Shrnutí · spočítáno z registrů
Českobratrská církev evangelická v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 665 z 2 674firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 42 letna trhu, déle než 17 902 z 18 070 firem oboru v Praze
- 88 %firem oboru zapsaných v roce 1984 dnes funguje
- 17 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 35 000 Kč
- 22,3 mil. Kč102 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 16 mil. Kčv 41 dotacích z veřejných rozpočtů, 49 % z fondů EU
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 28 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze · 2 674 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 665
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 2
- 01
- 1 - 51 637
- 6 - 9365
- 10 - 19349
- 20 - 2483
- 25 - 49147
- 50 - 9956
- 100 - 19924
- 200 - 2493
- 250 - 499tato firma7
- 500 - 9992
Ročník 1984
Z 16 subjektů oboru zapsaných v roce 1984 dnes funguje 14. Českobratrská církev evangelická je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Českobratrská církev evangelická250 - 499 zaměstnancůod 1984Tato firma · stejně velké →
- Církev československá husitská250 - 499 zaměstnancůod 1980
- Židovská obec v Praze250 - 499 zaměstnancůod 1987
- Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě250 - 499 zaměstnancůod 1992
- ČESKÁ ADVOKÁTNÍ KOMORA250 - 499 zaměstnancůod 1996
- Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek250 - 499 zaměstnancůod 1996
- KROUŽKY, o.p.s.250 - 499 zaměstnancůod 2011
- Arcibiskupství pražské500 - 999 zaměstnancůod 1980
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
102 smluv za 22,3 mil. Kč, nejvíc s Státní fond životního prostředí České republiky (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní fond životního prostředí České republiky2 smlouvy9,7 mil. Kč
- Městská část Praha 76 smluv2,9 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 smluv1,5 mil. Kč
- Pardubický kraj1 smlouva1,5 mil. Kč
- Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 8667 smluv1,1 mil. Kč
- Univerzita Karlova9 smluv1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Smlouva č. 5240200008 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí ČR6,3 mil. Kč
- Cyklistický kurzuzavřena 15. 9. 202691 760 Kč
- sMLOUVA O UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍuzavřena 30. 9. 202661 680 Kč s DPH
- Objednávka ubytování a stravování - adaptační kurz 1. ročníkůuzavřena 8. 9. 2026135 000 Kč s DPH
- SMLOUVA O POBYTOVÉ AKCI - BĚLEČuzavřena 3. 9. 2026234 000 Kč s DPH
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahyuzavřena 1. 8. 2026 · dodatek11 950 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
41 dotací za 16 mil. Kč (2006–2025), 49 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 7,8 mil. Kčnárodní zdroje · 8,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj2 dotace7,6 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace3,6 mil. Kč
- Ministerstvo kultury30 dotací3,3 mil. Kč
- Ministerstvo financí2 dotace1,1 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí4 dotace380 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2012Zachování odkazu památek reformace a jejich zpřístupnění široké veřejnostiMinisterstvo pro místní rozvoj7 mil. KčEU
- Digitalizace magnetických pásů z Ústředního archivu Českobratrské církve evangelickéMinisterstvo kultury · 2025 · Národní plán obnovy - SOM255 000 KčEU
- Sjezd (nejen) evangelické mládeže 2025 - TepliceMinisterstvo kultury · 2025 · Kulturní aktivity - SOCNS135 000 Kč
- Sjezd (nejen) evangelické mládeže 2024 - SvitavyMinisterstvo kultury · 2024 · Kulturní aktivity - SOCNS105 000 Kč
- Sjezd (nejen) evangelické mládeže - Čáslav 2023Ministerstvo kultury · 2023 · Kulturní aktivity - SOCNS100 000 Kč
- D II 23 ochranné krabice Českobratrská církev evangelickáMinisterstvo kultury · 2023 · D – Preventivní ochrana před nepříznivými vlivy prostředí71 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- KUCHAŘ / KUCHAŘKA V REKREAČNÍM STŘEDISKU1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 18. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 5 · nafta 4 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 17. 8. 1984Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 16 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 15. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
e6vep4g
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ00445223
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Církev nebo náboženská společnostRejstřík církvíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jungmannova 22/9, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- ČCE (A), investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.Akciová společnost · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ČCE (A) Restituční podfondPodílový, penzijní fond · od 2015Aktivní
- ČCE (B), investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.Akciová společnost · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ČCE Reality a.s.Akciová společnost · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- EXULANT, zapsaný spolekSpolek · od 1995 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00445223
- Právní forma
- Církve a náboženské společnosti
- Hlavní činnost
- Činnosti náboženských organizací
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 8. 1984
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Českobratrská církev evangelická
Otázky
Časté otázky o firmě Českobratrská církev evangelická
Kdy vznikla firma Českobratrská církev evangelická?
Kolik zaměstnanců má Českobratrská církev evangelická?
Kde sídlí Českobratrská církev evangelická?
Jaké je IČO firmy Českobratrská církev evangelická?
Jakou datovou schránku má Českobratrská církev evangelická?
Je Českobratrská církev evangelická spolehlivý plátce DPH?
Čím se Českobratrská církev evangelická zabývá?
Je Českobratrská církev evangelická aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu