Z účetních závěrek
Největší podle tržeb
Největší je Technology Morava, spol. s r.o. s tržbami 127,7 mil. Kč za rok 2022. Deset největších má 92,3 % tržeb všech 27 firem se závěrkou.
U každé firmy její poslední zveřejněný rok; růst proti roku předtím
| Firma | Tržby |
|---|---|
| 1Technology Morava, spol. s r.o. | 127,7 mil. Kč |
| 2LEONN promotion s.r.o. | 126,7 mil. Kč |
| 3Paketo group s.r.o. | 121,2 mil. Kč |
| 4DME Czech Republic s.r.o. | 83,4 mil. Kč |
| 5OZE - BIOMASA, s.r.o. | 44,7 mil. Kč |
| 6PYXIS TRADE s.r.o. | 31,7 mil. Kč |
| 7STYLTECH - stínící technika s.r.o. | 24,7 mil. Kč |
| 8KRYBET s.r.o. | 24 mil. Kč |
| 9TREND gastronomie s.r.o. | 21,1 mil. Kč |
| 10ELEKTROCENTRUM VSETÍN, s.r.o. | 17,6 mil. Kč |
Z účetních závěrek
Nejrychleji rostoucí
Nejrychleji roste ZTA MAREAL s.r.o.: tržby +76,7 % na 4,8 mil. Kč. Všech 24 firem se dvěma roky dohromady −8,1 %.
Růst tržeb proti předchozímu roku, jen z tržeb aspoň 1 mil. Kč
| Firma | Růst | Tržby |
|---|---|---|
| 1ZTA MAREAL s.r.o. | +76,7 % | 4,8 mil. Kč 2025 |
| 2Kladívko s.r.o. | +22,9 % | 4,9 mil. Kč 2024 |
| 3ZEMAN TRADE s.r.o. | +22,6 % | 1,3 mil. Kč 2025 |
| 4AvK Generátory s.r.o. | +21,3 % | 9,4 mil. Kč 2025 |
| 5STYLTECH - stínící technika s.r.o. | +17 % | 24,7 mil. Kč 2025 |
| 6PYXIS TRADE s.r.o. | +16,5 % | 31,7 mil. Kč 2025 |
| 7Paketo group s.r.o. | +3,3 % | 121,2 mil. Kč 2025 |
| 8TREND gastronomie s.r.o. | +0,2 % | 21,1 mil. Kč 2025 |
Všechny firmy
20 z 425 aktivních subjektů, největší podle zaměstnanců
Vznik a zánik
Za 6 let +14 nových a −7 zaniklých · rozběhnutý rok není zahrnut
Velikost podle zaměstnanců
Podíl subjektů s uvedeným pásmem ČSÚ · bez údaje 272
- Bez zaměstnanců9159,5 %
- 1 - 5 zaměstnanců4428,8 %
- 6 - 9 zaměstnanců85,2 %
- 10 - 19 zaměstnanců42,6 %
- 25 - 49 zaměstnanců21,3 %
- 50 - 99 zaměstnanců10,7 %
- 100 - 199 zaměstnanců21,3 %
- 200 - 249 zaměstnanců10,7 %
Celá ČR
Časté otázky
Které firmy v oboru Velkoobchod ve Vsetíně mají největší tržby?
Kolik firem je v oboru Velkoobchod ve Vsetíně?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vsetíně vzniklo v roce 2025?
Které firmy v oboru Velkoobchod ve Vsetíně jsou největší?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vsetíně vydrží?
Kolik firem v oboru Velkoobchod ve Vsetíně je v insolvenci?
Jak stáhnout seznam firem v oboru Velkoobchod ve Vsetíně?
Nové firmy
Naposledy zapsané · bez fyzických osob
Rizika v oboru
2 v úpadku · 1 nespolehliví plátci DPH
Kolik jich přežilo
Podíl dnes aktivních podle dekády zápisu
Ze subjektů zapsaných v letech 2000–2009 dnes funguje 97,3 %. V celé ČR 95,5 %.
- 1990–1999173 z 17897,2 %
- 2000–2009108 z 11197,3 %
- 2010–2019130 z 130100 %
- 2020–202614 z 14100 %
Celá ČR
Největší zaměstnavatelé
Podle pásma ČSÚ, bez fyzických osob
Nejdéle působící
Podle data zápisu do registru
Velkoobchodní firmy v dalších městech
Další obory ve Vsetíně
Velkoobchodní firmy ve Vsetíně: celý seznam v jednom souboru
Tržby, vedení, vlastníci a rizika každé firmy do CSV nebo přes API. Prvních 100 firem zdarma.
- Základní údaje
- Velikost a postavení
- Hospodaření
- Vedení a vlastníci
- Vývoj a pořadí
- Aktivita a rizika
Kontakty na firmy najdete na jejich profilech nebo hromadně při exportu.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ (načtený do hodin od vydání), účetní závěrky ze Sbírky listin, insolvenční rejstřík, seznam nespolehlivých plátců DPH a sankční seznamy EU a USA. Tržby jsou z posledního roku, který firma zveřejnila; nic není odhadnuto. Žebříčky a seznamy fyzické osoby podnikatele neuvádějí.