Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,2 mil. | −316 000 | 142 000 |
| 2024 | 2,2 mil. | 59 000 | 458 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Antmann, vlastní hlavně Tomáš Antmann (90 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Tomáš Antmann90 %od 2017 · nar. 1972 · Praha · vklad 27 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Antmannová10 %od 2017 · nar. 1972 · Praha · vklad 3 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Emise Ruzyně s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Emise Ruzyně s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 874 z 11 319firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 6 049 z 18 454 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 169 400 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 319 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 8 874
- Ve stejném pásmu
- 1 622
- Větších
- 823
- 08 874
- 1 - 5tato firma1 622
- 6 - 9295
- 10 - 19269
- 20 - 2454
- 25 - 49109
- 50 - 9945
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 2017
Z 2 474 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 2 460. Emise Ruzyně s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Emise Ruzyně s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- REMIN spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Gallery GROUP a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- RADON v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- IKA Praha v.o.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Erma Elan engineering spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Redia a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Stavební geologie, akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 169 400 Kč, nejvíc s Lesy hl. m. Prahy (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy hl. m. Prahy2 smlouvy169 400 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 9. 2020Odchod společníkaMonika Palacká
- 15. 9. 2020PřesídleníPraha
- 24. 7. 2020Odchod z vedeníMonika Palacká (jednatel)
- 6. 4. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 474 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dyngvcb
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ05998191
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Unhošťská 1102/30, Ruzyně, 16100 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 05998191
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Technické zkoušky a analýzy
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 4. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Emise Ruzyně s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Emise Ruzyně s.r.o.
Kdy vznikla firma Emise Ruzyně s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Emise Ruzyně s.r.o.?
Kde sídlí Emise Ruzyně s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Emise Ruzyně s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Emise Ruzyně s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Emise Ruzyně s.r.o.?
Komu patří Emise Ruzyně s.r.o.?
Je Emise Ruzyně s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Emise Ruzyně s.r.o. zabývá?
Je Emise Ruzyně s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu