Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ludmila Kasalová a 6 dalších.
Statutární orgán
- Ludmila Kasalováčlen představenstva · od 2003 · nar. 1956 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Culekčlen představenstva · od 2023 · nar. 1959 · Škrdlovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeňka Stupkováčlen představenstva · od 2023 · nar. 1963 · Březejcdalších 1 firma:1 aktivních
- Anna Nedomováčlen představenstva · od 2023 · nar. 1951 · Velké Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ladislav Mičánekčlen představenstva · od 2023 · nar. 1956 · Dolní Rožínkadalších 3 firmy:3 aktivních
- ing. Jaroslav Pavlíčekpředseda představenstva · od 2023 · nar. 1972 · Velké Meziříčídalších 2 firmy:2 aktivních
- JUDr. Jaroslav Pavlas, Ph.D.místopředseda představenstva · od 2023 · nar. 1963 · Velké Meziříčídalších 2 firmy:2 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 3
- Marie Pelikánováčlen kontrolní komise · od 2023 · nar. 1956 · Velké Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
- František Drdlapředseda kontrolní komise · od 2023 · nar. 1952 · Řečicejiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Hanákovámístopředseda kontrolní komise · od 2023 · nar. 1962 · Oslavicejiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 12
- Karel Culekčlen · od 1998 · do 2023 · nar. 1959 · Škrdlovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bohumil Ambrožčlen · od 1999 · do 2023 · nar. 1943 · Vírjiné firmy v rejstříku nemá
- Ludmila Kasalováčlen · od 2008 · do 2023 · nar. 1956 · Ostrov nad Oslavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Pavlasmístopředseda · od 2008 · do 2023 · nar. 1963 · Velké Meziříčídalších 2 firmy:2 aktivních
- Anna Nedomováčlen · od 2008 · do 2023 · nar. 1951 · Velké Meziříčíjiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Bartuškováčlen · od 2008 · do 2023 · nar. 1962 · Stránecká Zhořjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Pavlíčekpředseda · od 2010 · do 2023 · nar. 1972 · Velké Meziříčídalších 2 firmy:2 aktivních
- Jiří Batelkačlen · od 2010 · do 2023 · nar. 1943 · Šlapanicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeňka Stupkováčlen · od 2018 · do 2023 · nar. 1963 · Březejcdalších 1 firma:1 aktivních
- Zdeněk Berančlen · od 2008 · do 2018 · nar. 1936 · Sázavajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Myškačlen · od 2008 · do 2013 · nar. 1947 · Chlumětínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Batelkapředseda · od 1993 · do 2010 · nar. 1943 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
COOP družstvo Velké MeziříčíSkupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
COOP družstvo Velké Meziříčí v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 63 z 64firem oboru ve Velkém Meziříčí s uvedenou velikostí je menších
- 48 letna trhu, déle než 134 z 135 firem oboru ve Velkém Meziříčí
- 86 %firem oboru zapsaných v roce 1978 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 6 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 19 000 Kč
- 14,9 mil. Kč145 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 17,3 mil. Kčv 41 dotacích z veřejných rozpočtů, 54 % z fondů EU
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 12× pokuta od ČOIcelkem 101 000 Kč z 63 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel ve Velkém Meziříčí · 64 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 63
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1978
Z 22 subjektů oboru zapsaných v roce 1978 dnes funguje 19. COOP družstvo Velké Meziříčí je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor ve Velkém Meziříčí, nejpodobnější velikostí
Všechny- COOP družstvo Velké Meziříčí250 - 499 zaměstnancůod 1978Tato firma · stejně velké →
- AMICUS, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- AUTOCOLOR DS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2008
- Oční optika a optometrie NĚMEC, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2011
- VM OPTIMA, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2005
- VM Technology s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2018
- BITTER, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- BP-PB, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
145 smluv za 14,9 mil. Kč, nejvíc s Kraj Vysočina (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Kraj Vysočina111 smluv6,5 mil. Kč
- Město Žďár nad Sázavou1 smlouva3,6 mil. Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových2 smlouvy1,7 mil. Kč
- Město Velké Meziříčí6 smluv1,4 mil. Kč
- Obec Újezd4 smlouvy564 584 Kč
- Česká pošta, s.p.5 smluv383 755 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020převod pozemků - nabytí, pozbytí vlastnického práva3,6 mil. Kč
- Smlouva o poskytnutí dotace - Pravidla Obchůdek 2021+, ID PR02783.0021uzavřena 13. 8. 202670 000 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace - Pravidla Obchůdek 2021+, ID PR02783.0006uzavřena 13. 8. 202670 000 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace - Pravidla Obchůdek 2021+, ID PR02783.0005uzavřena 13. 8. 202670 000 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace - Pravidla Obchůdek 2021+, ID PR02783.0004uzavřena 13. 8. 202670 000 Kč s DPH
- Smlouva o poskytnutí dotace - Pravidla Obchůdek 2021+, ID PR02783.0003uzavřena 13. 8. 202670 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
41 dotací za 17,3 mil. Kč (2004–2025), 54 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 9,3 mil. Kčnárodní zdroje · 8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí2 dotace7,9 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu27 dotací6,8 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí8 dotací2,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace171 015 Kč
- Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou2 dotace123 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2015Zateplení a výměna kotlů u prodejen Dlouhé, Sirákov, ZubříMinisterstvo životního prostředí4,4 mil. Kč
- Snížení energetické náročnosti - COOP družstvo MoravecMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)281 535 KčEU
- Snížení energetické náročnosti - COOP Ostrov nad OslavouMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)226 756 KčEU
- Snížení energetické náročnosti - COOP družstvo Radostín nad OslavouMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)191 149 KčEU
- Snížení energetické náročnosti - COOP družstvo Velká LoseniceMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)186 442 KčEU
- Snížení energetické náročnosti - COOP Velké Meziříčí Za HorouMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)186 442 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Vedoucí prodejny I (m/ž)2 místa
- prodavač (m/ž)1 místo
- Vedoucí prodejny1 místo
- Vedoucí prodejny I ( m/ž )1 místo
- Vedoucí prodejny (m/ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 7. 5. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 10 · nafta 8 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 4. 2023Nový ve vedeníing. Jaroslav Pavlíček (předseda představenstva)
- 18. 4. 2023Nový ve vedeníJUDr. Jaroslav Pavlas, Ph.D. (místopředseda představenstva)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníAnna Nedomová (člen)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníJaroslav Pavlíček (předseda)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníJaroslav Pavlas (místopředseda)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníJiří Batelka (člen)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníMarie Bartušková (člen)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníKarel Culek (člen)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníLudmila Kasalová (člen)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníBohumil Ambrož (člen)
- 17. 4. 2023Odchod z vedeníIng. Zdeňka Stupková (člen)
- 17. 4. 2023Nový ve vedeníKarel Culek (člen představenstva)
- 17. 4. 2023Nový ve vedeníLadislav Mičánek (člen představenstva)
- 17. 4. 2023Nový ve vedeníAnna Nedomová (člen představenstva)
- 17. 4. 2023Nový ve vedeníIng. Zdeňka Stupková (člen představenstva)
- 18. 4. 2018Nový ve vedeníIng. Zdeňka Stupková (člen)
- 17. 4. 2018Odchod z vedeníZdeněk Beran (člen)
- 17. 12. 2014Změna názvuJednota, spotřební družstvo Velké Meziříčí → COOP družstvo Velké Meziříčí
- 28. 7. 2014PřesídleníVelké Meziříčí
- 16. 4. 2013Odchod z vedeníJaroslav Myška (člen)
- 1. 5. 2010Nový ve vedeníJaroslav Pavlíček (předseda)
- 1. 5. 2010Nový ve vedeníJiří Batelka (člen)
- 30. 4. 2010Odchod z vedeníIng. Jaroslav Pavlíček (člen)
- 30. 4. 2010Odchod z vedeníIng. Jiří Batelka (předseda)
- 16. 4. 2008Nový ve vedeníJaroslav Myška (člen)
- 9. 10. 1978Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 22 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 12. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
r7icfaf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00032344
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Velkém Meziříčí
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Velké Meziříčí
- Okres
- Žďár nad Sázavou · 25 028 aktivních
- Kraj
- Kraj Vysočina
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Družstevní 1173/2, 59401 Velké Meziříčí
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00032344
- Právní forma
- Družstvo
- Hlavní činnost
- Maloobchod s převahou potravin, nápojů a tabákových výrobků v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků, Výroba pekařských a cukrářských výrobků, kromě trvanlivých, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 10. 1978
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy COOP družstvo Velké Meziříčí
Otázky
Časté otázky o firmě COOP družstvo Velké Meziříčí
Kdy vznikla firma COOP družstvo Velké Meziříčí?
Kolik zaměstnanců má COOP družstvo Velké Meziříčí?
Kde sídlí COOP družstvo Velké Meziříčí?
Jaké je IČO firmy COOP družstvo Velké Meziříčí?
Jakou datovou schránku má COOP družstvo Velké Meziříčí?
Kdo je ve vedení firmy COOP družstvo Velké Meziříčí?
Je COOP družstvo Velké Meziříčí spolehlivý plátce DPH?
Čím se COOP družstvo Velké Meziříčí zabývá?
Je COOP družstvo Velké Meziříčí aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel ve Velkém Meziříčí?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu