Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 19 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Bohumil Píše, vlastní hlavně Bohumil Píše (7 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Bohumil Píše7 %od 2007 · nar. 1979 · Praha · vklad 17 500 Kčdalších 20 firem:19 aktivních1 zaniklo jinak
- Radek Stavinoha5 %od 2007 · nar. 1979 · Praha · vklad 12 500 Kčdalších 44 firem:41 aktivních3 zaniklo jinak
- Michal Drozd3 %od 2007 · nar. 1979 · Praha · vklad 7 500 Kčdalších 25 firem:24 aktivních1 zaniklo jinak
Dříve ve firmě · 10
- Ing. Miloš Holečekjednatel · od 2012 · do 2013 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Vacekjednatel · od 2007 · do 2012 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Chamrjednatel · od 2006 · do 2007 · nar. 1978 · Orlovájiné firmy v rejstříku nemá
- Ten Spirits Security, s.r.o.společník · od 2006 · do 2007
- Ing. Miloš Holečekspolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Adam Kuželaspolečník · od 2007 · do 2009 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ondřej Vacekspolečník · od 2009 · do 2012 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pale Fire Capital SEspolečník · od 2019 · do 2022
- Jan Holečekspolečník · od 2014 · do 2015 · Praha
- Ing. Jan Holečekspolečník · od 2015 · do 2024 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Saunia, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Saunia, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 617 z 6 627firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 8 852 z 12 834 firem oboru v Praze
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 165 firemsídlí na stejné adrese
- 1,2 mil. Kč23 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 41,8 mil. Kčv 9 dotacích z veřejných rozpočtů
- 20 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 58 000 Kč z 4 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 627 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 617
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 3
- 05 123
- 1 - 5820
- 6 - 9219
- 10 - 19233
- 20 - 2451
- 25 - 49112
- 50 - 9946
- 100 - 19911
- 200 - 2492
- 250 - 499tato firma7
- 500 - 9993
Ročník 2006
Z 1 439 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 1 293. Saunia, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Saunia, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- Česká unie sportu, z.s.250 - 499 zaměstnancůod 1976
- Fotbalová asociace České republiky250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SK Slavia Praha - fotbal a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy250 - 499 zaměstnancůod 2003
- OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA250 - 499 zaměstnancůod 2009
- Infinite X Prague s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2021
- Ameba Production spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
23 smluv za 1,2 mil. Kč, nejvíc s THERMAL-F, a.s. (95 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- THERMAL-F, a.s.16 smluv1,1 mil. Kč
- Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i.1 smlouva53 820 Kč
- Statutární město Brno2 smlouvy8 264 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
- RANNÝ ARCHITECTS s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
- INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Obj. desky umyvadla973 401 Kč
- Dodatek č.2 ke smlouvěuzavřena 21. 9. 2026cena neuvedena
- Dohodauzavřena 20. 4. 2026cena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o vzájemné spolupráciuzavřena 22. 9. 2025cena neuvedena
- Dohodauzavřena 25. 7. 2025cena neuvedena
- Smlouva o vzájemné spolupráciuzavřena 30. 5. 2025cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
9 dotací za 41,8 mil. Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2160003144Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202120,4 mil. Kč
- 2161000606Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202113,1 mil. Kč
- 2002038596Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,2 mil. Kč
- 2101045805Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212,1 mil. Kč
- 2110010675Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20211,8 mil. Kč
- 2001015987Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020906 339 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 7 · elektřina 6 · nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 22. 1. 2024Odchod společníkaIng. Jan Holeček
- 1. 2. 2022Odchod společníkaPale Fire Capital SE
- 25. 6. 2019Nový společníkPale Fire Capital SE – 20 %
- 25. 6. 2019Změna základního kapitálu200 000 → 250 000 Kč
- 10. 11. 2016PřesídleníPraha
- 7. 7. 2015Nový společníkIng. Jan Holeček – 3 %
- 7. 7. 2015Odchod společníkaJan Holeček
- 14. 10. 2014Nový společníkJan Holeček – 15 %
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 25. 10. 2013Odchod společníkaIng. Miloš Holeček
- 16. 10. 2013Odchod z vedeníIng. Miloš Holeček (jednatel)
- 12. 9. 2013Změna názvuClubia s.r.o. → Saunia, s.r.o.
- 16. 4. 2012Nový společníkIng. Miloš Holeček – 30 %
- 16. 4. 2012Odchod společníkaOndřej Vacek
- 26. 3. 2012Odchod z vedeníOndřej Vacek (jednatel)
- 26. 3. 2012Nový ve vedeníIng. Miloš Holeček (jednatel)
- 26. 3. 2012Nový ve vedeníBohumil Píše (jednatel)
- 7. 12. 2009Odchod společníkaAdam Kužela
- 7. 12. 2009Nový společníkOndřej Vacek – 25 %
- 12. 2. 2007Nový společníkMichal Drozd – 3 %
- 12. 2. 2007Nový společníkBohumil Píše – 7 %
- 12. 2. 2007Nový společníkRadek Stavinoha – 5 %
- 12. 2. 2007Odchod společníkaTen Spirits Security, s.r.o.
- 12. 2. 2007Nový společníkAdam Kužela – 25 %
- 12. 2. 2007Změna názvuMirabeau Trading s.r.o. → Clubia s.r.o.
- 12. 2. 2007PřesídleníPraha
- 18. 12. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 439 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 30. 11. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
99mv483
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27633594
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Olivova 2096/4, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- AA - Accounting Angel s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A.C.H. Ventures a.s.Akciová společnost · od 2018Aktivní
- AC&S Prague s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- ADNORA INVEST CE a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
- Advanced Gear Systems s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27633594
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Provozování sportovních zařízení
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Sportovní činnosti
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 12. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Saunia, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Saunia, s.r.o.
Kdy vznikla firma Saunia, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Saunia, s.r.o.?
Kde sídlí Saunia, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Saunia, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Saunia, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Saunia, s.r.o.?
Komu patří Saunia, s.r.o.?
Je Saunia, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Saunia, s.r.o. zabývá?
Je Saunia, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu