DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Hradec Králové
- Obec
- Hradec Králové
- Okres
- Hradec Králové · 43 177 aktivních
- Kraj
- Královéhradecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Hradci Králové · 729 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 330
- Větších
- 399
001 - 56 - 910 - 1920 - 24 zaměstnanci25 - 4950 - 99200 - 249
Ročník 1991
95 %přežilo
Z 3 137 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 2 980.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Hradci Králové, nejpodobnější velikostí
Všechny- DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidacivelikost neuvedenaod 1991Tato firma
- Tenisový klub LTC Hradec Králové, spolekvelikost neuvedenaod 1990
- Královéhradecký sportovní klub Roudnička, z. s.velikost neuvedenaod 1990
- T. J. Dynamo Hradec Králové z.s.velikost neuvedenaod 1990
- FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s.velikost neuvedenaod 1991
- odbor Klubu českých turistů FOMA Hradec Králové, z. s.velikost neuvedenaod 1991
- SK Tenis Hradec Králové z.s.velikost neuvedenaod 1991
- Sportovní klub vodního slalomu Slavia Hradec Králové z. s.velikost neuvedenaod 1991
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 24. 1. 2023Zánik
- 18. 6. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 137 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci?
DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci byla zapsána do registru 18. 6. 1991, a fungovala 31 lety.
Kolik zaměstnanců má DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci?
Registr ekonomických subjektů u této firmy počet zaměstnanců neuvádí.
Kde sídlí DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci?
Sídlo je zapsáno na adrese Hradec Králové.
Jaké je IČO firmy DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci?
IČO je 02441535.
Je DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
V seznamu nespolehlivých plátců DPH Finanční správy není. Zveřejněné bankovní účty ověříte v kartě „Než zaplatíte fakturu“.
Čím se DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci zabývá?
Hlavní činnost podle klasifikace CZ-NACE je Provozování sportovních zařízení.
Je DTJ Hradec Králové-Pražské Předměstí v likvidaci aktivní?
Ne. Subjekt zanikl 24. 1. 2023.
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 02441535
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Hradec Králové
- Obec
- Hradec Králové
- Okres
- Hradec Králové
- Hlavní činnost
- Provozování sportovních zařízení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 18. 6. 1991
- Datum zániku
- 24. 1. 2023
- Poslední změna
- 2. 3. 2023
- Kód činnosti
- 93110
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0521
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Hradci Králové?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu