Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 9 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 9 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Miroslav Kosnar a 1 další, vlastní Projekt Czech Hotels s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Miroslav Kosnarjednatel · od 2017 · nar. 1971 · Srbskodalších 35 firem:34 aktivních1 zaniklo jinak
- Gorjan Lazarovjednatel · od 2017 · nar. 1979 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
UBX Praha 1 s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
UBX Praha 1 s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 535 z 954firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 666 z 2 097 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 61 firemsídlí na stejné adrese
- 30,6 mil. Kč27 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 17,2 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 500 000 Kč bez DPH
- 37 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Philibert, a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti v Praze · 954 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 535
- Ve stejném pásmu
- 355
- Větších
- 64
Ročník 2017
Z 69 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 65. UBX Praha 1 s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- UBX Praha 1 s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Filmpro s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Space Films, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Sony Music Entertainment Czech Republic s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ANIMA spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- TWIN STAR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- KEKR, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- FEBIO s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
27 smluv za 30,6 mil. Kč, nejvíc s DIAMO, státní podnik.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- DIAMO, státní podnik4 smlouvy1,1 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvy938 575 Kč
- Univerzita Karlova3 smlouvy569 466 Kč
- Městská část Praha 54 smlouvy246 857 Kč
- Institut pro kriminologii a sociální prevenci1 smlouva78 500 Kč
- Ministerstvo spravedlnosti1 smlouva75 859 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Smlouva o poskytnutí finanční záruky a úprava s finanční zárukou souvisejících práv a povinností smluvních stran27,6 mil. Kč
- Objednávka na zajištění ubytování a dalších služeb na akci Talent Prahy 5 2023 ve dnech 11. - 14. 3. 2025uzavřena 4. 3. 202571 351 Kč
- PedF_Smlouva o poskytnutí hotelových služeb_23X-0042_konference, ubytováníuzavřena 11. 1. 2024 · dodatek173 474 Kč
- Objednávka na zajištění ubytování a dalších služeb ve dnech 28. 1. - 31. 1. 2024uzavřena 23. 1. 202458 289 Kč
- PedF_Smlouva o poskytnutí hotelových služeb_23X-0042_konference, ubytováníuzavřena 29. 11. 2023151 380 Kč
- Smlouva o zapojení původce do obecního systému svozu odpadu hl. m. Prahy uzavřená v souladu s § 17 odst. 4 zákona č.185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisůuzavřena 5. 9. 2023938 575 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 17,2 mil. Kč (2020–2023); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 dotací12,9 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj1 dotace4,3 mil. Kč
Poslední dotace
- Energie UBXMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen408 695 Kč
- UBX Praha 1 s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora892 125 Kč
- 2160006394Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20216,8 mil. Kč
- COVID-Ubytování II - HUZMinisterstvo pro místní rozvoj · 20214,3 mil. Kč
- 2161003593Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20214,3 mil. Kč
- 2001005264Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020593 871 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 500 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka500 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 6. 12. 2024Odchod společníkaPhilibert, a.s.
- 6. 12. 2024Nový společníkProjekt Czech Hotels s.r.o. – 100 %
- 1. 7. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 69 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 27. 4. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
nk8mex7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06241701
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Pankráci 1062/58, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- Ad-Riders s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AHG HOSPITALITY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alpha Hotels s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Areál Plzeň s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Beta Hotels s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06241701
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 2017
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy UBX Praha 1 s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě UBX Praha 1 s.r.o.
Kdy vznikla firma UBX Praha 1 s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má UBX Praha 1 s.r.o.?
Kde sídlí UBX Praha 1 s.r.o.?
Jaké je IČO firmy UBX Praha 1 s.r.o.?
Jakou datovou schránku má UBX Praha 1 s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy UBX Praha 1 s.r.o.?
Komu patří UBX Praha 1 s.r.o.?
Je UBX Praha 1 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se UBX Praha 1 s.r.o. zabývá?
Je UBX Praha 1 s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu