Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bc. Lumír Kübel, vlastní hlavně INDUS, spol. s r.o. (40 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- INDUS, spol. s r.o.40 %od 2013 · vklad 80 000 Kč
- Luděk Kula30 %od 2013 · nar. 1965 · Nová Ves · vklad 60 000 Kčdalších 9 firem:9 aktivních
- Ivan Marťák30 %od 2013 · nar. 1959 · Šestajovice · vklad 60 000 Kčdalších 10 firem:10 aktivních
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INDUS FACILITY, spol. s r. o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
INDUS FACILITY, spol. s r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 155 z 1 180firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 861 z 2 119 firem oboru v Praze
- 89 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 18 firemsídlí na stejné adrese
- 758,2 mil. Kč114 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 34,7 mil. Kčv 17 dotacích z veřejných rozpočtů
- 33 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 51,5 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 180 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 155
- Ve stejném pásmu
- 16
- Větších
- 9
- 0437
- 1 - 5248
- 6 - 969
- 10 - 1983
- 20 - 2424
- 25 - 4977
- 50 - 9975
- 100 - 19965
- 200 - 24913
- 250 - 49933
- 500 - 99931
- 1000 - 1499tato firma16
- 1500 - 19993
- 2500 - 29993
- 3000 - 39993
Ročník 2013
Z 170 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 152. INDUS FACILITY, spol. s r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INDUS FACILITY, spol. s r. o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- G4S Secure Solutions (CZ), a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1991
- INDUS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Falcon security, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
- SBS "IVA", s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- D.I.SEVEN SERVICE s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004
- IF FACILITY a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- LPS GUARD s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
114 smluv za 758,2 mil. Kč, nejvíc s Krajská nemocnice T. Bati, a. s..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajská nemocnice T. Bati, a. s.2 smlouvy31,3 mil. Kč
- Výstaviště Praha, a.s.1 smlouva29,5 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje1 smlouva11,9 mil. Kč
- Národní filmový archiv1 smlouva11 mil. Kč
- Nemocnice Tábor, a.s.1 smlouva5,9 mil. Kč
- Domov U Biřičky4 smlouvy4,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020OPN - Smlouva o poskytování bezpečnostních služeb č. 200473 - zajišťování bezpečnostních služeb spočívající zejména v poskytování služeb fyzické ostrahy v objektech objednatele192,1 mil. Kč
- Objednávka č. 4501591594uzavřena 29. 10. 2026cena neuvedena
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 9 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026765 880 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Písemná výzva k plnění č. 8 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 20268,3 mil. Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 1 k Písemné výzvě k plnění č. 6 - INO/83/03/000936/2026, učiněné na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/...uzavřena 30. 10. 2026915 840 Kč
- inominátní smlouva, není-li v tomto seznamu zvláštní kód § 1746 odst. 2 NOZ: Dodatek č. 2 k Písemné výzvě k plnění č. 5 učiněná na základě článku III. Rámcové dohody na výkon ostrahy objektů hl. města Prahy č. DOH/35/03/023350/2025 ze dne 21.5.2025uzavřena 30. 10. 2026173 840 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
17 dotací za 34,7 mil. Kč (2016–2020); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edc-91c1-b528a91c6a4dÚřad práce České republiky · 20202,4 mil. Kč
- ABA-T-187/2019Úřad práce České republiky · 20192,6 mil. Kč
- ABA-T-2494/2019Úřad práce České republiky · 20192,6 mil. Kč
- ABA-T-701/2019Úřad práce České republiky · 20192,4 mil. Kč
- ABA-T-2138/2019Úřad práce České republiky · 20192,4 mil. Kč
- ABA-T-1556/2018Úřad práce České republiky · 20182,6 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
33 vyhraných zakázek za 51,5 mil. Kč od 22 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových6 zakázek186 Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.2 zakázky18 mil. Kč
- Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje2 zakázky11,7 mil. Kč
- Národní filmový archiv2 zakázky9,1 mil. Kč
- Národní divadlo2 zakázky1,2 mil. Kč
- Ministerstvo dopravy (MD)2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Zajištění ostrahy objektů, výjezdu zásahové skupiny a poskytnutí bezpečnostních služebPražské služby, a.s. · jediná nabídka · společně s dalšími64,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Zajištění ostrahy, proškoleného požárního dozoru „EPS“ a pořadatele pro areál Výstaviště PrahaVýstaviště Praha, a.s. · společně s dalšími29,5 mil. Kč
- 2020Bezpečnostní službyMinisterstvo dopravy (MD) · společně s dalšími27,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Zajištění bezpečnostních služeb fyzické ostrahy objektů a recepční službyTechnologie hlavního města Prahy, a.s. · jediná nabídka · společně s dalšími20 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění ostrahy a požárního dohledu objektu, Multifunkční operační středisko MalovankaTechnická správa komunikací hl.m. Prahy, a.s. · 4 nabídky18 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Bezpečnostní služby – přechodné obdobíMinisterstvo dopravy (MD) · společně s dalšími17,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 7 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 1. 2025Odchod z vedeníLuděk Kula (jednatel)
- 15. 1. 2025Nový ve vedeníBc. Lumír Kübel (jednatel)
- 11. 3. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 170 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
v2dsdax
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01484559
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
U hostivařského nádraží 556/12, Hostivař, 10200 Praha
- EKOSA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- F G spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- HYUNDAI AUTO KINO, Audio-visual Agencies Association, z. s.Spolek · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- INDUS AGENCY, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- INDUS GROUP, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01484559
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Informační činnosti, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Reklamní činnosti, 80010, 81230, Ostatní úklidové činnosti, Administrativní a kancelářské činnosti a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 3. 2013
- Poslední změna
- 30. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INDUS FACILITY, spol. s r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě INDUS FACILITY, spol. s r. o.
Kdy vznikla firma INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Kolik zaměstnanců má INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Kde sídlí INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Jaké je IČO firmy INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Jakou datovou schránku má INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Kdo je ve vedení firmy INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Komu patří INDUS FACILITY, spol. s r. o.?
Je INDUS FACILITY, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INDUS FACILITY, spol. s r. o. zabývá?
Je INDUS FACILITY, spol. s r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu