Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Hradec Králové
- Obec
- Hradec Králové
- Okres
- Hradec Králové · 43 177 aktivních
- Kraj
- Královéhradecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Hradci Králové · 807 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 663
- Větších
- 144
Ročník 1991
Z 2 888 subjektů oboru zapsaných v roce 1991 dnes funguje 2 366.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Hradci Králové, nejpodobnější velikostí
- Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidacivelikost neuvedenaod 1991Tato firma
- Česká společnost histo-a cytochemická, z.s.velikost neuvedenaod 1983
- ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Česká národní bankavelikost neuvedenaod 1990
- ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Česká spořitelna, a. s.velikost neuvedenaod 1990
- ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Komerční banka, a. s.velikost neuvedenaod 1990
- Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Kamarádivelikost neuvedenaod 1990
- Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Mladostvelikost neuvedenaod 1990
- Spolek českých studentů farmacievelikost neuvedenaod 1990
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 25. 10. 2023Zánik
- 14. 11. 1991Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 888 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci?
Kolik zaměstnanců má Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci?
Kde sídlí Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci?
Jaké je IČO firmy Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci?
Je Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
Čím se Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci zabývá?
Je Klub rodičů a přátel LF UK Hradec Králové v likvidaci aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 02461293
- Právní forma
- Spolek
- Sídlo
- Hradec Králové
- Obec
- Hradec Králové
- Okres
- Hradec Králové
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 14. 11. 1991
- Datum zániku
- 25. 10. 2023
- Poslední změna
- 15. 11. 2023
- Kód činnosti
- 94999
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0521
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Hradci Králové?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu