Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 20,3 mil. | 166 000 | 1,6 mil. |
| 2023 | 30,3 mil. | −89 000 | 1,5 mil. |
| 2022 | 19,5 mil. | 157 000 | 3 mil. |
| 2021 | 30,1 mil. | 362 000 | 1,5 mil. |
| 2020 | 59 mil. | −632 000 | 1,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2024.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2020–2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Vladimír Berný a 1 další, vlastní Ing. Vladimír Berný (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Vladimír Bernýjednatel · od 2018 · nar. 1951 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Bernýjednatel · od 2023 · nar. 1978 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Jana Zákoutskájednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1982 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Eva Bernájednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1976 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Bernýspolečník · od 2018 · do 2023 · nar. 1951 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Eva Bernáspolečník · od 2017 · do 2018 · nar. 1976 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Zákoutskáspolečník · od 2017 · do 2018 · nar. 1982 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Vlčí Stavby s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Vlčí Stavby s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 286 z 347firem oboru v Hradci Králové s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 103 z 593 firem oboru v Hradci Králové
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 22,2 mil. Kč26 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 8,7 mil. Kč bez DPH
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Hradci Králové · 347 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 286
- Ve stejném pásmu
- 23
- Větších
- 38
Ročník 2017
Z 1 546 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 1 492. Vlčí Stavby s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Hradci Králové, nejpodobnější velikostí
Všechny- Vlčí Stavby s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- VÍT a SPOL, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Stavitelství RENOMA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- T O M A S s. r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AVA investor s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1995
- Genext a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- EuroTax spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1999
- DONNEX a.s.6 - 9 zaměstnancůod 2002
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
26 smluv za 22,2 mil. Kč, nejvíc s Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260 (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 2601 smlouva10,4 mil. Kč
- Královéhradecký kraj5 smluv8,9 mil. Kč
- Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace1 smlouva2,2 mil. Kč
- Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové10 smluv399 881 Kč
- Fakultní nemocnice Hradec Králové1 smlouva178 799 Kč
- Statutární město Pardubice1 smlouva151 920 Kč
Poslední smlouvy
- ZD/22/433 Oprava plotu LDN HK - zhotoviteluzavřena 14. 8. 2025 · dodatek868 866 Kč
- manipulační plochauzavřena 25. 7. 2025399 881 Kč s DPH
- ZD/22/433 Oprava plotu LDN HK - zhotoviteluzavřena 15. 8. 20248 mil. Kč
- Snížení energetické náročnosti budovy školy Střední školy řemeslná Jaroměř - stavební práceuzavřena 12. 4. 202210,4 mil. Kč
- ZD/18/404 Úprava skladovacího prostoru a rampy pro vozíky s prádlem ON Jičín - zhotoviteluzavřena 2. 12. 2022 · dodatek1,1 mil. Kč
- ZD/18/404 Úprava skladovacího prostoru a rampy pro vozíky s prádlem ON Jičín - zhotoviteluzavřena 6. 10. 2022 · dodatek1,1 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 8,7 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Královéhradecký kraj1 zakázka8,7 mil. Kč
Největší zakázky
- zjednodušený režim · 2024Oprava plotu LDN HK – stavební práceKrálovéhradecký kraj · 2 nabídky8,7 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 7. 11. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 2 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 6. 2023Nový společníkIng. Vladimír Berný – 100 %
- 14. 6. 2023Odchod společníkaIng. Vladimír Berný
- 8. 6. 2023Nový ve vedeníIng. Vladimír Berný (jednatel)
- 25. 5. 2018Odchod společníkaEva Berná
- 25. 5. 2018Odchod společníkaJana Zákoutská
- 25. 5. 2018Nový společníkIng. Vladimír Berný – 100 %
- 24. 5. 2018Odchod z vedeníJana Zákoutská (jednatel)
- 24. 5. 2018Odchod z vedeníEva Berná (jednatel)
- 24. 5. 2018Nový ve vedeníIng. Vladimír Berný (jednatel)
- 1. 9. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 546 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
g5aqf3r
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06391001
Finanční úřad · Územní pracoviště v Hradci Králové
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Hradec Králové
- Okres
- Hradec Králové · 43 266 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06391001
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba potravinářských výrobků, Výroba chemických látek a chemických přípravků, Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků, Ostatní zpracovatelský průmysl, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, 41000, Demolice a příprava staveniště a 14 dalších
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 9. 2017
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Vlčí Stavby s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Vlčí Stavby s.r.o.
Kdy vznikla firma Vlčí Stavby s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Vlčí Stavby s.r.o.?
Kde sídlí Vlčí Stavby s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Vlčí Stavby s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Vlčí Stavby s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Vlčí Stavby s.r.o.?
Komu patří Vlčí Stavby s.r.o.?
Je Vlčí Stavby s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Vlčí Stavby s.r.o. zabývá?
Je Vlčí Stavby s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Hradci Králové?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu