Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Rybovič a 6 dalších.
Statutární orgán
- Michal Rybovičmístopředseda představenstva · od 2014 · nar. 1984 · Banská Bystricadalších 11 firem:11 aktivních
- Martin Cíglerpředseda představenstva · od 2014 · nar. 1964 · Brnodalších 14 firem:12 aktivních2 zaniklo jinak
- Ing. Jan Tomíšekčlen představenstva · od 2020 · nar. 1964 · Brnodalších 3 firmy:3 aktivních
- Petr Francčlen představenstva · od 2020 · nar. 1968 · Předbojdalších 3 firmy:3 aktivních
- Tomáš Loukotačlen představenstva · od 2020 · nar. 1976 · Bystřice nad Pernštejnemdalších 6 firem:5 aktivních1 zaniklo jinak
- Dipl. Ing. Martin Kudrna, MBAčlen představenstva · od 2020 · nar. 1972 · Podbrdydalších 6 firem:6 aktivních
- Ing. Milan Smutnýčlen představenstva · od 2024 · nar. 1976 · Brnodalších 5 firem:5 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Seyfor, a. s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Seyfor, a. s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 819 z 1 822firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 1 441 z 3 062 firem oboru v Brně
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 6 firemsídlí na stejné adrese
- 2,9 mld. Kč2 599 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 27,6 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 215 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,1 mld. Kč bez DPH
- 48 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 298 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Brně · 1 822 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 819
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 1
- 01 126
- 1 - 5388
- 6 - 986
- 10 - 19100
- 20 - 2419
- 25 - 4936
- 50 - 9938
- 100 - 19917
- 200 - 2495
- 250 - 4993
- 500 - 9991
- 1000 - 1499tato firma2
- 2500 - 29991
Ročník 2013
Z 1 713 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 1 685. Seyfor, a. s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- Seyfor, a. s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Red Hat Czech s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2006
- Kyndryl Client Center, s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 2001
- Moravia IT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- AIS Servis, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2001
- SolarWinds Czech s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2008
- IBM Middleware Czechia s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2025
- Bosch Rexroth, spol. s r.o.200 - 249 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 599 smluv za 2,9 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo zahraničních věcí.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo zahraničních věcí6 smluv370,7 mil. Kč
- Generální ředitelství cel233 smluv353,2 mil. Kč
- Generální finanční ředitelství5 smluv263,5 mil. Kč
- Ministerstvo zdravotnictví39 smluv176,7 mil. Kč
- Státní veterinární správa27 smluv136,6 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace4 smlouvy123,7 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o poskytování služeb - Technická podpora IS VEMA v letech 2025-2030 (AVISme 2024000819)172,8 mil. Kč
- Spisová službauzavřena 3. 11. 20263 mil. Kč
- Dílčí smlouva č.9 - prototypováním k modernizaci systému GOP pro Veletrhy Brno, a.s.uzavřena 29. 10. 2026 · dodatek145 000 Kč
- Smlouva o poskytování služeb Vema V4 Clouduzavřena 25. 6. 2026261 840 Kč
- Objednávka na základě smlouvy č. 25/600/0048 (AVISme 2026001231)uzavřena 30. 10. 2026 · dodatek816 000 Kč
- příloha č.1 - využívání info systému - mzdový software - navýšení počtu osobních číseluzavřena 15. 10. 2026550 260 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 27,6 mil. Kč (2017–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace26,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,4 mil. Kč
Poslední dotace
- Podnikové vzdělávání ve společnosti AXIOM PROVIS - OPZ 97Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2019 · Operační program Zaměstnanost1,4 mil. KčEU
- Vývoj vlastního řešení pro finanční sektor - AxiomMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost9,3 mil. KčEU
- Vývoj řešení OneCore pro platformu Microsoft Dynamics 365Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost6,7 mil. KčEU
- GP&R BI FRAMEWORKMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost5,5 mil. KčEU
- GP&R UniversalMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost4,7 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 5,8 mil. Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 28. 1. 2026 · do 31. 1. 2028FLEX 360Operační program Zaměstnanost plus · Projekt s právním aktem · 10 krajů5,8 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
215 vyhraných zakázek za 3,1 mld. Kč od 63 zadavatelů; v 60 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Generální ředitelství cel38 zakázek386,8 mil. Kč
- Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky16 zakázek203,6 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY14 zakázek12,9 mil. Kč
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna7 zakázek3,3 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí6 zakázek568,1 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra6 zakázek294,8 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Rámcová dohoda na pořizování produktů Oracle 2023Ministerstvo vnitra · 7 nabídek · společně s dalšími578,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Poskytování služeb provozu a rozvoje ICT infrastruktury MZVMinisterstvo zahraničních věcí277,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Služby EZ – Služby elektronického zdravotnictvíMinisterstvo zdravotnictví · společně s dalšími274,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Služby EZ – Podpora rozvoje InteroperabilityMinisterstvo zdravotnictví · společně s dalšími188 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Technická podpora IS VEMA v letech 2025-2030 - Dodatek č. 1Generální finanční ředitelství172,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Technická podpora IS VEMA v letech 2025-2030Generální finanční ředitelství172,8 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 195 · nafta 80 · hybrid 7 · ostatní 7 · elektřina 7 · CNG 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 12. 2024Nový ve vedeníIng. Milan Smutný (člen představenstva)
- 1. 1. 2023Změna základního kapitálu814 000 000 → 815 000 000 Kč
- 1. 12. 2022Změna názvuSolitea, a.s. → Seyfor, a. s.
- 1. 6. 2020Nový ve vedeníTomáš Loukota (člen představenstva)
- 1. 6. 2020Nový ve vedeníPetr Franc (člen představenstva)
- 1. 6. 2020Nový ve vedeníDipl. Ing. Martin Kudrna, MBA (člen představenstva)
- 1. 6. 2020Nový ve vedeníIng. Jan Tomíšek (člen představenstva)
- 8. 6. 2016Změna základního kapitálu560 000 000 → 814 000 000 Kč
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 20. 8. 2015Změna základního kapitálu2 000 000 → 560 000 000 Kč
- 26. 5. 2014Změna názvuBOQ Czech, a.s. → Solitea, a.s.
- 28. 4. 2014PřesídleníPraha → Brno
- 27. 3. 2014Odchod společníkaASB Czech SC, s.r.o.
- 25. 3. 2014Odchod z vedeníVeronika Beránková (člen představenstva)
- 25. 3. 2014Nový ve vedeníMartin Cígler (předseda představenstva)
- 25. 3. 2014Nový ve vedeníMichal Rybovič (místopředseda představenstva)
- 10. 4. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 713 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 16. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
46mti92
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01572377
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Drobného 555/49, Ponava, 60200 Brno
- Aibility, s. r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CSW Holding s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- Office Buildings s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998Aktivní
- REXIMEX, s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1994Aktivní
- Seyfor Česko, a. s.Akciová společnost · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01572377
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Činnosti reklamních agentur, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 4. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Seyfor, a. s.
Otázky
Časté otázky o firmě Seyfor, a. s.
Kdy vznikla firma Seyfor, a. s.?
Kolik zaměstnanců má Seyfor, a. s.?
Kde sídlí Seyfor, a. s.?
Jaké je IČO firmy Seyfor, a. s.?
Jakou datovou schránku má Seyfor, a. s.?
Kdo je ve vedení firmy Seyfor, a. s.?
Je Seyfor, a. s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Seyfor, a. s. zabývá?
Je Seyfor, a. s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu