Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Libor Stuchlík a 2 další, vlastní DSV SOLUTIONS HOLDING A/S (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Libor Stuchlíkjednatel · od 2025 · nar. 1971 · Ostravadalších 6 firem:6 aktivních
- Ing. Tomáš Holomoucký, MBAjednatel · od 2025 · nar. 1971 · Liberecdalších 9 firem:9 aktivních
- JUDr. Aleš Ťoupalíkjednatel · od 2025 · nar. 1980 · Beroundalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- DSV SOLUTIONS HOLDING A/S100 %od 2018 · vklad 240 000 Kč
Dříve ve firmě · 6
- Maciej Grzegorz Walendajednatel · od 2018 · do 2025 · nar. 1981 · 01-211 Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Pieter Van Der Maasjednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1968 · Beers, PD Beersjiné firmy v rejstříku nemá
- Albert-Derk Bruinjednatel · od 2024 · do 2025 · nar. 1973 · Gemonde, NC Gemondejiné firmy v rejstříku nemá
- Brian Skovgard Ejsingjednatel · od 2018 · do 2024 · nar. 1966 · 5915 XD Venlojiné firmy v rejstříku nemá
- Jens Hesselberg Lundjednatel · od 2018 · do 2024 · nar. 1969 · 2900 Hellerupjiné firmy v rejstříku nemá
- Panalpina Czech s.r.o.společník · od 2020 · do 2023
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DSV Contract Logistics s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DSV Contract Logistics s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 8 letv registru, od roku 2018
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2018 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 47 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 25 000 Kč
- 308 141 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 18 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v obci Nučice · 2 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 2018
Z 456 subjektů oboru zapsaných v roce 2018 dnes funguje 441. DSV Contract Logistics s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Nučice, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 308 141 Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje (63 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje1 smlouva193 140 Kč
- Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism1 smlouva65 000 Kč
- Statutární město Kladno1 smlouva50 001 Kč
- T-Mobile Czech Republic a.s.1 smlouvajen společné smlouvy
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka spedice propagačních materiálů v rámci veletrhu Arabian Travel Market v Dubajiuzavřena 30. 7. 202665 000 Kč s DPH
- Ostatní-dodatek ke smlouvě-změna provozovatele EPS a kontaktních osob, Hala B2.B, CTPark Boruzavřena 14. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Připojení EPS na PCOuzavřena 15. 7. 2026193 140 Kč s DPH
- Smlouva o dodávkách průmyslové vody a odvádění odpadních voduzavřena 31. 3. 202650 001 Kč
- Účastnická smlouvauzavřena 7. 12. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Skladník/Skladnice20 míst
- Skladník HT (m+ž)10 míst
- skladník HT (m+ž)5 míst
- VAL Operator Specialist / Referent provozu HT (m+ž)5 míst
- skladník2 místa
- Warehouse Operator, Logistics Warehouse/skladníci - logistika2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 22. 5. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2025Odchod z vedeníMaciej Grzegorz Walenda (jednatel)
- 1. 11. 2025Odchod z vedeníAlbert-Derk Bruin (jednatel)
- 1. 11. 2025Odchod z vedeníPieter Van Der Maas (jednatel)
- 1. 11. 2025Nový ve vedeníIng. Tomáš Holomoucký, MBA (jednatel)
- 1. 11. 2025Nový ve vedeníIng. Libor Stuchlík (jednatel)
- 1. 11. 2025Nový ve vedeníJUDr. Aleš Ťoupalík (jednatel)
- 1. 11. 2025Změna názvuDSV Solutions s.r.o. → DSV Contract Logistics s.r.o.
- 1. 11. 2025PřesídleníPavlov → Nučice
Celá historie · další 9Skrýt starší
- 30. 7. 2024Odchod z vedeníBrian Skovgard Ejsing (jednatel)
- 30. 7. 2024Odchod z vedeníJens Hesselberg Lund (jednatel)
- 30. 7. 2024Nový ve vedeníAlbert-Derk Bruin (jednatel)
- 30. 7. 2024Nový ve vedeníPieter Van Der Maas (jednatel)
- 10. 11. 2023Odchod společníkaPanalpina Czech s.r.o.
- 22. 12. 2021Změna základního kapitálu220 000 → 240 000 Kč
- 1. 4. 2020Nový společníkPanalpina Czech s.r.o. – 1.6 %
- 1. 4. 2020Změna základního kapitálu200 000 → 220 000 Kč
- 28. 6. 2018Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 456 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5zjbsdx
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ07254555
Finanční úřad · Územní pracoviště Praha-západ
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Nučice
- Okres
- Praha-západ · 51 189 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
K Vypichu 731, 25216 Nučice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 07254555
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vedlejší činnosti v dopravě
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Skladování, Skladování, 52250 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 6. 2018
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DSV Contract Logistics s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DSV Contract Logistics s.r.o.
Kdy vznikla firma DSV Contract Logistics s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DSV Contract Logistics s.r.o.?
Kde sídlí DSV Contract Logistics s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DSV Contract Logistics s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DSV Contract Logistics s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DSV Contract Logistics s.r.o.?
Komu patří DSV Contract Logistics s.r.o.?
Je DSV Contract Logistics s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DSV Contract Logistics s.r.o. zabývá?
Je DSV Contract Logistics s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v obci Nučice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu