Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5,2 mil. | −570 000 | −657 000 |
| 2024 | 4,9 mil. | 8 000 | −86 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−657 000 Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petra Kasongo, vlastní Petra Kasongo (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Sakura Clinic s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Sakura Clinic s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 645 z 781firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 259 z 894 firem oboru v Ostravě
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 7 firemsídlí na stejné adrese
- 219 384 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 53 814 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Zdravotní péče v Ostravě · 781 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 645
- Ve stejném pásmu
- 81
- Větších
- 55
- 0170
- 1 - 5355
- 6 - 9120
- 10 - 19tato firma81
- 20 - 2418
- 25 - 4921
- 50 - 995
- 100 - 1992
- 200 - 2491
- 250 - 4992
- 500 - 9992
- 1000 - 14992
- 2500 - 29991
- 5000 - 99991
Ročník 2017
Z 988 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 973. Sakura Clinic s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Sakura Clinic s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- BORMED spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- EKMARK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- VITAL, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- BHM dent a labor. s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1994
- PRO VAŠE ZUBY s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- CLEOPATRA CLINIC, KLINIKA PLASTICKÉ CHIRURGIE s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2000
- GYNORD plus, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2000
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 219 384 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv219 384 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 1 k Dohodě o vyhrazení SÚPM a poskytnutí příspěvku č. OTA-SZ-48/2022uzavřena 24. 4. 2023 · dodatek97 504 Kč
- Dohoda o vyhrazení SÚPM a poskytnutí příspěvku č. OTA-SZ-48/2022uzavřena 26. 10. 202273 128 Kč
- Dohoda o vyhrazení SÚPM a poskytnutí příspěvku č. OTA-SZ-29/2022uzavřena 23. 5. 202273 128 Kč
- Dohoda o vyhrazení SÚPM a poskytnutí příspěvku č. OTA-SZ-29/2022uzavřena 23. 5. 202273 128 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. OTA-CO-4027506/2020uzavřena 18. 11. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 53 814 Kč (2020); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2001008833Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202031 655 Kč
- 2002007293Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202022 160 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 6. 12. 2024Odchod z vedeníPetra Vachová (jednatel)
- 6. 12. 2024Odchod společníkaPetra Vachová
- 6. 12. 2024Nový společníkPetra Kasongo – 100 %
- 9. 3. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 988 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7cuen78
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ05901251
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Porubská 549/18, Poruba, 70800 Ostrava
- Ambulance Věžičky, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Bytové družstvo Porubská 549Družstvo · od 1997 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Felini Plus s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- Jiří SvobodaZemědělský podnikatel - fyzická osoba · od 2009 · 0 zaměstnancůAktivní
- KBIG s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 05901251
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Specializovaná ambulantní zdravotní péče
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., 74990, Pronájem videokazet a disků, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní vzdělávání, Ostatní činnosti související se zdravotní péčí a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 3. 2017
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Sakura Clinic s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Sakura Clinic s.r.o.
Kdy vznikla firma Sakura Clinic s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Sakura Clinic s.r.o.?
Kde sídlí Sakura Clinic s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Sakura Clinic s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Sakura Clinic s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Sakura Clinic s.r.o.?
Komu patří Sakura Clinic s.r.o.?
Je Sakura Clinic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Sakura Clinic s.r.o. zabývá?
Je Sakura Clinic s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Zdravotní péče v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu