Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Rudolf Bochenek a 2 další, vlastní BR Industrial textile a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Rudolf Bochenekjednatel · od 2015 · nar. 1949 · Ostravadalších 29 firem:29 aktivních
- Martin Horákjednatel · od 2015 · nar. 1979 · Rokytnice nad Jizeroudalších 2 firmy:2 aktivních
- Jiří Hrdinajednatel · od 2015 · nar. 1976 · Lomnice nad Popelkoudalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Radek Horákjednatel · od 2017 · do 2021 · nar. 1966 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Gregořicajednatel · od 2015 · do 2017 · nar. 1958 · Štěpánkovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Bochenekspolečník · od 2015 · do 2024 · nar. 1949 · Ostravadalších 29 firem:29 aktivních
- Ing. Rudolf Gregořicaspolečník · od 2015 · do 2017 · nar. 1958 · Štěpánkovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Pavel Říhaspolečník · od 2016 · do 2024 · nar. 1977 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Štěpařspolečník · od 2016 · do 2024 · nar. 1982 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SINGING ROCK s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
SINGING ROCK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 letv registru, od roku 2015
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 4 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 14,2 mil. Kč151 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 49 % z fondů EU
- 21 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 2,4 mil. Kč bez DPH
- 32 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 5 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba textilií v obci Poniklá · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 2015
Z 71 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 62. SINGING ROCK s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
151 smluv za 14,2 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace28 smluv2,7 mil. Kč
- Ministerstvo obrany15 smluv1,6 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace4 smlouvy855 800 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje5 smluv847 672 Kč
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy5 smluv815 846 Kč
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje7 smluv800 996 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023VZ-29143/2023 "Helmy pro zajištění bezpečnosti a krizové připravenosti při řešení MU a KS - II"756 800 Kč
- 2. DP - RS školení práce ve výškách nad volnou hloubkouuzavřena 8. 10. 2026 · dodatek189 668 Kč s DPH
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu plusuzavřena 28. 8. 2026108 000 Kč
- Objednávka_lezecké vybaveníuzavřena 26. 8. 202665 426 Kč
- Nákup slaňovacího materiáluuzavřena 21. 8. 202697 469 Kč
- Objednávka -přilbyuzavřena 10. 7. 2026184 800 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 1 mil. Kč (2015–2022), 49 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 508 830 Kčnárodní zdroje · 535 057 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace535 057 Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace508 830 Kč
Poslední dotace
- SINGING ROCKMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen535 057 Kč
- SMA-MN-24/2016Úřad práce České republiky · 2016175 540 KčEU
- SMA-SZ-110/2015Úřad práce České republiky · 2015333 290 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
21 vyhraných zakázek za 2,4 mil. Kč od 5 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany16 zakázek1,8 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje2 zakázky364 298 Kč
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy1 zakázka249 717 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje1 zakázka77 149 Kč
- Horská služba ČR, o.p.s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2023Lezecký materiálHasičský záchranný sbor Jihočeského kraje · 2 nabídky364 298 Kč
- malého rozsahu · 2025Rámcová dohoda: Školení práce ve výškách a nad volnou hloubkou 2025-2026Ministerstvo obrany · 2 nabídky330 579 Kč
- malého rozsahu · 2023Školení práce ve výškách a nad volnou hloubkouMinisterstvo obrany · jediná nabídka330 579 Kč
- malého rozsahu · 2019Nákup lezeckého materiáluHasičský záchranný sbor hlavního města Prahy249 717 Kč
- malého rozsahu · 2025RS 1.DP 2025 - Školení práce ve výškách a nad volnou hloubkouMinisterstvo obrany156 750 Kč
- malého rozsahu · 20242. Výzva na RD 23105002147 školení ve výškách a nad volnou hloubkouMinisterstvo obrany115 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- SEŘIZOVAČ/KA1 místo
- Shop assistant - SINGING ROCK Outlet1 místo
- SPECIALISTA/ka PRO KVALITU1 místo
- Specialista vývoje - hardware1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 7. 10. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 3 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 9. 2024Odchod společníkaIng. Jaroslav Štěpař
- 9. 9. 2024Odchod společníkaMgr. Pavel Říha
- 15. 1. 2024Odchod společníkaIng. Rudolf Bochenek
- 15. 1. 2024Nový společníkBR Industrial textile a.s. – 100 %
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Radek Horák (jednatel)
- 26. 5. 2017Odchod společníkaIng. Rudolf Gregořica
- 30. 3. 2017Odchod z vedeníIng. Rudolf Gregořica (jednatel)
- 30. 3. 2017Nový ve vedeníIng. Radek Horák (jednatel)
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 1. 2. 2016Nový společníkIng. Jaroslav Štěpař – 1.23 %
- 1. 2. 2016Nový společníkMgr. Pavel Říha – 2.47 %
- 1. 10. 2015Nový ve vedeníJiří Hrdina (jednatel)
- 1. 10. 2015Nový ve vedeníMartin Horák (jednatel)
- 1. 10. 2015Změna základního kapitálu10 000 → 200 070 Kč
- 1. 10. 2015Změna názvuBOGR s.r.o. → SINGING ROCK s.r.o.
- 1. 10. 2015PřesídleníBolatice → Poniklá
- 26. 1. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 71 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 15. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
ak2v2gj
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ03741044
Finanční úřad · Územní pracoviště v Semilech
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Poniklá
- Okres
- Semily · 17 611 aktivních
- Kraj
- Liberecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 03741044
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 51401 Poniklá
- Hlavní činnost
- Výroba konfekčních textilních výrobků, kromě oděvů
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pryžových a plastových výrobků, 25530, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Obrábění, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 200 - 249 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 1. 2015
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SINGING ROCK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SINGING ROCK s.r.o.
Kdy vznikla firma SINGING ROCK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SINGING ROCK s.r.o.?
Kde sídlí SINGING ROCK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SINGING ROCK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SINGING ROCK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SINGING ROCK s.r.o.?
Komu patří SINGING ROCK s.r.o.?
Je SINGING ROCK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SINGING ROCK s.r.o. zabývá?
Je SINGING ROCK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba textilií v obci Poniklá?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu