Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 4,9 mil. |
| 2024 | – | – | 4,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miroslav Bečka a 1 další, vlastní Miroslav Bečka (100 %).
Statutární orgán
- Miroslav Bečkajednatel · od 2017 · nar. 1977 · Třebestovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Michaela Bečkovájednatel · od 2017 · nar. 1982 · Třebestovicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Česká Klima s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Česká Klima s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 22 881 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 9 letna trhu, déle než 23 657 z 50 727 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje
- 679 firemsídlí na stejné adrese
- 5,4 mil. Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 3,3 mil. Kč bez DPH
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 22 881
- Ve stejném pásmu
- 661
- Větších
- 1 040
- 018 492
- 1 - 54 389
- 6 - 9tato firma661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2017
Z 6 929 subjektů oboru zapsaných v roce 2017 dnes funguje 6 774. Česká Klima s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Česká Klima s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017Tato firma · stejně velké →
- Ing. Vladimír Víšek6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MIBOSAN s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Václav Sladký6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Gekkon spol. s r. o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- Jan Cais6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Jiří Myšák6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Omega-Teplotechna Praha a.s.6 - 9 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 5,4 mil. Kč, nejvíc s Obvodní soud pro Prahu 5 (73 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Obvodní soud pro Prahu 51 smlouva4 mil. Kč
- Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.4 smlouvy819 227 Kč
- Nemocnice Nymburk s.r.o.1 smlouva278 022 Kč
- Základní škola Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle2 smlouvy147 845 Kč
- Pečovatelské centrum Praha 71 smlouva132 810 Kč
- Psychiatrická nemocnice Kosmonosy1 smlouva71 130 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka klimatizační jednotkyuzavřena 22. 6. 2026cena neuvedena
- Servisní prohlídky, opravy na klimatizačních jednotkách v SOC PCP7 - Kamenická 46, Praha 7uzavřena 23. 10. 2024132 810 Kč
- Objednávka č. 75/24/00435/ 24 pro středisko 2030005 - Technicko provozní úsekuzavřena 10. 7. 2024278 022 Kč
- Objednávka dle přílohyuzavřena 9. 6. 202371 130 Kč
- OS Praha 5 - Chlazení jednacích síní a kanceláří - Stavbauzavřena 17. 5. 20224 mil. Kč s DPH
- Revize vzduchotechnikyuzavřena 15. 3. 2021147 845 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 3,3 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Obvodní soud pro Prahu 51 zakázka3,3 mil. Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 7. 11. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 10. 2020PřesídleníPraha
- 2. 11. 2017Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 929 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
cdpuib6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ06572987
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Nademlejnská 600/1, Hloubětín (Praha 9), 19800 Praha
- 3 + EL, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 420LES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 4Bricks s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- 900T16 s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
- A2T s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 06572987
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy strojů, Opravy strojů a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 11. 2017
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Česká Klima s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Česká Klima s.r.o.
Kdy vznikla firma Česká Klima s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Česká Klima s.r.o.?
Kde sídlí Česká Klima s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Česká Klima s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Česká Klima s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Česká Klima s.r.o.?
Komu patří Česká Klima s.r.o.?
Je Česká Klima s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Česká Klima s.r.o. zabývá?
Je Česká Klima s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu