Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Lumír Kübel, vlastní hlavně Ing. Ivan Marťák (70 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Ing. Ivan Marťák70 %od 2018 · nar. 1959 · Šestajovice · vklad 7 000 Kčdalších 10 firem:10 aktivních
- PhDr. Luděk Kula30 %od 2018 · nar. 1965 · Nová Ves · vklad 3 000 Kčdalších 9 firem:9 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INDUS PATROL, spol. s r. o.Shrnutí · spočítáno z registrů
INDUS PATROL, spol. s r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 155 z 1 180firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 8 letna trhu, déle než 506 z 2 119 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2018 dnes funguje
- 18 firemsídlí na stejné adrese
- 514,3 mil. Kč71 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 25 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 24,2 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 180 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 155
- Ve stejném pásmu
- 16
- Větších
- 9
- 0437
- 1 - 5248
- 6 - 969
- 10 - 1983
- 20 - 2424
- 25 - 4977
- 50 - 9975
- 100 - 19965
- 200 - 24913
- 250 - 49933
- 500 - 99931
- 1000 - 1499tato firma16
- 1500 - 19993
- 2500 - 29993
- 3000 - 39993
Ročník 2018
Z 170 subjektů oboru zapsaných v roce 2018 dnes funguje 160. INDUS PATROL, spol. s r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INDUS PATROL, spol. s r. o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2018Tato firma · stejně velké →
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1991
- INDUS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Falcon security, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
- SBS "IVA", s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- IF FACILITY a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- LPS GUARD s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
71 smluv za 514,3 mil. Kč, nejvíc s Západočeská univerzita v Plzni.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Západočeská univerzita v Plzni1 smlouva30,2 mil. Kč
- Výstaviště Praha, a.s.1 smlouva29,5 mil. Kč
- Zeměměřický úřad1 smlouva20,4 mil. Kč
- Městská část Praha 13 smlouvy3,7 mil. Kč
- Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky1 smlouva3,4 mil. Kč
- Domov pro seniory Nová slunečnice1 smlouva2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025dohoda: Rámcová dohoda na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy160 mil. Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 9 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026765 880 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 8 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 20268,3 mil. Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 1 k Písemné výzvě k plnění č. 6 - INO/83/03/000936/2026, učiněné na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/...uzavřena 30. 10. 2026915 840 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 2 k Písemné výzvě k plnění č. 5 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026173 840 Kč
- dodatek č. 3 ke Smlouvě o ostraze majetku a osob - cena sl. v r. 2027uzavřena 8. 10. 2026 · dodatek1 mil. Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
25 vyhraných zakázek za 24,2 mil. Kč od 18 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových4 zakázkybez ceny
- Zeměměřický úřad2 zakázky21,2 mil. Kč
- Městská část Praha 12 zakázky2,9 mil. Kč
- Ministerstvo dopravy (MD)2 zakázkybez ceny
- Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy2 zakázkybez ceny
- Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky1 zakázka56 544 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Zajištění ostrahy objektů, výjezdu zásahové skupiny a poskytnutí bezpečnostních služebPražské služby, a.s. · jediná nabídka · společně s dalšími64,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Zajištění ostrahy, proškoleného požárního dozoru „EPS“ a pořadatele pro areál Výstaviště PrahaVýstaviště Praha, a.s. · společně s dalšími29,5 mil. Kč
- 2020Bezpečnostní službyMinisterstvo dopravy (MD) · společně s dalšími27,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Poskytování služeb fyzické ostrahy a recepčních služeb objektu budovy Zeměměřických a katastrálních úřadůZeměměřický úřad21,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Zajištění bezpečnostních služeb fyzické ostrahy objektů a recepční službyTechnologie hlavního města Prahy, a.s. · jediná nabídka · společně s dalšími20 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Bezpečnostní služby – přechodné obdobíMinisterstvo dopravy (MD) · společně s dalšími17,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 3. 10. 2018Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 170 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
n7akwdm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ07515821
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U hostivařského nádraží 556/12, Hostivař, 10200 Praha
- EKOSA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- F G spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- HYUNDAI AUTO KINO, Audio-visual Agencies Association, z. s.Spolek · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- INDUS AGENCY, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- INDUS FACILITY, spol. s r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 07515821
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Další činnosti
- 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, 80010, Pátrací činnosti
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 3. 10. 2018
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INDUS PATROL, spol. s r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě INDUS PATROL, spol. s r. o.
Kdy vznikla firma INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Kolik zaměstnanců má INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Kde sídlí INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Jaké je IČO firmy INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Jakou datovou schránku má INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Kdo je ve vedení firmy INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Komu patří INDUS PATROL, spol. s r. o.?
Je INDUS PATROL, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INDUS PATROL, spol. s r. o. zabývá?
Je INDUS PATROL, spol. s r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu