Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9,3 mld. | 175,2 mil. | 2,3 mld. |
| 2024 | 9,4 mld. | 505 mil. | 2,1 mld. |
| 2023 | 8,4 mld. | 513,4 mil. | 1,7 mld. |
| 2022 | 11,2 mld. | 492,9 mil. | 1,2 mld. |
| 2021 | 9,9 mld. | 517,4 mil. | 1,5 mld. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Libor Stuchlík a 1 další, vlastní DSV ROAD HOLDING A/S (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Libor Stuchlíkjednatel · od 2026 · nar. 1971 · Ostravadalších 6 firem:6 aktivních
- Jan Holeštajednatel · od 2026 · nar. 1974 · Rudnádalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- DSV ROAD HOLDING A/S100 %od 2025 · vklad 1 mil. Kč
Dříve ve firmě · 16
- Petr Chocholatýjednatel · od 2025 · do 2026 · nar. 1964 · Kopřivnicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Holomouckýjednatel · od 2004 · do 2026 · nar. 1971 · Liberec 8jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lubor Lepičprokura · od 2020 · do 2025 · nar. 1965 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Aleš Ťoupalíkjednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1980 · Berounjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ján Liptákjednatel · od 2020 · do 2023 · nar. 1974 · Mukařovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ján Liptákprokura · od 2011 · do 2020 · nar. 1974 · Mukařovjiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Vladimír Handljednatel · od 2011 · do 2019 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Vladimír Handlprokura · od 1994 · do 2011 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaromír Holýprokura · od 1998 · do 2005 · nar. 1967 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Lelekjednatel · od 1998 · do 2004 · nar. 1947 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Holomouckýprokura · od 2001 · do 2003 · nar. 1971 · Liberec 8jiné firmy v rejstříku nemá
- Dieter Adlerprokura · od 1994 · do 2000 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Schenker-Rhenus AGspolečník · od 1994 · do 1997 · SRN, Berlín
- Schenker & Co. AGspolečník · od 1997 · do 2000
- SCHENKER - BTL AGspolečník · od 2000 · do 2003
- SCHENKER & CO AGspolečník · od 2003 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DSV Road s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 2
Shrnutí · spočítáno z registrů
DSV Road s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 32 letv registru, od roku 1994
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 11 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 26 000 Kč
- 8,1 mil. Kč67 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 22,9 mil. Kčv 15 dotacích z veřejných rozpočtů, 85 % z fondů EU
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Deutsche Bahn Aktiengesellschaftstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Německo
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v obci Nučice · 2 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 1994
Z 221 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 211. DSV Road s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Nučice, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
67 smluv za 8,1 mil. Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje7 smluv714 504 Kč
- Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace3 smlouvy600 000 Kč
- Smetanova Litomyšl, o.p.s.4 smlouvy550 160 Kč
- CzechBusiness2 smlouvy220 507 Kč
- Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i.2 smlouvy202 000 Kč
- Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina1 smlouva193 140 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Dodatek č. 5 ke Smlouvě o poskytování služeb závodního stravování4,8 mil. Kč
- EPS-připojení objektu-DSV Road-Hala HU1A-Pražská 1834, Humpolecuzavřena 18. 6. 2026193 140 Kč
- SMLOUVA O SBĚRU A SVOZU ODPADU Č. 11/2026uzavřena 4. 5. 2026250 000 Kč
- SMLOUVA O SBĚRU A SVOZU ODPADUuzavřena 1. 7. 2019350 000 Kč s DPH
- Dodatek č. 7 ke smlouvě o poskytování služeb závodního stravováníuzavřena 12. 12. 2025 · dodatekcena neuvedena
- Připojení EPS na PCO-SCHENKER spol.s r.ouzavřena 24. 11. 2025cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
15 dotací za 22,9 mil. Kč (2007–2025), 85 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 19,4 mil. Kčnárodní zdroje · 3,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí9 dotací15,2 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace7,4 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace361 971 Kč
Poslední dotace
- Instalace FVE o výkonu 849,2 kWp v areálu společnosti SCHENKER spol. s r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)5,9 mil. KčEU
- Schenker - Podpora na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cenMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen1,4 mil. Kč
- Age management - podpora a rozvoj našich zkušených kolegůMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2018 · Operační program Zaměstnanost3,5 mil. KčEU
- PZA-MN-25/2017Úřad práce České republiky · 2017117 360 KčEU
- PZA-MN-20/2017Úřad práce České republiky · 201796 880 KčEU
- NJA-MN-59/2017Úřad práce České republiky · 201789 051 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 5,2 mil. Kč, vyúčtováno 24 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 1,2 mil. Kčzbývá · 3,9 mil. Kč
Projekt
- od 28. 12. 2023 · ukončen 23. 1. 2025Energetické úspory ve společnosti SCHENKEROperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Liberecký5,2 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Dispečer/ka5 míst
- skladník (m/ž)3 místa
- Skladníci1 místo
- Skladník (M/Ž)1 místo
- vedoucí směny HT (m/ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 16. 6. 2025.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2026Nový ve vedeníJan Holešta (jednatel)
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníPetr Chocholatý (jednatel)
- 1. 5. 2026Nový ve vedeníIng. Libor Stuchlík (jednatel)
- 1. 5. 2026Změna názvuSCHENKER spol.s r.o. → DSV Road s.r.o.
- 30. 4. 2026Odchod z vedeníIng. Tomáš Holomoucký (jednatel)
- 12. 11. 2025Odchod společníkaSCHENKER & CO AG
- 12. 11. 2025Nový společníkDSV ROAD HOLDING A/S – 100 %
- 17. 10. 2025Odchod z vedeníIng. Lubor Lepič (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 10. 2025Nový ve vedeníPetr Chocholatý (jednatel)
- 30. 9. 2025Odchod z vedeníJUDr. Aleš Ťoupalík (jednatel)
- 1. 10. 2023Nový ve vedeníJUDr. Aleš Ťoupalík (jednatel)
- 30. 6. 2023Odchod z vedeníIng. Ján Lipták (jednatel)
- 24. 1. 2020Odchod z vedeníIng. Ján Lipták (prokura)
- 24. 1. 2020Nový ve vedeníIng. Lubor Lepič (prokura)
- 1. 1. 2020Nový ve vedeníIng. Ján Lipták (jednatel)
- 31. 12. 2019Odchod z vedeníJUDr. Vladimír Handl (jednatel)
- 1. 10. 2013PřesídleníRudná → Nučice
- 14. 9. 2011Odchod z vedeníDr. Vladimír Handl (prokura)
- 14. 9. 2011Nový ve vedeníIng. Ján Lipták (prokura)
- 3. 8. 2011Nový ve vedeníJUDr. Vladimír Handl (jednatel)
- 3. 11. 2005Odchod z vedeníJaromír Holý (prokura)
- 21. 4. 2004Odchod z vedeníIng. Petr Lelek (jednatel)
- 20. 4. 2004Nový ve vedeníIng. Tomáš Holomoucký (jednatel)
- 31. 12. 2003Odchod z vedeníIng. Tomáš Holomoucký (prokura)
- 10. 10. 2003Odchod společníkaSCHENKER - BTL AG
- 29. 7. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 221 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 11. 11. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
6cnzfs9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ61500780
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Nučice
- Okres
- Praha-západ · 51 189 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
K Vypichu 731, 25216 Nučice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 61500780
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Skladování
- Další činnosti
- Výroba elektřiny, Přenos elektřiny, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní poštovní a kurýrní činnosti, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 7. 1994
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DSV Road s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DSV Road s.r.o.
Kdy vznikla firma DSV Road s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DSV Road s.r.o.?
Kde sídlí DSV Road s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DSV Road s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DSV Road s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DSV Road s.r.o.?
Komu patří DSV Road s.r.o.?
Je DSV Road s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DSV Road s.r.o. zabývá?
Je DSV Road s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v obci Nučice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu