Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 7,9 mil. | 12,5 mil. |
| 2024 | – | 3,6 mil. | 8,3 mil. |
| 2023 | – | 5,3 mil. | 7,7 mil. |
| 2022 | – | 2,7 mil. | 5,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2022–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Matěj Štěpán a 1 další, vlastní hlavně Matěj Štěpán (25 %).
Statutární orgán
- Matěj Štěpánjednatel · od 2015 · nar. 1988 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Linda Štindljednatel · od 2020 · nar. 1989 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Matěj Štěpán25 %od 2014 · nar. 1988 · Praha · vklad 30 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Jaroš25 %od 2016 · nar. 1990 · Praha · vklad 30 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- David Suslík25 %od 2016 · nar. 1990 · Praha · vklad 30 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Worx Ventures s.r.o.20 %od 2022 · vklad 24 000 Kč
- Linda Štindl5 %od 2022 · nar. 1989 · Praha · vklad 6 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 13
- David Suslíkjednatel · od 2016 · do 2022 · nar. 1990 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Jarošjednatel · od 2016 · do 2022 · nar. 1990 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Linda Cihlářovájednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1989 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jáchym Zvelebiljednatel · od 2016 · do 2020 · nar. 1990 · Chřibskájiné firmy v rejstříku nemá
- Jáchym Pospíšiljednatel · od 2016 · do 2020 · nar. 1990 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Grepljednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1984 · Jeseníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Matěj Klímajednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1989 · Klecanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Mazanecjednatel · od 2014 · do 2015 · nar. 1984 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Aleš Greplspolečník · od 2014 · do 2016 · nar. 1984 · Jeseníkjiné firmy v rejstříku nemá
- Matěj Klímaspolečník · od 2014 · do 2016 · nar. 1989 · Klecanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jáchym Pospíšilspolečník · od 2016 · do 2020 · nar. 1990 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jáchym Zvelebilspolečník · od 2020 · do 2022 · nar. 1990 · Chřibskájiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Součekspolečník · od 2022 · do 2022 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Shameless s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Shameless s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 806 z 2 808firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 12 letna trhu, déle než 2 413 z 5 407 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje
- 47 firemsídlí na stejné adrese
- 1,3 mil. Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,8 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze · 2 808 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 806
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 1
- 02 403
- 1 - 5269
- 6 - 936
- 10 - 1941
- 20 - 2410
- 25 - 4917
- 50 - 9919
- 100 - 1999
- 200 - 2491
- 250 - 4991
- 500 - 999tato firma1
- 1500 - 19991
Ročník 2014
Z 464 subjektů oboru zapsaných v roce 2014 dnes funguje 456. Shameless s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Shameless s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014Tato firma · stejně velké →
- Česká filharmonie250 - 499 zaměstnancůod 1972
- Divadlo na Vinohradech200 - 249 zaměstnancůod 1973
- Divadlo pod Palmovkou100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Hudební divadlo v Karlíně100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Městská divadla pražská100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Symfonický orchestr hlavního města Prahy FOK100 - 199 zaměstnancůod 1973
- Národní institut pro kulturu100 - 199 zaměstnancůod 1975
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s Národní divadlo (66 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní divadlo2 smlouvy850 000 Kč
- DEPO2015, zapsaný ústav3 smlouvy175 030 Kč
- Hudební divadlo v Karlíně1 smlouva101 868 Kč
- Město Říčany1 smlouva84 116 Kč
- Výstaviště Praha, a.s.5 smluv72 875 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytování služeb - Zajištění služeb v jevištní technice na scéně HBuzavřena 9. 9. 2026350 000 Kč
- nájem prostor sloužících k podnikání v DEPO2015uzavřena 14. 1. 202666 432 Kč
- SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB - Zajištění služeb v jevištní technice na scéně HBuzavřena 7. 10. 2025500 000 Kč
- Stagehands - Říčanské slavnosti 2025uzavřena 28. 8. 202584 116 Kč s DPH
- zajištění pomocných technických pracovníků (stagehands) na festival světla Nevřeň BLIK BLIK 2025uzavřena 9. 4. 202556 154 Kč
- zajištění pomocných technických pracovníků (stagehands) na festival světla BLIK BLIK 2025uzavřena 18. 3. 202552 444 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 3,8 mil. Kč (2020–2022); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Žádost o dotaci - COVID - Nepokryté nákladyMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program COVID Nepokryté náklady1,5 mil. Kč
- 2022000074Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021946 946 Kč
- 2020000082Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021752 813 Kč
- 2134000033Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021520 820 Kč
- 2001002953Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202085 917 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 4. 2023PřesídleníPraha
- 6. 10. 2022Odchod společníkaZdeněk Souček
- 6. 10. 2022Nový společníkWorx Ventures s.r.o. – 20 %
- 6. 6. 2022Nový společníkZdeněk Souček – 20 %
- 6. 6. 2022Nový společníkLinda Štindl – 5 %
- 6. 6. 2022Odchod společníkaJáchym Zvelebil
- 31. 1. 2022Odchod z vedeníPetr Jaroš (jednatel)
- 31. 1. 2022Odchod z vedeníDavid Suslík (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 25. 8. 2021Odchod z vedeníLinda Cihlářová (jednatel)
- 12. 10. 2020Nový ve vedeníLinda Cihlářová (jednatel)
- 12. 10. 2020Nový ve vedeníLinda Štindl (jednatel)
- 12. 10. 2020Odchod z vedeníJáchym Zvelebil (jednatel)
- 11. 9. 2020Odchod z vedeníJáchym Pospíšil (jednatel)
- 11. 9. 2020Odchod společníkaJáchym Pospíšil
- 11. 9. 2020Nový společníkJáchym Zvelebil – 25 %
- 31. 10. 2019PřesídleníPraha
- 22. 9. 2016Nový společníkDavid Suslík – 25 %
- 22. 9. 2016Nový ve vedeníJáchym Pospíšil (jednatel)
- 22. 9. 2016Nový ve vedeníPetr Jaroš (jednatel)
- 22. 9. 2016Nový ve vedeníDavid Suslík (jednatel)
- 22. 9. 2016Nový ve vedeníJáchym Zvelebil (jednatel)
- 22. 9. 2016Nový společníkJáchym Pospíšil – 25 %
- 22. 9. 2016Nový společníkPetr Jaroš – 25 %
- 16. 8. 2016Odchod společníkaAleš Grepl
- 16. 8. 2016Odchod společníkaMatěj Klíma
- 19. 9. 2014Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 464 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
bynn7fh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ03423379
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Švábky 52/2, Libeň (Praha 8), 18000 Praha
- ALEGRA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AMB Distribution s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- Arilla s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- ARTEBOX s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- ATOL capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 03423379
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Podpůrné činnosti pro scénická umění
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Výroba oděvů, Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Rozmnožování nahraných nosičů, Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Demolice a příprava staveniště a 21 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 9. 2014
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Shameless s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Shameless s.r.o.
Kdy vznikla firma Shameless s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Shameless s.r.o.?
Kde sídlí Shameless s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Shameless s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Shameless s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Shameless s.r.o.?
Komu patří Shameless s.r.o.?
Je Shameless s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Shameless s.r.o. zabývá?
Je Shameless s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu