Shrnutí · spočítáno z registrů
Obec Řimovice v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Řimovice · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 1990
Z 2 006 subjektů oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje 2 004. Obec Řimovice je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Řimovice, nejpodobnější velikostí
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 26,6 mil. Kč, nejvíc s Technické služby Vlašim s.r.o..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technické služby Vlašim s.r.o.2 smlouvy190 680 Kč
- Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci1 smlouva95 800 Kč
- Město Vlašim1 smlouva25 000 Kč
- Středočeský kraj1 smlouva13 746 Kč
Poslední smlouvy
- Kupní smlouvauzavřena 30. 6. 202613,2 mil. Kč
- Kupní smlouvauzavřena 30. 6. 202613,2 mil. Kč
- Svoz směsného komunálního odpaduuzavřena 1. 1. 2022116 680 Kč
- Obec Řimovice - poskytnutí finančního příspěvku na hospodaření v lesíchuzavřena 20. 5. 202113 746 Kč
- Smlouva o sdružení prostředků - Smlouva o sdružení prostředků mezi obcí Řimovice (společná jednotka SDH)uzavřena 23. 6. 202025 000 Kč
- Prodej pozemku - k.ú. Řimoviceuzavřena 3. 7. 201995 800 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
21 dotací za 4,7 mil. Kč (2009–2025), 44 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,1 mil. Kčnárodní zdroje · 2,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj3 dotace1,9 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace1 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství13 dotací770 386 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace489 479 Kč
- Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky2 dotace331 022 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2020Kompostéry ŘimoviceMinisterstvo životního prostředí1 mil. KčEU
- Výsadba švestkové aleje u ŘimovicAgentura ochrany přírody a krajiny České republiky · 2025 · Podprogram 165, program NPO - POPFK226 814 KčEU
- Výsadba třešňové aleje u ŘimovicAgentura ochrany přírody a krajiny České republiky · 2025 · Podprogram 165, program NPO - POPFK104 208 KčEU
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202545 960 Kč
- Rekonstrukce veřejného osvětlení obce ŘímoviceMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Snižování spotřeby energie489 479 KčEU
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202455 310 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 4,1 mil. Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 28. 4. 2025 · do 31. 8. 2026Zateplení, výměna otvorových výplní, instalace tepelného čerpadla, regulace OS, rekonstrukce osvětlení a FVE v budově OÚ ŘimoviceOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt s právním aktem · Středočeský4,1 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 31. 8. 1990Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 006 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
turakm5
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ00508497
Finanční úřad · Územní pracoviště ve Vlašimi
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Řimovice
- Okres
- Benešov · 25 871 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
25801 Řimovice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00508497
- Právní forma
- Obec nebo městská část hlavního města Prahy
- Sídlo
- 25801 Řimovice
- Hlavní činnost
- Všeobecné činnosti veřejné správy
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 8. 1990
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Obec Řimovice
Otázky
Časté otázky o firmě Obec Řimovice
Kdy vznikla firma Obec Řimovice?
Kolik zaměstnanců má Obec Řimovice?
Kde sídlí Obec Řimovice?
Jaké je IČO firmy Obec Řimovice?
Jakou datovou schránku má Obec Řimovice?
Je Obec Řimovice spolehlivý plátce DPH?
Čím se Obec Řimovice zabývá?
Je Obec Řimovice aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Řimovice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu