Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 124,4 mil. | 16 mil. | 36,5 mil. |
| 2024 | 92,4 mil. | 11,3 mil. | 20,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jan Kolář, vlastní hlavně Victrix, s.r.o..
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Victrix, s.r.o.od 2015 · vklad 86 149 Kč
- Simac Technik ČR, a.s.od 2015 · vklad 171 477 Kč
- Tensor Ventures a.s.od 2019 · vklad 21 332 Kč
- Ing. Petr Burcalod 2019 · nar. 1974 · Praha · vklad 105 719 Kčdalších 16 firem:16 aktivních
- Albert Michael Poplarod 2022 · nar. 1969 · Praha · vklad 4 487 Kčdalších 22 firem:22 aktivních
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Passengera s. r. o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Passengera s. r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 175 z 18 063firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 20 730 z 33 897 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 219 firemsídlí na stejné adrese
- 1,6 mil. Kč9 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 846 825 Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 063 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 175
- Ve stejném pásmu
- 379
- Větších
- 509
- 013 709
- 1 - 53 070
- 6 - 9396
- 10 - 19tato firma379
- 20 - 2490
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19953
- 200 - 24918
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2015
Z 2 617 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 2 561. Passengera s. r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Passengera s. r. o.10 - 19 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- ZETES Solutions CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Com-Sys TRADE spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- UNITEC CS a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALWIL Trade, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- WME DATA a. s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- COMES, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ABAK, spol. s r.o. čes. ABAK, GmbH něm. ABAK, Co.Ltd. angl.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 smluv za 1,6 mil. Kč, nejvíc s Český telekomunikační úřad (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Český telekomunikační úřad2 smlouvy958 825 Kč
- Institut klinické a experimentální medicíny5 smluv682 682 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouvajen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka - Odbor Informatikyuzavřena 7. 12. 2023175 692 Kč s DPH
- Objednávka - Odbor Informatikyuzavřena 25. 10. 2023175 692 Kč s DPH
- Nákup 64 kusů všesměrových antén pro příjem signálů mobilních sítí a DAB/DVB-Tuzavřena 13. 9. 2022846 825 Kč
- Úprava infrastruktury pro automatizované předávání dat z železničních koridorůuzavřena 13. 6. 2022112 000 Kč
- Objednávka - Odbor Informatikyuzavřena 19. 11. 2021175 692 Kč s DPH
- Objednávka - Odbor Informatikyuzavřena 19. 11. 202167 760 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 846 825 Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Český telekomunikační úřad1 zakázka846 825 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 11. 2024PřesídleníPraha
- 2. 8. 2024Změna základního kapitálu344 702 → 389 164 Kč
- 19. 12. 2023Odchod společníkaSynergyCon a.s.
- 25. 5. 2022Nový společníkAlbert Michael Poplar
- 25. 5. 2022Změna základního kapitálu317 125 → 344 702 Kč
- 10. 5. 2019Nový společníkIng. Petr Burcal
- 10. 5. 2019Změna základního kapitálu300 000 → 317 125 Kč
- 14. 3. 2019Nový společníkTensor Ventures a.s.
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 26. 7. 2016PřesídleníPraha
- 8. 3. 2016Nový společníkSynergyCon a.s.
- 8. 3. 2016Změna základního kapitálu200 000 → 300 000 Kč
- 28. 7. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 617 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wug669p
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04276515
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Generála Píky 430/26, Dejvice, 16000 Praha
- APPORA a.s.Akciová společnost · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Arcanis s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Arkaza International s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- ARNHEM Investments, SEEvropská společnost · od 2014Aktivní
- Arts Operations a.s.Akciová společnost · od 2025Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04276515
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 7. 2015
- Poslední změna
- 30. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Passengera s. r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě Passengera s. r. o.
Kdy vznikla firma Passengera s. r. o.?
Kolik zaměstnanců má Passengera s. r. o.?
Kde sídlí Passengera s. r. o.?
Jaké je IČO firmy Passengera s. r. o.?
Jakou datovou schránku má Passengera s. r. o.?
Kdo je ve vedení firmy Passengera s. r. o.?
Komu patří Passengera s. r. o.?
Je Passengera s. r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Passengera s. r. o. zabývá?
Je Passengera s. r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu