Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 302 000 |
| 2024 | – | – | 200 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Bílek, vlastní Jan Bílek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Pavel Formánekjednatel · od 2020 · do 2026 · nar. 1978 · Louňovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Grudajednatel · od 2020 · do 2020 · nar. 1994 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Grudaspolečník · od 2020 · do 2020 · nar. 1994 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Formánekspolečník · od 2020 · do 2026 · nar. 1978 · Louňovicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Cloudi support s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Cloudi support s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 779 z 18 063firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 13 836 z 33 897 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 578 firemsídlí na stejné adrese
- 2,4 mil. Kč13 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 063 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 779
- Ve stejném pásmu
- 396
- Větších
- 888
- 013 709
- 1 - 53 070
- 6 - 9tato firma396
- 10 - 19379
- 20 - 2490
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19953
- 200 - 24918
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 2020
Z 2 904 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 861. Cloudi support s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Cloudi support s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- ATLAS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- DAISY spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Avaya Czech Republic s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- NextSoft spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- BIOS - služby výpočetní techniky, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- ISMAR, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- ComSTAR, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
13 smluv za 2,4 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Pardubice (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Pardubice4 smlouvy1 mil. Kč
- Jihomoravský kraj2 smlouvy377 158 Kč
- Ostravská univerzita2 smlouvy357 400 Kč
- Masarykova univerzita2 smlouvy320 376 Kč
- České vysoké učení technické v Praze1 smlouva180 747 Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci2 smlouvy153 250 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020smlouva o poskytování služeb - Microsoft Premier Support473 596 Kč
- Smlouva o poskytování konzultačních služeb v oblasti zabezpečení infrastrukturyuzavřena 14. 2. 2024200 000 Kč
- Smlouva o poskytování konzultačních služeb v oblasti zabezpečení infrastruktury IIuzavřena 20. 2. 2023200 000 Kč
- Smlouva o poskytování konzultačních služeb v oblasti zabezpečení infrastrukturyuzavřena 21. 9. 2022140 000 Kč
- SLU - Nasazení nástroje Intune pro správu koncových stanicuzavřena 6. 12. 2021189 595 Kč
- Služby - Microsoft Premier Supportuzavřena 30. 9. 2021170 676 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 24. 6. 2026Odchod společníkaPavel Formánek
- 22. 6. 2026Odchod z vedeníPavel Formánek (jednatel)
- 7. 12. 2022Nový ve vedeníJan Bílek (jednatel)
- 7. 12. 2022Nový společníkJan Bílek – 100 %
- 17. 6. 2020Odchod společníkaPetr Gruda
- 17. 6. 2020Nový společníkPavel Formánek – 50 %
- 10. 6. 2020Odchod z vedeníPetr Gruda (jednatel)
- 10. 6. 2020Nový ve vedeníPavel Formánek (jednatel)
- 12. 3. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 904 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
84eunr4
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ09042512
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Dlouhá 730/35, Staré Město, 11000 Praha
- 1st Group SEEvropská společnost · od 2022Aktivní
- 2eat Eden s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 2eat Holding s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- 3COMP s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 5StarJet Travel, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09042512
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 3. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Cloudi support s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Cloudi support s.r.o.
Kdy vznikla firma Cloudi support s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Cloudi support s.r.o.?
Kde sídlí Cloudi support s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Cloudi support s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Cloudi support s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Cloudi support s.r.o.?
Komu patří Cloudi support s.r.o.?
Je Cloudi support s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Cloudi support s.r.o. zabývá?
Je Cloudi support s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu