Shrnutí · spočítáno z registrů
Obec Horní Kamenice v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 35 letv registru, od roku 1990
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 2,7 mil. Kč12 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 26,4 mil. Kčv 43 dotacích z veřejných rozpočtů, 18 % z fondů EU
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 2 000 Kč z 2 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Horní Kamenice · 1 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1990
Z 2 006 subjektů oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje 2 004. Obec Horní Kamenice je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Horní Kamenice, nejpodobnější velikostí
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
12 smluv za 2,7 mil. Kč, nejvíc s Státní fond podpory investic (49 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní fond podpory investic1 smlouva1,3 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky3 smlouvy904 057 Kč
- Plzeňský kraj4 smlouvy271 000 Kč
- Státní zemědělský intervenční fond1 smlouva124 412 Kč
- Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace2 smlouvyjen společné smlouvy
- GasNet, s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytnutí dotace č. 290001051uzavřena 28. 5. 20261,3 mil. Kč
- Dohoda o poskytnutí dotace na projekt rozvoje venkova ČR - 25/002/52775/202/001023uzavřena 26. 1. 2026124 412 Kč s DPH
- DODATEK č. 1 ke Smlouvě o omezení užívání nemovitosti ve správě SÚS PK v rámci stavby "Projektová příprava vodovodu v Horní Kamenici" - změna v příloze č. 1 v čl. 4, odst. b)uzavřena 12. 8. 2024 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva č. 1210401070 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 7. 9. 2023187 222 Kč s DPH
- Dodatek č. 1 ke smlouvě č. 1200300045 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 3. 3. 2022 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o omezení užívání nemovitosti ve správě SÚSPK v rámci stavby "Projektová příprava vodovodu v Horní Kamenici"uzavřena 2. 11. 2021 · dodatek59 400 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
43 dotací za 26,4 mil. Kč (2009–2025), 18 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 4,9 mil. Kčnárodní zdroje · 21,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství10 dotací17,7 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí2 dotace4,3 mil. Kč
- Úřad práce České republiky16 dotací1,5 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky2 dotace904 057 Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace761 320 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2012Splašková kanalizace Horní KameniceMinisterstvo zemědělství17 mil. Kč
- Horní Kamenice - vodovodMinisterstvo životního prostředí · 2024–2025 · Zkvalitnění nakládání s odpady a odstraňování SEZ3,8 mil. KčEU
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 2025229 945 Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202540 640 Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202424 000 Kč
- Rekonstrukce stávajícího dětského hřiště v obci Horní KameniceMinisterstvo pro místní rozvoj · 2023 · Podpora budování a obnovy míst aktivního a pasivního odpočinku761 320 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 25,6 mil. Kč, vyúčtováno 100 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 25. 4. 2023 · ukončen 31. 10. 2024Horní Kamenice - vodovodOperační program Životní prostředí 2021—2027 · Projekt finančně ukončen MF-PO · Plzeňský25,6 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2022–2026
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 30. 11. 1990Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 006 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fqeajdn
Schránka orgánu veřejné moci
DIČ CZ00572349
Finanční úřad · Územní pracoviště Plzeň-jih
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
- Hospodaří s veřejnými penězi (účetnictví státu)Monitor státní pokladnyaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Horní Kamenice
- Okres
- Plzeň-jih · 15 267 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
34562 Horní Kamenice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00572349
- Právní forma
- Obec nebo městská část hlavního města Prahy
- Sídlo
- 34562 Horní Kamenice
- Hlavní činnost
- Všeobecné činnosti veřejné správy
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 30. 11. 1990
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Obec Horní Kamenice
Otázky
Časté otázky o firmě Obec Horní Kamenice
Kdy vznikla firma Obec Horní Kamenice?
Kolik zaměstnanců má Obec Horní Kamenice?
Kde sídlí Obec Horní Kamenice?
Jaké je IČO firmy Obec Horní Kamenice?
Jakou datovou schránku má Obec Horní Kamenice?
Je Obec Horní Kamenice spolehlivý plátce DPH?
Čím se Obec Horní Kamenice zabývá?
Je Obec Horní Kamenice aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Veřejná správa a obrana; povinné sociální zabezpečení v obci Horní Kamenice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu