Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | −27,7 mil. |
| 2024 | – | – | −24,3 mil. |
| 2023 | 11,2 mil. | −3,4 mil. | −20,3 mil. |
| 2022 | 7,2 mil. | −5,9 mil. | −16,9 mil. |
| 2021 | 1,9 mil. | −5,7 mil. | −11 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−27,7 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 6 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bohumil Píše, vlastní Saunia, s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Saunia Krakov, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Saunia Krakov, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 687 z 18 798firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 7 letna trhu, déle než 15 782 z 65 964 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje
- 165 firemsídlí na stejné adrese
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 2 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů
- 20 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 798 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 687
- Ve stejném pásmu
- 249
- Větších
- 862
- 05 736
- 1 - 59 517
- 6 - 91 306
- 10 - 191 128
- 20 - 24tato firma249
- 25 - 49476
- 50 - 99224
- 100 - 19999
- 200 - 24917
- 250 - 49921
- 500 - 99917
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 5000 - 99992
Ročník 2019
Z 2 553 subjektů oboru zapsaných v roce 2019 dnes funguje 2 287. Saunia Krakov, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Saunia Krakov, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 2019Tato firma · stejně velké →
- AKROS, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Tran - Sig - Ma spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- SANDVIK CZ s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1990
- NAREX CONSULT, akciová společnost20 - 24 zaměstnancůod 1990
- Roads ČR s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
- BOLTON CZECHIA, spol. s r. o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
- Delpra spol. s r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirusuzavřena 17. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 9. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-4014692/2020uzavřena 26. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 2 mil. Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160004148Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021721 200 Kč
- 2161002281Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021450 600 Kč
- 2002000664Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021205 612 Kč
- 2101045833Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021205 612 Kč
- 2110010644Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021189 600 Kč
- 2001020749Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020205 612 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 11. 2022Odchod z vedeníIng. Miroslav Pacák (jednatel)
- 28. 3. 2019Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 553 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
qb8z7f6
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ08036764
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Olivova 2096/4, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- AA - Accounting Angel s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A.C.H. Ventures a.s.Akciová společnost · od 2018Aktivní
- AC&S Prague s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADNORA INVEST CE a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
- Advanced Gear Systems s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 08036764
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Další činnosti
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Sportovní činnosti, Provozování sportovních zařízení
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 28. 3. 2019
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Saunia Krakov, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Saunia Krakov, s.r.o.
Kdy vznikla firma Saunia Krakov, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Saunia Krakov, s.r.o.?
Kde sídlí Saunia Krakov, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Saunia Krakov, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Saunia Krakov, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Saunia Krakov, s.r.o.?
Komu patří Saunia Krakov, s.r.o.?
Je Saunia Krakov, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Saunia Krakov, s.r.o. zabývá?
Je Saunia Krakov, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu