Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 182 000 |
| 2024 | – | – | 147 000 |
| 2023 | – | – | 176 000 |
| 2022 | 8,8 mil. | −16 000 | 152 000 |
| 2021 | 6,1 mil. | 93 000 | 167 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Josef Kadlec a 1 další, vlastní GoodGroup a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Josef Kadlecjednatel · od 2017 · nar. 1983 · Ústí nad Labemdalších 6 firem:6 aktivních
- Mgr. Milan Novákprokura · od 2017 · nar. 1976 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Recruitment Academy s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Recruitment Academy s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 958 z 8 319firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 5 503 z 15 069 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 111 firemsídlí na stejné adrese
- 344 180 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 14 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Praze · 8 319 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 958
- Ve stejném pásmu
- 198
- Větších
- 1 163
- 06 064
- 1 - 5894
- 6 - 9tato firma198
- 10 - 19288
- 20 - 24117
- 25 - 49293
- 50 - 99312
- 100 - 199111
- 200 - 24916
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
- 2000 - 24991
- 2500 - 29992
- 5000 - 99991
- 10 000 a více1
Ročník 2017
Z 1 704 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 1 685. Recruitment Academy s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Recruitment Academy s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Friedrich-Ebert-Stiftung, e.V. - zastoupení v České republice6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Katolická mateřská škola sv. Klimenta6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Zdravotnický vzdělávací institut s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- AUTOŠKOLA Petr Kříž Flegel s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- Mateřská škola Ke kašně6 - 9 zaměstnancůod 1994
- Studio W s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1994
- TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 344 180 Kč, nejvíc s Česká zemědělská univerzita v Praze (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Česká zemědělská univerzita v Praze1 smlouva96 000 Kč
- Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest1 smlouva94 000 Kč
- Institut klinické a experimentální medicíny1 smlouva70 180 Kč
- Univerzita Karlova1 smlouva46 000 Kč
- Středočeský kraj1 smlouva38 000 Kč
- Vysoká škola ekonomická v Praze1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o spolupráciuzavřena 30. 3. 2021cena neuvedena
- Objednávka - Odbor investic a správy budovuzavřena 20. 9. 202370 180 Kč s DPH
- CCZV_RUK_Recruitment Academyuzavřena 11. 10. 202246 000 Kč
- Vzdělávací akce - LinkedIn pro správce (Odbor personální)uzavřena 2. 12. 202138 000 Kč
- školení LinkedINuzavřena 12. 8. 202194 000 Kč
- MOST - školení KA6.2uzavřena 30. 5. 201896 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2024PřesídleníPraha
- 20. 9. 2017Nový ve vedeníMgr. Milan Novák (prokura)
- 4. 9. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 704 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
y3yqj89
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06403701
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Křižíkova 148/34, Karlín, 18600 Praha
- ALNIASH Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- AMOYA, o.p.s.Obecně prospěšná společnost · od 2012Aktivní
- ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s.Akciová společnost · od 2005 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- ARRIVA vlaky s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- ART DEPOSIT, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06403701
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání j. n.
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, Reklamní činnosti, Fotografické činnosti a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 9. 2017
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Recruitment Academy s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Recruitment Academy s.r.o.
Kdy vznikla firma Recruitment Academy s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Recruitment Academy s.r.o.?
Kde sídlí Recruitment Academy s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Recruitment Academy s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Recruitment Academy s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Recruitment Academy s.r.o.?
Komu patří Recruitment Academy s.r.o.?
Je Recruitment Academy s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Recruitment Academy s.r.o. zabývá?
Je Recruitment Academy s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu