci jsou největší?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vestci vydrží?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vestci je v insolvenci?
Jak stáhnout seznam firem v oboru Velkoobchod ve Vestci?
Nové firmy
Naposledy zapsané · bez fyzických osob
Rizika v oboru
Insolvenční rejstřík, nespolehliví plátci DPH, sankce EU a USA
Žádná firma tu dnes není v insolvenčním řízení, na sankčním seznamu ani mezi nespolehlivými plátci DPH.
Kolik jich přežilo
Podíl dnes aktivních podle dekády zápisu
Ze subjektů zapsaných v letech 2000–2009 dnes funguje 86,4 %. V celé ČR 95,5 %.
- 1990–199928 z 3190,3 %
- 2000–200919 z 2286,4 %
- 2010–201946 z 4895,8 %
- 2020–202610 z 10100 %
Celá ČR
Největší zaměstnavatelé
Podle pásma ČSÚ, bez fyzických osob
Nejdéle působící
Podle data zápisu do registru
Velkoobchodní firmy v dalších městech
Další obory ve Vestci
Velkoobchodní firmy ve Vestci: celý seznam v jednom souboru
Tržby, vedení, vlastníci a rizika každé firmy do CSV nebo přes API. Prvních 100 firem zdarma.
- Základní údaje
- Velikost a postavení
- Hospodaření
- Vedení a vlastníci
- Vývoj a pořadí
- Aktivita a rizika
Kontakty na firmy najdete na jejich profilech nebo hromadně při exportu.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ (načtený do hodin od vydání), účetní závěrky ze Sbírky listin, insolvenční rejstřík, seznam nespolehlivých plátců DPH a sankční seznamy EU a USA. Tržby jsou z posledního roku, který firma zveřejnila; nic není odhadnuto. Žebříčky a seznamy fyzické osoby podnikatele neuvádějí.